Skocz do zawartości

Dwutygodniowy speedsculpting #16: mitologie świata


Vega

Rekomendowane odpowiedzi

khatake - no wiem wiem, troche za dużo chciałam zrobić w tak krótkim czasie XD a ten kot to już naprawde taki na szybko był :) gdyby czasowo była jeszcze godzinka dodatkowo, to wyglądałoby to lepiej :D a co do twarzy - ja jakoś nie moge sie przestawić z malowania na rzeźbienie, i nie mam jeszcze tak wyobraźni trójwymiarowej rozwiniętej; wiesz: jak rzeźbię to wyobrażam to sobie jakby to już w kolorze wyglądało i z makijażem, i ta twarz wiele by zyskała na teksturze, na pewno ;D no ale powinnam ćwiczyć dużo, żeby w czerni i bieli ladnie te buzie wyglądały :) heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

khatake - no wiem wiem, troche za dużo chciałam zrobić w tak krótkim czasie XD a ten kot to już naprawde taki na szybko był :) gdyby czasowo była jeszcze godzinka dodatkowo, to wyglądałoby to lepiej :D a co do twarzy - ja jakoś nie moge sie przestawić z malowania na rzeźbienie, i nie mam jeszcze tak wyobraźni trójwymiarowej rozwiniętej; wiesz: jak rzeźbię to wyobrażam to sobie jakby to już w kolorze wyglądało i z makijażem, i ta twarz wiele by zyskała na teksturze, na pewno ;D no ale powinnam ćwiczyć dużo, żeby w czerni i bieli ladnie te buzie wyglądały :) heh

 

Więc załóż tą teczkę i pozamiataj ;] ale w kolorze! śpieszmy się kochać rzeźby w kolorze ;p

 

Kirian - do druku i możesz sprzedawać jako pamiątki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Wrzucam swoje. 2.30h.

Nie wiedziałem czy jest do 20 czy dłużej więć skończyłem na 20.

Dobra to moje wypociny. Dobrze sie bawiłem.

Nad pomysłem dużo nie myślałem. Wszedłem na chińską mitologię na google i tam jest człowiek wąż o imieniu Fuxi czy jakoś tak.

Chyba go później dokończę.

 

speed3y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyanide: mi też sie bardziej z włosami podoba :D

Kirian: faktycznie! na pamiątki idealne :D w ogóle bardzo poprawny ten sculpt :>

Tazio: bardzo mi sie design głowy podoba :) ekstra, naprawdę :D mogłeś te pół goziny jeszcze poświęcić na dopieszczenie tych szczypiec czy macko-szczypiec :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności