Skocz do zawartości

Dwutygodniowy speedsculpting #16: mitologie świata


Vega

Kto według was zasłużył na pierwsze miejsce?  

101 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto według was zasłużył na pierwsze miejsce?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eh nie wiem panowie ale juz w poprzednich speedach mialem odczucie ze sonda trwa troche za dlugo? nie lepiej zamknac szybciej i jechac z nastepna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh nie wiem panowie ale juz w poprzednich speedach mialem odczucie ze sonda trwa troche za dlugo? nie lepiej zamknac szybciej i jechac z nastepna?

Hm.... w sumie racja. Ale po co zamykac glosowanie wczesniej? Od razu mozna rozpocząc kolejna. Jak?

 

Poprostu osoba nie z ostatniego, ale z jeszcze poprzedniego daje pomysl. W ten sposob kolejny speed idzie, glosowanie trwa, a jak osoba wygra, to daje pomysl na kolejnego speeda (czyli na nastepnego po aktualnie trwajacym)

 

EDIT - to jest w koncu speed, a w praktyce co 2-3tyg wystepuje. To jest moja opinia, jak dla mnie im czesciej tym lepiej. Bedzie powod zeby przysiasc i obczaic ZB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszcie tu pomysly na kolejny temat i cos szybko wybierzemy :)

ja myslalem nad czyms w stylu interpretacji krotkiego sformulowania np "zabojcze piekno" "slodkie malenstwo" itp

dziekuje za glosy, choc wolal bym bardziej emocjonujacy pojedynek jak ja vs mafida w pierszej minibitwie

Edytowane przez Kirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Marvela.... Hm.... Fajnie, ale dalibyście jakieś szanse słabszym:)

 

Bo tak to wychodzi na to, że wygrywa osoba, która nie że najfajniej zrealizowała pomysł, ale ta, która poprostu najlepiej obczaja anatomię:) No tak jest przeciez:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem nic o tym czy Marvel należy do Disneya czy nie. Tak czy inaczej jak mówię disney to mało kto kojarzy przez to postaci ze świetnych komiksów Marvela, a jak powiem Marvel to każdy wie o co chodzi:p.

 

Xaoc, no nie wiem jak chcecie, ja tylko dałem pomysł, sam nie obczajam anatomii zbyt dobrze, i nie wiem czy dałbym radę skrobnąć coś fajnego. Tak tylko mi przyszło do głowy bo ostatnio znalazłem kilka komiksów X-mana i Street Fightera. A poza tym anatomię i tak będziesz musiał poćwiczyć i tak, a czemu by nie zrobić tego przy okazji speeda.

 

Pozdrawiam Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym anatomię i tak będziesz musiał poćwiczyć i tak, a czemu by nie zrobić tego przy okazji speeda.

Bo anatomie obczajam sobie na rysunkach, za wczesnie jak dla mnie przenoszenie do ZB, bo wciaz nie rozumiem co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za glosy!:*

Sonda ? marvel/disney/slodoskiemalenstwo?

 

 

Edit: albo kij z tym, to nie demokracja, teraz Marvel a jak wygram to kolejna bedzie Slodkie malenstwo ]:-P

Edytowane przez Kirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubi bedzie temat 'slodkie malenstwo' special for Yu jezeli obiecasz ze wezmiesz udzial !!:)... od 2 lat niewidzialem nic nowego Twojej roboty, lecz poznaje Twoj styl na ludzikach z bulletstorma

 

Levu zrobie slodka malpiatke;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności