Skocz do zawartości

Dwutygodniowy speedsculpting #17: Marvel


Vega

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No ja przejrzę jakże bogate zasoby bohaterów z Marvela, i się może na coś zdecyduję. No w 4.5h można zrobić troszkę więcej, ale nie wiem jak mi to wyjdzie z uwagi na poziom jaki sobą prezentuję. Na koniec jeszcze powodzenia wszystkim życzę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy chyba mundial cisną heheeh

Ja mam mundial akurat głęboko w poważaniu:) Poprostu nie widzę się w tym temacie, i tak wygra osoba, która anatomie ogarnie najlepiej. Poza tym pierwszy raz rozumiem, że.... można nie mieć czasu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę kiepski moment na tak dobry temat :(

 

Xaoc - podobno nie o wygraną idzie...ja wiem że ta góra pieniędzy i kobiety kuszą ale chodzi o zabawę i upgrade skilla. Może właśnie dobry temat by w anatomii się podszkolić ? dont you think ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to ja zaklepuje tego pana :D , na razie jakieś 3h dłubania. Transpose robiony na szybko i chyba trochę przez niego się proporcje rozjechały. W T-pose wygląda w miarę normalnie a tu coś mi nie pasuje. Dłonie i stopy nawet nie ruszone, nogi w zasadzie tez ... ehh malo tego czasu :( .

 

silversurferwip.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tazio: Fakt, pewnie jedno i drugie, wczoraj już nie bylem w stanie stwierdzić co jest nie tak. Powiększyłem trochę głowę i ogólnie pozmieniałem proporcje już po transpose. Niestety już czasu nie starczyło żeby poszaleć :(. Temat kozacki, w sam raz na rozgrzewkę przed nadchodzącym comicon'em :D , mam nadzieje ze teraz się posypią pracki :rolleyes:. Enjoy:

 

silversurferspeedsculpt.jpg

 

progres.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wziąłem za Polaris, ale nie wiem czy nie porwałem się z motyką na słońce, bo jakoś ciężko mi to idzie. Jeżeli uda mi się wycisnąć z tego coś co będzie w ogóle nadawało się do tego aby wystawić to na światło dzienne to wrzucę, ale nic nie obiecuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności