Skocz do zawartości

WIzualizacje w Trójmieście. Kogo polecacie?


MaxymilianMax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Skrzynak siedział przy komputerze obok mnie. Już nie siedzi, więc polecam nie Jego, tylko siebie, z pełnym szacunkiem dla Niego ;) .

 

A jeśli oferowana praca jest fajna, to dlaczego nie mam polecać siebie? Jeśli będę znał Twoje prace i będą mi się podobać a nie dogadam się z MaxymilianMax'em to polecę Ciebie. Zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynak siedział przy komputerze obok mnie. Już nie siedzi, więc polecam nie Jego, tylko siebie, z pełnym szacunkiem dla Niego ;) .

 

A jeśli oferowana praca jest fajna, to dlaczego nie mam polecać siebie? Jeśli będę znał Twoje prace i będą mi się podobać a nie dogadam się z MaxymilianMax'em to polecę Ciebie. Zadowolony?

 

...

 

I polecasz siebie, podając link do strony, w której portfolio na pierwszym miejscu znajduje się jego praca, btw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pressenter, dlaczego mnie obrażasz? MaxymilianMax w założonym przez siebie wątku zadał pytanie, a wątek został dopuszczony przez moderatora. Ja chcąc pomóc, zaproponowałem częściowo alternatywne rozwiązanie. Ty nie zaproponowałeś niczego, (chociaż pewnie znasz świetnych artystów 3D z Trójmiasta). Od MaxymilianMax'a zależy, czy moja pomoc Mu się przyda, czy nie.

A na stronie pracowni w której pracuję, jest KILKADZIESIĄT prac, wykonywanych w TEJ pracowni, na legalnym oprogramowaniu, przez jej pracowników. Prace te były stworzone samodzielnie przez nich lub w zespole, ale WSZYSTKIE WYSZŁY Z PRACOWNI. Myślę, że tylko dobrą wolą mojego szefa było to, że Witek (pozdrawiam Cię Witku) mógł w takich warunkach wziąć udział w konkursie a i dobrą wolą Witka było umieszczenie tej pracy na stronach pracowni (zrobił to zresztą samodzielnie).

Myślę, że nie ma co się rozpisywać, bo wątek nie jest o tym i jeśli chcesz więcej napisać, jaki jestem niedobry, to załóż nowy wątek a chętnie Ci odpowiem. Proponuję również, abyś podał dla przykładu jakieś namiary na "dobrego freelancera bądź firmę z Trójmiasta dobrą w wizualizacjach, zwłaszcza produktów przemysłowych".

Grafikom z Trójmiasta szczerze radzę: na pytanie MaxymilianMax'a odpowiadajcie na priv a nie bezpośrednio w tym wątku, bo może ktoś wam zarzucić, że macie brązowe oczy a nie niebieskie.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: watki w wolnych dyskusjach nie sa zatwierdzane i pojawiaja sie od razu. Działa "PRACY" jest moderowany i to tam raczej powinno się znaleźć.

 

No i faktycznie pozostaje mi uciąć dyskusje bo faktycznie, wiele osób może się tu wpisać i jedynie prowadzić to może do kłótni.

 

Taki wątek powinien raczej znaleźć się w dziale ogłoszeń, z opisem co jest do wykonania i powinien zostać zamknięty. Wtedy osoby zainteresowane piszą wiadomości prywatne i to pozostałym proponuję.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności