Skocz do zawartości

Tygodniowa FOTO-BITWA


Sadowski25

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy fotograficy!

( Proszę moderatora o przyklejenie tematu, a w razie czego o temat z galerią zwycięskich prac ;) )

Dziś, tj. 13 czerwca 2010 ROZPOCZYNAMY, pierwszą FotoBitwę!

 

Rozpoczynamy spokojnie ;)

Mam nadzieję że też nie będziecie Przesadzać z obróbką ;)

Co tydzień zwycięzca tygodnia, wybiera temat na następny tydzień.

 

Temat nr.1 :

ANTROPOFOBIA

 

 

 

 

Za wikipedią:

Antropofobia zaburzenie lękowe z grupy fobii oznaczające lęk przed ludźmi. W odróżnieniu od fobii społecznej, antropofobia oznacza lęk przed ludźmi w ogóle, natomiast fobia społeczna lęk przed relacjami interpersonalnymi i odrzuceniem oraz ośmieszeniem.

 

 

 

 

Bitwę czas zacząć!

Edytowane przez Sadowski25
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 346
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Temat ciezki. Nie obedzie sie bez modelki/modela. To raczej nie jest nic co mozesz poprostu pstryknac na ulicy jakies nieznajomej osobie... wiec watpie, zeby bylo duzo prac.

 

Sam nie mam pomyslu.

 

A jak z postowaniem pracy? poprostu wrzucic tutaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..można i trzeba ...ale wiara nie jest do stosowania w realiach.. rozejrzyj się wokoło...:))

 

ps... a poza tym nie mędrkuj ...:)) tylko wstawiaj się do bitwy bo frekwencja jest potrzebna żeby można było uwierzyć, że aparaty do czegoś służą, nie wspomnę o mózgowiu....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czułem w kościach, żeby nie zwlekać z dodaniem mojego (chciałem zapostować ostatniego dnia)... teraz będzie wyglądać jak zrzynka od Sadowskiego...

 

No trudno:

01_antropofobia.jpg

 

Sadowski - przed kolejną bitwą trzeba jasno określić, czy zdjęcia można z zbiorów wybierać, czy trzeba je na bitwę zrobić, jaki wymiar mają mieć (na dłuższym boku) i przydałaby się jakaś miniaturka tematu, bo dzisiaj nie potrafiłem go znaleźć, gdy wzrok mi się ślizgał po obrazkach z niższych pozycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi datami zdjec to nie przesadzajcie ... przewaznie jest tak ze nie powinno sie wrzucac zdjecia ktore juz pojawilo sie wczesniej na forum, a czy zrobine dwa dni czy rok przed bitwa - bez znaczenia...

 

Tak jak powiedzial Dziadek - zapomnijcie o uczciwosci ;-) jak bedzie trzeba to wystarczy przekleic w Shopie zdjecie na drugie zdjecie na layerach i juz masz Exif z wlasciwego dnia...

 

...a RAWy... mozna sprawdzac jak bedziemy sie bic o zlote kalesony... a jezeli to jest bitwa o "usmiech prezesa" to po co takie ograniczenia czasowe :-)

 

Moth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadowski -... nie napisałeś do kiedy trwa bitwa. Do 20-tego..? :)

 

Napisałeś:

"Mam nadzieję że też nie będziecie Przesadzać z obróbką".

 

Albo pozwala się na modyfikacje, albo się zabrania, albo określa się że tylko korekcja koloru, ale fotomontaż już nie. W sumie, "Obróbka" to coś czemu zdjęcie trzeba poddać, żeby móc je pokazać.

 

Podsumowując - im bardziej klarowny regulamin, tym mniej wątpliwości przy ocenie prac i ewentualnych sporów. :)

 

A teraz czas iść robić zdjęcia, wrócić, obrobić je "troszkę", zapostować i olśnić wszystkich.

 

BTW - świetny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly - której części nie rozumiesz w nazwie "Tygodniowa FOTO-BITWA" ;)

 

...:::EDIT:::...

dziadku - jak sam piszesz uczciwość jest w dzisiejszych czasach mocno przereklamowana, więc po co wprowadzać zasady, które i tak będą omijane, bo nie da się ich zweryfikować ? A propozycja MOTHMANA wymusza, że z trzeba pokazać coś świeżego (tutaj), a z drugiej nie wprowadzamy 'martwego prawa' :)

Edytowane przez streaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Sadowski25

napisales wczoraj:

Jutro o 23:59 zamykam zgłaszanie zdjęc i robie 3 dniową ankietę :P

 

jutro jest dzisiaj wiec chyba do 23:59 jest czas.

troche nie czytelny termin zamkniecia tej edycji bitwy jak dla mnie.

 

sadowski chyba nie ogarniasz za bardzo .... moze koljna edycje poprowadzi ktos z glowa.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gammotleycrueglam490.jpg

 

Temat Drugiej Tygodniowej FOTO-BITWY:

 

KRÓLOWIE ŻYCIA

 

0. Każdy może wziąć udział.

1. Bitwa zaczyna się teraz - poniedziałek 28 czerwca i trwa do poniedziałku 5 lipca, do godz. 23:59.

2. Udział mogą wziąć prace powstałe w trakcie trwania Bitwy.

3. Fotografie nie mogą być modyfikowane na zasadzie foto-montażu, kolażu itd.

4. Praca może być oczywiście poddana korekcji/zmianie kolorów, można też usuwać niechciane elementy [puszki po piwie w lesie] z kadru.

5. Technika fotograficzna - dowolna. [Jeśli robisz zdjęcia aparatem w telefonie komórkowym lub np. techniką otworkową - warto o tym napisać, postując pracę]

6. Po zamknięciu Bitwy użytkownicy będą głosować przy pomocy Sondy [3-dniowej] i wyłonią zwycięzcę naszej potyczki - nagrodą będzie komplet markowych plastykowych sztućców, miano najfajniejszego z fajnych oraz przywilej podania Tematu następnej bitwy.

 

Miłego pstrykania.

Zachęcam do udziału.

Pozdrawiam.

 

[czytała Krystyna Czubówna]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności