Skocz do zawartości

Spolszczenie do 3ds max ( Wiem co i jak)


wiktor1221

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Wiem jak co niektórym przydałoby się spolszczenie do tego świetnego programiku, otóż wiem jak takowe spolszczenie zrobić , lecz potrzebuje także tłumacza który pomógł by mi w tłumaczeniu. Najlepiej jeśli jest to osoba dość obeznana w tym programie :). Gdybyśmy razem zrobili patcha do niego to może dość ładnie by to wszystko wyglądało. Chętnych proszę o zgłaszanie się w tym temacie :)

Dzięki wielkie !!

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hahaha. Pomysł niby dobry z tłumaczeniem. Tylko co to da? Bo raczej nie wieże że nagle wszyscy zaczną świetnie znać maxa,I to tylko dlatego bo jest po polsku. Bez sensu. W obecnej chwili aby opanować grafike 3d, wymagana jest znajomość angielskiego, bo zarówno wszystkie mauale jak i tutki są po anglijsku. Przyznam się ze używam ang Photoshopa, bo po polsku nie rozumiem tych funkcji, tak są przetłumaczone .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Persh dobrze mówi - kiedyś u znajomego odpaliłem PS po polsku i kompletnie się pogubiłem :) Tłumaczenie specjalistycznych programów jest bez sensu. Jeżeli chcesz się zajmować grafiką to musisz znać angielski. Kropka. Tak samo jak learz musi znać łacinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Mnie spolszczenie niepotrzebne, znam angielski, ale mój syn już nieco słabiej i spolszczenie by mu pomogło, przynajmniej na początku. Gorzej, że gdyby się przesiadł na maxa angielskiego, to byłaby taka sama historia, jak przesiadka z PS angielskiego na polski, tylko w druga stronę. Reasumując? Nie ma sensu, trzeba maxa pokochać po angielsku.

 

PS: Lekarze już coraz bardziej odchodzą od łaciny, językiem branżowym - jak prawie wszędzie teraz, stał się angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie programów dla samego tłumacza jest świetną lekcją poznania programu. Pamiętam jak sam kiedyś robiłem tłumaczenie dla programu "pivot animator", poznałem ten program na wylot, wszystko w nim wiedziałem, znałem jego każdą możliwość. Ograniczała tylko kreatywność w tworzeniu animacji. Natomiast był to stosunkowo mały program w porównaniu do 3ds maksa. Podjęcie się takiego wyzwania jak 3ds maks to trochę jak szukanie lądu na środku oceanu. Mi by przy tym projekcie czaszka pękła. Każdą funkcję trzeba poznać, żeby tłumaczenie było dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności