Skocz do zawartości

Minibitwa WebDesign #3 - Dream Car


torm

Rekomendowane odpowiedzi

Dream Car

 

Auto Marzeń

 

1. Projekt:

 

- strona produktu (w tym przypadku samochodu), auto dowolne (każdy może wybrać ulubione)

 

2. Zalecenia kolorystyczne:

 

- brak

 

3. Przykładowe strony:

 

- brak

 

6. Zawartość strony:

 

Głównym celem projektu jest w jak najlepszy sposób podkreślenie najważniejszych atutów samochodu.

 

7. krótki regulamin:

 

- zabrania się wykorzystywania własnych modeli/renderów aut, chyba, że zostaną wymodelowane podczas bitwy (wówczas należy poprowadzić wątek WIP)

 

------------------------------------------------

Termin: 10 sierpnia

------------------------------------------------

 

Wszelkie pytania, które uczestnicy mają "do klienta" proszę zamieszczać w tym wątku.

 

P.S. prosiłbym również moderatora o przyklejenie wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To Panie tematem zarzuciłeś:-) Zrobisz super minimal, ja zrobię komerche a dziadek3d zrobi stronę z czarną wołgą i nikomu się nie będzie nic podobać:)

Mam nadzieję, że tym razem będzie więcej uczestników:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może vision3d lub inny użytkownik udostępni swoje rendery na potrzeby bitwy z creditsem :)

 

Można by było coś takiego zaproponować ?

Miałem na myśli pewną sprawę - samochody to temat o tyle śliski, że większość materiałów to reklamówki obciążone copyrightami. Myślę że podejście "znalazłem w guglach to sobie podkleję" nie będzie miało zastosowania na takim poważnym forum jak to, stąd też moje lęki o materiały. Zastanawiałem się nad wikimedia commons - może będą tam jakieś stare modele samochodów... Można by zrobić stronę w stylu retro.

Jestem mocno przeczulony na punkcie praw autorskich, dla mnie luźne podejście do tego tematu kojarzy się z małolatami bawiącymi się w pseudo grafikę :)

Edytowane przez SBT77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBT77 - prawidłowo, dlatego być może coś takiego jest dobrym rozwiązaniem. Tyle, że wtedy trzeba się skontaować z autorem rendera samochodu z naszego forum i napisać, że tylko na potrzeby niekomercyjne minibitwy (creditsy uwzględnione).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, na bogato by było gdyby np. vision3d mógłby strzelić nam na potrzeby bitwy jakieś dodatkowe renderki w studio. Top front, itp. + jakiś ładny outdoor, ale to już marzenia. Z drugiej strony wybór samochodu daje większą różnorodność stylu strony (wspomniane retro itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...sie nie obrażaj .... tylko prowadź tego poloneza.... mówie o tańcu...:)).

Tematam przypasowałeś wszystkim marzycielom.... zweryfikujemy ich marzenia.... tylko ten termin...wiem ze niektórzy mają wakacje... ale tyle czasu na taką duperele....:)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas jest z dwóch powodów:

1. żeby oddać przemyślany i dopracowany projekt... ;)

2. w razie jak mnie Putin zaprosi na tygodniowe polowanie, to też się wyrobię ;)

 

a co do poloneza... to trafiłeś w samo sedno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dam rady w tą edycję. Kończ waść, sonda na 2 osoby i jedziemy dalej. Proponuję dawać mniejsze sprinty czasowe. max 2 tygodnie. Kto nie wrzuci to i tak nie wrzuci a 2 weekendy + w tygodniu podziubać po 30 minut chyba każdy znajdzie czas. Im częściej będzie i będziemy to nakręcać tym więcej luda może się skusi. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pompujcie sie tak ;) Jak ktos ma do odwalenia kilka projektów w tygodniu, to tylko marzy, by nie myśleć o kompozycji, nagłówkach itp. bzdetach ratujących ludzkość przed głodem i klęskami. Poza tym cierpliwości - to mały dział trzeba dać mu szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola-f - błagam ne wdawaj się w gadkę z dziadkiem bo będzie masakra:) W d*upie był g*wno widział, tarota, wechikuł czasu itp. przecież przepowiedział, że modyfikowanie bitwy nie ma sensu bo to nic nie da. Zamykamy forum i idziemy do domu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola-f

...a zrób czasami coś bezmyślnego... odpręża w boju... o klienta...:))

 

----------------------------------------------------------

 

Panie SSicośtam

Pani Ola-F to sobie może mówić co chce bo wie co mówi ....ale Ty to jesteś wynalazek z poza czasu więc nie, poruszaj dziobem jak starsi rozmawiają tylko ....słuchaj....może się przyda........:)))

a bitwą to tu rządzi torm ....i on tu może coś zamykać... a Ty znowu tylko słuchać....:))

Edytowane przez dziadek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezmyslnosc innych mi wystarcza w pracy :)

moze nastepna bitwe zrobcie z bardziej sztywnymi ramami - symulacja klienta, jego potrzeb i materiałów przesłąnych przez niego i walka, kto najlepiej ugryzie problem - tak bedziecie mogli sie uczyc jeden od drugiego, bo macie to samo zadanie merytoryczne. No i chyba fajniej sie dzieje jak ludzie wrzucaja postępy. Nie wiem, takie tam moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co masz na myśli przez "idiotą" bo są tacy, którzy całą stronę zrobią za Ciebie, a to już trudno nazwać wyzwaniem :)

 

Poza tym była już taka bitwa, odnośnie Kępińskiego, można było nawet pytania "do klienta" zamieszczać w wątku... nikt się jednak nie odważył dyskutować z psychiatrą... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności