Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe. - 2011


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

indian ty wkońcu coś wymodelowałeś! Myślałem że będziesz zetke męczył jeszcze dłuuugo. Fajny zwierz tylko może daj mu jedno uszko oklapnięte a w okolicach ogona coś tam nierówno chyba, nie widać dobrze. (taka górka nad ogonem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 376
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@indian dobre! :) znam tą metodę i pewnie finał byłby podobny do tego co narysowałeś, bo wtedy tnie się wszystko optymalnie, ale czas przeznaczony na zabawę się skończył, trzeba robić inne rzeczy.

Pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak powinno się modelować? Ja zrobiłem tak, że bieżnik to jakiś tam płaski kształt (znalazłem na necie fakture), później array i wygiąłem ten szyk krzywą. Guma, wiadomo, circle i extrude/scale.

Przeglądając pobieżnie kilka tutków, ludzie tak właśnie to robili (chyba że źle robili ;) )

Edytowane przez YetoKnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię to taką samą metodą tylko, że w blenderze ;/

Poprawiłem trochę ten bieżnik, jest chyba lepiej (choć nie wiem czy nie poszło to trochę za bardzo w oponę przeznaczoną na off-road).

 

tirecamaroyk2.png

 

Przy okazji jeśli możecie to powiedzcie jeszcze jak zrobić napisy na oponie, bo zastanawiam się jak będzie najlepiej.

Edytowane przez YetoKnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Munzer

Hej mam małe pytanie o to oko. W 43 sekundzie pojawia sie pionowa, żółta kreska do zagęszczenia siatki. Jak uruchomić to narzędzie bo nie udało mi sie powtórzyć z filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności