Skocz do zawartości

Sculpty: testy, proby, speedy, porady itp - 2019


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie na razie chce zobaczyć jak to wychodzi. Miał być to Star 200 lecz problemy sprzętowe: skaner sie zepsuł i blueprinty nie są zeskanowane więc to pojazd "bez nazwy" ponieważ to tylko moja inwencja i podpatrzone elementy z książki stara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycisne wycisne. Jak jest determinacja to trzeba działać. Dzieki za komenty. Sculptrisa rano obczajałem ale IMO jeszcze do niczego się to nie nadaje. Tomala wiem o tym ale lece tak na przebój jak juz zaczalem. nastepny bedzie twoja metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część skroniowa nie za bardzo wgnieciona?

To wgniecenie pod nosem u człowieka niema chyba kształtu V tylko jest takie trochę zaokrąglone :)

Ale ja tam się nie znam ;)

 

Cały czas pracuje nad Bear'em. Tym razem ubrałem go jak był na pustyni Moap :) (o ile dobrze pamiętam nazwę).

 

Bear-Gryl_werxhx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest za małe :) Szukam większych :) U mnie takie coś na monitorze to miniaturka. Gdy powiększę to pixele widać. Zrobię zdjęcie aparatem. To powinno być rozdzielczości 1000x800 może większe. Jutro leci o 12:00 więc muszę poczekać do tego czasu. Co do tego 4 zdjęcia to on chyba tak lubi :) Tyle razy to robi :P Do tego przy tylu ludziach (3 czasami 4) :)

 

Takie jest dobre: http://www.blogcdn.com/www.gadling.com/media/2007/11/77731442_10.jpg (z tego korzystam).

 

Edit:

Znalazłem na YouTube dobrej jakości :)

Edytowane przez Vega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzięki temu, ze uzywaz referki zrobionej z flashem masz płaski model. Twarz ludzka ma wiecej wymiaru, wiecej rzeźby. U Ciebie wszystki bruzdy na twarzy są ledwo zaznaczone. Zobacz do lustra i sam zobaczysz jak wiele się powinno dziać na pyszczku. W Twoim modelu tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Zdania zaczynamy wielką literą.

 

You made my day!

 

Indian a tak w ogóle daj wyższy subdivs, będzie co wytykać, morda fajnie się zapowiada. Szczególnie brak brody razi. Coś taka zbytnio wygładzona, spłaszczona do środka. Nos zacznij od wąskiej części od góry, bo jest jakiś taki "równy". Takie tylko moje zdanie bo anatomia to nie moja sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności