Skocz do zawartości

Dwutygodniowy Speedsculpting #19: StarCraft Universum


Vega

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jutro poprawie czcionke, napis max3d jest taki bo musiałem wyciąć tło, a nie posiadam loga w dużej rozdzielczości (będę musiał zagadac do adka ;) ). Plansze chyba mam wszystkie na dysku, a jak nie to na serwerze :) (powinny być na serwerze :P )

 

Edit:

Skoro już uruchomiłem kompa to poprawiłem :)

Edytowane przez Vega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas przerwać moją nieobecność na forum, remont miałem i takie tam.... chochorągiewki, i nie było sposobu żeby się na foum dostać.

Temat super, tylko nie wiem czy mnie nie przerośnie, bo łatwe to to nie będzie, SC uwielbiam po prostu i na pewno coś popróbuję.

 

Pozdrawiam Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna hydra dezzed, i fajnie, że nowa osoba w Speedzie bierze udział. Ja dodaje mojego overlorda i tym samym podnoszę limit jednostek dla zergów :P. Mam nadzieję, że się podniesienie limitu przyda i przybędzie tych pracek jeszcze trochę do czasu sondy. :) Co do mojego sculpta, to mam jeszcze troszkę minut w zapasie i może poprawię kilka rzeczy. Polecam wszystkim Zsketch, ja właśnie w ten sposób zacząłem tą pracę i zaoszczędził trochę cennego czasu, jednym a raczje dwoma słowami świetna sprawa.

 

speedsculptingoverlord.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Pozdrawiam Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowiak, indian Dzięki chłopaki, ale mam nadzieję, że w konkursie weźmie udział jeszcze kilka osób, i sądzę, że rozkład sił się znacznie zmieni, ale mimo to miło słyszeć, że się podoba.

 

Simple_man nie dokładnie wiem o co Ci chodzi z tym wejściami, ale jeżeli masz na myśli to ile sculptów możesz robić na daną edycje to jest ona nieograniczona, czyli bez przeszkód możesz zacząć nową pracę, ale tylko jedna z twoich prac będzie dopuszczona do sondy, oczywiście Ty wybierasz która. A jak nie o to Ci chodziło to nie wiem. :p

 

Pozdrawiam Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mógł prosić to jak wrzucacie ostateczne wersjo to pokazujcie z kilku kamer i wszystko jako 1 obrazek :) Bo później ja muszę to łączyć, a tak będę miał mniej pracy :)

 

Także pamiętajcie żeby pokazać z kilka ujęć. Dobrze by było gdybyście pokazali najniższy sdiv :)

 

Mam nadzieję, że to sprawy nie skomplikuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

mafida

Vega mnie namówił i zrobiłem glutowatą Kerrigan.Baza z zspherek,dłonie i paluchy stóp dospawane w maxie.

Acha,zapomniałem o skrzydłach a potem już nie miałem czasu...

 

Dziękuje, dobranoc!xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ^&%%$^£ jeden! ja mialem dzis robic Kerrigan! ale dobra, sobie daruje te bitwe. Brzuch mi sie nie podoba, wyglada jakby byla przy nadziei:P Pozatym nawet, nawet, 3+ ^^

Edytowane przez Morte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vega mnie namówił i zrobiłem glutowatą Kerrigan.Baza z zspherek,dłonie i paluchy stóp dospawane w maxie.

Acha,zapomniałem o skrzydłach a potem już nie miałem czasu...

Pozdr:)

 

Zrobiłeś to w 4h?? :o

WTF!? Masz 4 pary rąk? ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie pozamiatałeś mafida :]. Szkoda, że bez skrzydeł, wtedy by jeszcze fajniej było. No to kmin następny temat powoli :p. No chyba, że się jeszcze dziś ktoś porwie na coś uber i podbije poziom jeszcze wyżej.

 

Jasne że kulki dają radę lucek, wątpiłeś?:p

 

Pozdrawiam Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności