Skocz do zawartości

Minibitwa WebDesign #4 - Jazz Cafe


torm

Rekomendowane odpowiedzi

...jakie wyższe rozdzielczosci....!!!...960 moało być ....bo inaczej pospadamy w przepaść...:)))...regulaminu bym się trzymał ....co na to prowadzący....:))

 

przypominam też fragment regulaminu:

 

3. Cel strony:

- strona ma przede wszystkim informować o wydarzeniach, czyli aktualnych koncertach... mniejszych i większych z wyróżnieniem tych drugich...

- ma również odzwierciedlać klimat miejsca... które mam nadzieję udało się odzwierciedlić w przytoczonych utworach.

 

...klimat miejsca a nie miejscowości....:)))

Edytowane przez dziadek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dziadek3D, miałem duże wątpliwości, czy wrzucać wyższą rozdzielczość... hmmm strona o szrokośći 960px; to nie znaczy, że nie może się rozciągać przy wyższych rozdzielczościach, generalnie chodzi o to aby content zawierał się w 960px; (ale usunąłem, żeby nie było)

 

a co do klimatu miejsca... to wyszedłem z założenia, że nie muszę pokazywać barokowego krzesła, żeby oddać jego barokowy klimat ;)

 

lucek,lukanus, dzięki, będę próbował przerzucić to do flasha, bo sam jestem ciekaw :) co tego wyjdzie... zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale klient wyraznie zaznaczył w zamówieniu...:))

 

- ma również odzwierciedlać klimat miejsca... które mam nadzieję udało się odzwierciedlić w przytoczonych utworach.

 

nie trzeba było zamieszczać ani tego punktu zamówienia ani odwoływać sie do utworów....:))).... ale Ty wiesz lepiej bo robisz za klienta .... a jaki bywa klient wszyscy dobrze wiemy.....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Prezentacja firmy:

"Under a Bad Sign" to klub bluesowo/jazzowy, w którym co wieczór przelewa się morze alkoholu zatopione we wszechobecnym dymie palonej nikotyny.

 

......ludzie cztajta regulamin.... to nie jest kawiarenka "Sweet candy".... :)))....

a tu wszędzie pastelowo jak na stoisku dla bobasów w markrecie....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie uwazam, ze grafikowi wszystko wolno, poki trzyma poziom. To trzyma poziom i jezeli Torm jest w stanie obronić to przed klientem argumentując odpowiednio to moze spokojnie zostać. Na pewno na południu polski facet w wodzie po kolana nie kojazy sie z odpoczynkiem, ale poza tym projekt bardzo fajny.

 

@patataj - polecam robić embosa ręcznie albo nie robić wcale - sejscie do czerni z barw logotypów na emboss standardowym wyglada zle, tu trzeba troche posiedzieć nad barwami. poza tym bardzo mi sie podoba

Edytowane przez olaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadku, a to się zgodzę, wyszło trochę zbyt pastelowo... :/ powinien być mroczniejszy klimat... no ale wrzuciłem... jest.. bez wip'a robimy na razie :)

 

a apropos klimatu, to w/g mnie najlepiej odzwierciedlił go Antain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucek - Tu jest zwykła Verdana z wyłączonym wygładzaniem. Przyznam się, że nie przyłożyłem się do tego odpowiednio.

 

@SSn4k3 - Dzięki. poprawione.

 

@dziadek3D - Co ma głupi błąd do klimatu? Przypominam:

"Wszystko to oczywiście przy akompaniamencie zespołów grających na żywo."

U Ciebie na stronie reklamowane są koncerty osób, które nie żyją już jakiś czas ;)

 

@ola-f - Dzięki za opinię. Czy mógłbyś wyjaśnić słowa: "sejscie do czerni z barw logotypów na emboss standardowym wyglada zle, tu trzeba troche posiedzieć nad barwami". Zgadzam się, że nad barwą trzeba byłoby jeszcze posiedzieć.

 

Czy można jeszcze ewentualnie poprawiać prace ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umknęło i mi... i jak myślę, wszystkim pozostałym, którzy się bawią... fakt, że to dość stare dzieje... ale myślę, że regulamin jest dobrze napisany... więc się go trzymajmy:

 

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=58465

 

W zasadzie to prosiłbym wszystkich o założenie osobnych wątków, ze swoimi pracami (tak jak to miało miejsce w przypadku MiniBitwy dźwięków)... i jeśli jest na sali jakiś moderator... to przydałoby się trochę ogarnąć w tym dziale ;)

Edytowane przez torm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....ja tam wolę trzymać pion...:)))...i wolę słuchać tych co już są w raju....:))).... oni nie raują tylko synkopuja.....:))).

...ale fajnie natej bitwie.... coraz fajniej....:)))....nic nie zmieniać... niech sie dziaje.... inaczej znowu będzie nudno i pusto...!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze :) bez Ciebie to forum byłoby szare i nudne ;)

 

a tutaj przykład tego, co każdy, powinien zrobić (jeśli chce startować w bitwie na poważnie): http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=70405

 

(oczywiście wszystko jest regulaminie, który przypominam po raz drugi: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=58465 ) coby wszystko jasne było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo _Mich@l_ ! Oby więcej tak wartościowych komentarzy. Jesteś już na tym forum dobre 5 lat więc się znasz. Twoje prace i posty o czymś w końcu świadczą ;)

 

Przypomniało mi to podobny design, ale strony z Jeansami

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie wydaje się Wam, ze miesiąc to za dużo czasu? Bitwy, które 'dzieją' się częściej mają większą frekwencję, z jednej strony bo łatwiej trafić z ciekawym tematem, z drugiej, bo to większa mobilizacja, i nawet jeśli ktoś opuści jedną, to na drugą zepnie się bardziej ;)

 

Taka drobna uwaga ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek zdedł. Prrrszalony prawdę prawi. Miesiąc na coś, co można zrobić w kilka godzin, to samobój. Dwa dni do końca regulaminowego czasu, a od dwóch tygodni nikt nic w swoim wątku nie postował (ostatni był torm 4. września). Może nie warto już przedłużać agonii?Może już czas na sondę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może robić tygodniowe bitwy jak w innych działach ? ja dopiero jakaś godzinę temu wróciłem z sesji poprawkowej więc już nie ma sensu wrzucać swojej pracy, której nie zdążyłem nawet zrobić :-P

 

Niech zwycięzca tejże edycji (dwudniowa sonda sob-nd, w tym przypadku chyba wystarczy?) zapoda nowym tematem i od poniedziałku lecimy z nowa siła :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez miesiąc nie zdążyłeś a chcesz co tydzień robić ? ;)

Moim zdaniem 2 tygodnie to minimum żeby właśnie każdy znalazł chwilkę czasu.

 

W innych działach jest chyba więcej osób. Tu jak 5 osób nie zdąży to będą 2 projekty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności