Skocz do zawartości

The Monk & The Monkey


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam do obejrzenia krótkiego filmu, który wykonany został przez dwóch uczniów szkoły Ringling College of Art and Design na Florydzie. Autorami filmu są Brendan Carroll oraz Francesco Giroldini. Momentami, aż ciężko uwierzyć, że ten film wykonany został przed dwóch uczniów jako praca dyplomowa.

 

Sam Ringling College jednak uważany jest za jedną z najlepszych i najbardziej innowacyjnych szkół jeśli chodzi o grafikę i sztukę w USA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Tylko dzieci nie mieli (z wyjątkiem małpy) bo to mnisi więc nie tego.

Wcale nie jest trudno mi uwierzyć że to studenci koledżu. Przecież to nie nastolatkowie. Trochę braków w animacji twarzy i ekspresji i brak synchronizacji z mową.

 

Nie lubię mnichów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa pracy, umiejętności no i wiedzy jest potrzebne aby w sensowym tempie zrobić taki filmik (bez douczania się X godzin w międzyczasie, czy wsparcia jakiegoś mentora). Tego typu filmy uczniowskie powstają zazwyczaj w bardzo dogodnych warunkach - dużo czasu na douczanie, wsparcie kogoś bardziej doświadczonego, przyjemna atmosfera i wygodny pomysł (w miarę bezproblematyczny w realizacji)...

Filmik jest świetny i wypada tylko pogratulować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - jestem jak zwykle obrzydzony "$w33333T-$t@jl3M" jaki panuje aktualnie w filmach 3D. Ale tutaj - tutaj jest trochę podobnie do "Łowców Smoków" - czyli nie wylewa się róż i słodycz na każdym kroku, brak zbędnych żartów i fajny klimat. ( jeżeli kogoś jak i mnie wkurza ten współczesny, cukierkowy styl robienia filmów w 3D, to polecam "Łowcy Smoków" - na prawdę miła odskocznia ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności