Skocz do zawartości

[Jazz Cafe] torm


torm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

od strony kompozycyjnej - ściąga wzrok tam gdzie nic nie ma. Od strony plastycznej troche burzy skalę, ale moze to tylko moje zdanie. Nie wiem tez czy czarny budynek po drugiej stronie logo nie robi podobnie dla ciemnych plam jak to lodowisko. W szopie przenioslem do na szybko pod logo i mialem wrazenie ze teraz oko jest spokojniejsze, ale niech wypowie sie ktoś bardziej obeznany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadku, różnica po prostu polega na tym, że tam nie ma WIP'ów gdybyśmy wszyscy zaczęli wrzucać poprawki i krytykę do jednego wątku... to zrobiłby się prawdziwy bałagan...

 

ola-f rzeczywiście oko się trochę uspokaja, jak dam budynek na lewą (chyba, że tak wpłynęła na mnie Twoja sugestia), ale z drugiej strony... budynek z jednej i logo z drugiej tworzą całkiem fajną ramkę dla zawartości, a co do jeziora to wydaje mi się, że wystarczy je trochę ciachnąć... zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak daje ramy dla layoutu i wyglada na uporządkowany ale prowadzi oko. moze jakiś akcent ciemniejszy w okolicach logo masywny ktory zatrzyma oko gdzieś pośrodku gdzie masz content.

 

A i logo mi sie podoba osobiscie, widze ze tez ściąłeś nazwę do dominującego Bad Sign, ale Tobie zmieściło się jeszcze jazz club ja poległem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę pasowania do klimatu pominę.

 

Podoba mi się dobór kolorów. Wszystko ładnie do siebie pasuje. Jest w nowoczesnej, przyjemnej dla oka formie.

Najbardziej podoba mi się ziarno i kolor tła nad blokami. Zasługa zdjęcia czy sam je zrobiłeś ?

Nie pasują mi trochę strzałki. Jakby ściskają Unknoła. Biała strzałka po lewej jest jakby cofnięta względem czerwonego obramowania. No i zaokrąglenia kwadracika przy newsletterze dla konsekwencji.

Chyba najlepiej wybrnąłeś z logo.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam tu pare "ale"

 

No nie może pierw co chwyciło mnie. Fajnie dobrana czcionka, rewelacyjnie leży ten logotyp, ta czerwień i tło poprostu siadło. do tego złoty kolor instrumentu (ale nie natrętny) też swoje zrobił. Lakoniczne (w pozytywnym sensie) menu.

No ogólna przejrzystość.

Ale duży problem mam z samym zdjęciem. Jak sam pisałeś "nie muszę pokazywać barokowego krzesła, żeby oddać jego barokowy klimat" ty oddałeś klimat zimnej ulicy. Nijak nie kojarzy mi się ta fotka z Hot lokalem jak z filmu. Widzę tam biednego zmarzniętego człowieka (taka wczesna zima) i na domiar złego ktoś każe mu stać w wodzie. Koniecznie trzeba podmienić motyw bo ten bardziej pasuje do ulicznego performansu.

No i jeszcze przydało by się gdzieś dać info o następnych imprezach bo to może też mieć wagę na stronie.

 

Jak coś z tym zrobisz to mamy winnera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moongoose skąd wiesz? masz większość w senacie? ;) poza tym klimat zimnej ulicy... to klimat znany każdemu jazz manowi :)

 

patataj, ziarno to zasługa zdjęcia.. próbowałem dodać dodatkowe, ale za mocne mi wychodziło... może jeszcze się pobawie w tym kierunku, żeby dodać trochę więcej klimatu... dzięki za strzałki.. dałem je trochę szerzej i rzeczywiście lepiej to wygląda :)

Edytowane przez torm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lokal dla jazzmanów? Strony są także dla klientów którzy nie mają pojęcia czy jazzman zaczynał na ulicy czy nie. To było moje spostrzeżenie. Na pierwszy strzał wydaje się być zimno. Taka strona powinna być jak produkt który każdy chce, w końcu ma nas zachęcać. Wolałbym być w fajnym lokalu niż stać na ulicy w do tego po kolana w wodzie ;)

Dziadek zastukałeś kluczem w rurę ale ja wcale nie hałasuję, nie każe zmieniać wszystkiego. Zdjęcie nie jest jedynym elementem tej strony.

A ja nie wystawiam bo nie mam skilla :) ja tylko krytykuję. Jestem głosem klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torm

przegiąłeś...:)))...juz wszystko zlało sie w jednosć i tylko mruga światełkami.... nie do odbioru... i odczytania...:)))

 

moongoosee

szkoda że stać Cie tylko na głos i to za przeproszeniem "klienta"... o którym my tu wszyscy mamy wyrobione zdanie...wyrobione jak nie powiem co...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek ale chcemy coś komuś sprzedać czy się samorealizować? Oczywiście, że klient gustu nie ma. To niesamowite, że zawsze wybiera najgorszą opcję.

 

To chyba dobrze, że stać mnie na głos klienta. Kiedyś w głowie mi się nie mieściło jakie ludzie mają skojarzenia i nie mogłem pojąć jak może im się nie podobać to co ja uważam za szczytowe osiągnięcie designu. Ale ludzie kierują się "low levelowymi" wrażeniami. I to jest właśnie takie myślenie, widzisz typa z parą i w kurtce i w wodzie po kolana to wiesz, że mu zimno. Kogo obchodzi, że to jest tiptop spasowane i podkolorwane. To tak jak miałem klientkę ostatnio, która alergicznie reagowała na kolor szary bo jej się to z komuną kojarzy. No nic nie poradzisz. Oczywiście to skrajny i odosobniony przypadek ale pokazuje co ludzie sobie myślą.

 

Ale tak szczerze to naprawdę nie przeszkadza Ci to, że on stoi w tej wodzie ? Oczywiście mówię o wersji bez batmana bo ta z batmanem rzeczywiście odciąga spojrzenie od nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja juz pisałem że to nijak się ma do załozeń.... ale skoro to sam regulaminotwórca, leje i mrozi ...:)))...zamiast hot i bad.... ale to zabawa bez klienta ...więc się bawię.... sam wstawiłem szybciutko na poczatku...niech się teraz inni męczę żeby zabłysnać oryginalnoscią....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@torm:

Poprzednia wersja wg mnie była ciekawsza.

Logo lepsze poprzednie, dymek za bardzo widać, że był rozciągany i budynki w tle są za ciemne :)

 

Zmieniłbym też miejsce w którym nogi się łączą z wodą. Z tej perspektywy powinny być chyba półkola takie. Teraz jest wersja z zanurzonymi płaskimi spodniami. Dodałbym tam też takie okręgi rozchodzące się po wodzie. Przydałby mu się jeszcze jakiś cień :) Roboty niewiele a urealni to bardziej prace.

 

 

A ja nie wystawiam bo nie mam skilla :) ja tylko krytykuję.

 

Nie masz skilla żeby coś zrobić, ale masz skilla żeby krytykować? Co zatem różni Cię od klienta, który jak sam piszesz gustu nie ma ?

 

Poza tym to tylko zabawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności