Skocz do zawartości

Teczka 2D: Z natury


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam wątek który jest efektem zamieszania w domowym przedszkolu. Mam wątpliwości czy się zaszczepi, bowiem większość i tak publikuje we własnych teczkach, ale zobaczmy.

Wrzucamy tu pracki rysowane, malowane, paćkane z natury i tylko z natury. Nie ze zdjęć, nie z głowy. Może być rysunek, może być malarstwo, może być digital. Martwe, postacie, zwierzęta, roślinki etc. Mogą być szybkie szkice, jak i wypociny pieszczone miesiącami, w/g uznania.

 

Na pierwszy ogień Karolina z sesji 07. Marker. Fajnei pokazuje ile to jeszcze trzeba się nauczyć, nie zostawia wiele miejsca na błędy ( ale więcej niż myślałem )

 

IMG_0003.jpg

 

IMG_0009.jpg

 

IMG_0008.jpg

 

IMG_0004.jpg

 

IMG_0001.jpg

 

Sorry za bycie leniem któremu nie chce się robić osobno zmniejszonych wersji na forum :)

Edytowane przez biglebowsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 381
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Temat swietny, a twoje rysuny jeszcze lepsze.

Najfajniejszy jest 4, pachnie mi moim ulubionym stylem reilly'ego.

Ogolnie to zazdroszcze modelki, sam nie mialem jeszcze okazji z taka pracowac.

 

Aha Bigu, wrzucaj czesciej, stesknilem sie za twoimi pracami ^^

 

P.S Prosze o przypiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy ogień Karolina z sesji 07.

 

Czy ona wam pozowała nago w samych kabaretkach ? Kurcze, ja bym na papierze chyba same proste równoległe kreski powstawiał, podziwiam umiejętność skupienia uwagi :]

 

Fajnie że powstała teczka z natury, będę musiał zmienić sobie podpis. Faktycznie przedszkole zaczęło powoli zmieniać się w prawdziwe przedszkole, szkoda, bo to fajny temat był.

 

No i sorry za "nicniewrzucanie" ale ostatnio mam dziwny okres, mimo tego że próbuję malować czy rysować wychodzą mi kompletnie bezkształtne rzeczy, nie umiem narysować po prostu niczego konkretnego (bardziej niż do tej pory) i nie wiem czemu tak się dzieje. Trochę mnie to przeraża...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@biglebowsky, marker chyba Ci sprzyja, swietnie wyszly Karoliny, chyba najlepsze dotad

 

@Farvus, wow, rewelacja te szkice

 

@nicponim, bardzo fajnie, tylko nie wiem czy te bialosc manekina nie tworzy zbyt mocnego ksztaltu bialego, ktory mocno konkuruje z kurtka i nieco splaszcza calosc

 

@Solid, podoba mi sie jakas "ostrozna kreska" przy ptaszkach i profilu, fajna obserwacja w czlowieku tylem. Ogolnie przydaloby sie miejscami konkretniej przywalic cieniem, bo dzialasz ciemnym obrysem i dosyc waskim walorowo swiatlocieniem w srodku.

 

Noga z przed chwili

leander-stopa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norden, lekka przesada xD

 

kiedys na zajeciach mialem ustawioną martwa z krzesla i draperii, meczylem ją jakos kolo 2 godzin i wyszlo mi gorzej niz w paincie z pamieci w 15 sekund myszką :/ ...zdjecia tej z zajec nie mam bo chyba ucierpiala (^^) ale krzeselko paintowe odkopalem ;)

 

drap.jpg?t=1283751807

Edytowane przez Areien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest tak fajnym pomysłem, że aż zmusił mnie do zeskanowania szkicownika z uropu ( a w każdym razie jego ciekawszych fragmentów). Doskonała inicjatywa.

 

Szkice z plaży :)

 

plaza1small.jpg

plaza2small.jpg

plaza3small.jpg

 

nadal z plazy plus szybki szkic akwarelą Lordabiernaca przy pracy :)

 

plaza4small.jpg

 

Dodatkowo cztery z akwarelek robionych w trochę w Kazimierzu na plenerze a trochę gdzie indziej (przepraszam że takie małe rozmiarowo ale na razie nie mam jak wrzucic lepszych jakościowo):

 

07.jpg

11.jpg

22.jpg

21.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@atheg swietne szkice,takie 'zywe'. akwarelki z kazimierza tez super

@mant-raz wiecej szkicow :)

@solid smakowite te jablko

 

ode mnie:

akwarelka sprzed paru miesiecy (pokazalam juz raz w przedszkolu)

16.jpg

i calkiem nowa ekolina, troche nie wyszla i chyba za bardzo przyciemnilam obrabiajac skan

29.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkurzyłem coś starego... mam mało prac z natury... zawsze wolałem zmyślać... nawet jak rysowałem z natury...to zawsze ulepszałem te kompozycje... ;) za co mnie prowadząca w sumie nie biła po głowie... ale czasem kręciła głową... ale ten tutaj jest w pełni z natury

domekhq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prr, ano myślałem że to się nie przyjmnie, cieszy że jednak. Dobrze że jeszcze się robi coś po za kompem.

Farv, śliczne te szkicorki są.

Resh, Chyba za ciemno ci to wyszło, a przynajmniej za mała różnica między światłem a cieniem. No i za dużo detalu chcesz upchnąć na zbyt wczesnym etapie pracy.

 

Z wczoraj:

IMG_00071.jpg

IMG_00042.jpg

IMG_00052.jpg

IMG_00012.jpg

 

Wiadomo, więcej na moim blogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phi kadrowac to każdy może :)

edit: ale oczywiscie oprocz wielce zartobliwej riposty powinienem dodac, ze masz 100% racji i takei rysowanie troche od czapy nie wyglada za fajnie, z poucinanymi konczynami, trzeba sobie zaplanowac kadr...

Edytowane przez misiekhc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności