Skocz do zawartości

Dwutygodniowy Speedsculpting #20: Vampire


Vega

The winners is ...  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. The winners is ...



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość fishinthewater

tez na @Lukanusa .... @Kirian bardzo fajnie tyle ze to mial byc vampir a twoj sculpt to raczej nietoperz z ostrymi klami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kirian. Ale z drugiej strony nalezy przypomniec( i byc moze przemyslec) punkt o renderowaniu z regulaminu. Bo BpR to juz 'jakis render'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wyszystkim za glosy!!

nie jestem jakos zadowolony z tej wygranej:/ moze przez ta zkiszona prezentacje modelu? hard to say...

na poczatku bylem pewien ze lukanus wygra, naprawde podoba mi sie Twoj modelik, pare rzeczy bym pozmienial ale itak jest super! mam nadzieje ze w kolejnym speedzie wystartujesz:)

Tomala super buzka, choc moze za grzeczna jak na szybka bitwe, chcial bym zebys kiedys zaszalal bracie:)) jakis pojechany, nie typowy modelik/dizajn ...

 

dziekuje jeszcze raz i czekam na propozycje do kolejnego, moze wrocimy do roznych "emocji"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o! emocje byłby jak najbardziej okej. z drugiej strony skoro "czekasz na propozycje", to może coś z mechaniką (w ogóle; steampunk, cyberpunk, sci-fi, cokolwiek)? nowych ficzersów do tego typu zabaw, w nowej zetce jest bez liku, a w dotychczasowych tematach króluje niemal sama organika. Jeszcze raz gratulacje i cokolwiek zarządzisz, będziemy dłubać ;) pozdrawiam.

 

Piękne dzięki Tomala. Jak mnie temat (tudzież ambicja) nie przerośnie, to wystartuję :) pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twarde powierzchnie w 3dcoat to akurat najmniejszy problem :) użytkownicy błotka i innych też sobie pewnie poradzą, chociaż faktycznie szanse są nierówne. Co do zabawy, to już zaczęliśmy czy czekamy na ładną planszę obwieszczającą konkurs (wzorem poprzednich edycji)? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności