Skocz do zawartości

Dwutygodniowy Speedsculpting #21: Cyborg


Vega

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja chyba biorę udział bo mam pomysł :) tylko dokończe aktualna pracę. Jak ktoś się nie może doczytac to bardziej się zainteresuje ;) nie miałem pomysłu na plakat. Najpierw miało to wyglądać całkiem inaczej. Posiedze jeszcze nad tym. Wujek google ma problem z Cyborgiem. Za wiele niema :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajowa praca RaVirr. pierwsze co przyszło mi do głowy to Diuna, ale nie mam pojęcia dlaczego, bo film widziałem wieki temu i nie pamiętam nawet o czym był :) Ale instynkt podsuwa skojarzenia (choć pewnie fałszywe) z Diuną :) Nie boisz się (/ nie szkoda Ci) tak dłubać tych wszystkich "ozdób", bez korzystania z "sub-toolsów"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ale! Ja napisałem, że wzorowałem się na pracy Omena (nie miałem zamiaru jej kopiować w 3d) :P Facet miał być od początku ponieważ:

a) nie chciałem odtwarzać pracy, a tylko potraktować jako inspirację

b) twarz faceta szybciej i łatwiej się rzeźbi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to mój model. Po cziterskiej masce przyszła pora na sculpting w blenderze - niestety musiałem skonczyc tak jak jest - blender mi się wywala przy ruchach kamery na modelu 1.5mln poly (i tak rozbiłem na 2warstwy - twarz i dodatek).

Nie uzywalem latice, bo nie bylo sensu - co chwilę padał mi program ;) nie mam tez screenow pośrednich - modelowane z kulki i sześcianu. Głowa 40min (jestem swiadom bledow, ale jeszcze nie ta liga sculptowania) reszta 30min. Znalazlem pozniej takie efekciarskie ułożenie pedzla wiec dodałem te kółka na ryj i kołnierz. Jak bez faz posrednich musiecie mnie zdyskwalifikowac to spoko, potraktowalem to jako pretekst by poznać pedzle blendera. Usta mi wyszły jakby zawodowo chapał dzide, ale z tego kąta nie widać az tak mocno, a sobie kiedyś tam obejrze tutki jak sie to robi (modeluje usta).

 

Ogolnie blender jest spoko ma tylko jedną wadę - nie pyta czy zapisac projekt przy kliknieciu w X

cy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh dzieki chlopaki:), rzeczywiscie wolal bym go tak nie zostawiac, ale dam innym szanse jak mowi Vega:)

taki zglucowny dziwak wyszedl, trudno... lubie speedsculptingi bo mozna potrenowac dezajnowanie mobka, a nie robienie z gotowego conceptu

cyborg3.jpg

Edytowane przez Kirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz szansę innym jednakże na razie masz najlepszego cyborga bo reszta jakoś ***** nie urywa :) tak jak to miało się w poszednich edycjach np. Karykatury, starcraft, postać z horroru i kilka innych :) jednakże to dopiero początek.

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolo aczkolwiek mi sie niezbyt kojarzy to z cyborgiem...

te efekty wszytkie u Ciebie ostatnio to BPR?

 

Ja odpadam, wracam teraz do londynu i caly ten przeprowadzkowy shiiiit... jak przedluzycie to pewnie cos zapodam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście uważam, ze moj poprzedni urywał ****** jak najbardziej :D

ale chcę zgłosić coś nowszego. wyostrzyłem obraz by było widac połączenia "dermotkanki" z "resztą ******". Lepione w blenderze.

blend004.jpg

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne prace się pojawiły. Ja coś wyskrobię, tylko pokonam zastój jaki ostatnio mnie opanował. Dzisiaj lekkie wprawki były, może jutro coś skrobne.

 

Kirian, nie ukrywam, że bardzo chętnie zobaczyłbym timelapsa z jakiegoś twojego sculpta, może przy następnym byś coś nagrał?

 

Pozdrawiam Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Hey.

Chcialbym sie przylaczyc do zabawy tyle ze hardsurface to za wysokie progi jak dla mnie.

Z racji tego mam pytanie czy np cyber-ryba podchodzi pod temat? Wiem ze wedlug Wikipedii i innych zrodel Cyborg to mieszanka maszyny i czlowieka no ale nie wiem czy w speedzie traktujemy temat dosłownie. Nie wiem czy brac sie za sculpt.

Ponizej szybki draft mniej wiecej jak to bedzie wygladac, chcialem zlapac ogolny zarys, jak cos to usune.

 

cyber-fis_sxqqxp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że możesz z tym wystartować :) Czym więcej ludzi tym lepiej :) Ryba cyborg też da radę. Człowiek to też zwierzę więc powinno przejść :) Jednakże nie mi oceniać. Ja nie rządzę więc trzeba czekać na odpowiedzieć reszty aktywnych speedsculpterów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności