Skocz do zawartości

Minibitwa Webdesign #5 - Blog & Rock & Roll


gnacik

Rekomendowane odpowiedzi

To może ja spróbuję, mam nadzieję, że zachowałem poprawną formę :-)

 

******************************

 

Po obejrzeniu "Chłopaki nie płaczą" także postanowiła odpowiedzieć sobie na jedno ważne, ale to zaje***cie ważne pytanie: co chce w życiu robić i niech zacznie to robić !

 

Zostanę dziennikarką muzyczną ! Dostała się na uniwersytet, no ale zanim go skończy musi zacząć szlifować warsztat. Przypadkiem natknęła się na stronę pewnego bluesowo/jazzowego klubu Under Bad Sign, postanowiła pójśc na koncert i spróbować napisać swój pierwszy tekst.

 

I tak zaczęła się przygoda naszej koleżanki, tekstów było coraz więcej... ale co z tego skoro czytała to tylko Ona, kilku znajomych oraz jej Chłopak, który przeważnie był do tego zmuszany rożnymi tajemniczymi kobiecymi sposobami ?

 

Trzeba coś z tym fantem zrobić ! Założymy bloga muzycznego ! :-)

 

 

1. Projekt:

- Logo: Blog & Rock & Roll oraz imię i nazwisko lub ksywka autorki blogaska (dowolne)

- Strona www (szerokość 960px)

- Nasza raczkująca redaktorka gustuje głównie w rocku i róznych jego odmianach.

- Poza recenzjami z koncertów znajdziemy także felietony, sylwetki artystów, recenzje płyt, zapowiedzi ciekawych występów, premier itp. Czyli wszystko o muzyce.

- Autorka poswięca się także wyszukiwaniu nowych talentów, których twórczość promuje na swojej stronie.

 

2. Sprawy organizacyjne:

- Czas: 2 tygodnie, kończymy 15.10.2010 o godzinie 23:59:59 :-), natomiast sonda będzie trwała tydzień.

- Nagrody: Mozliwość wymyślenia kolejnego tematu, przyczynienie się do wzrostu popularności bitew WebDesign oraz wieczna chwała na max3d.pl :-)

- Swoje prace umieszczamy w oddzielnych watkach jako WIP: [blog & Rock & Roll] xxx, gdzie "xxx" to nazwa użytkownika :-)

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia,

Janusz

Edytowane przez gnacik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

web design to moja pasja - za 4h musze mieć skonczony serwis, a dopiero dziś rano dostałem wszytkie prawa do katalogów :) Niemniej jak właścicielka zmusza różnymi tajemniczymi kobiecymi sposobami to czemu nie - postaram się tym razem dokończyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności