Skocz do zawartości

Funky Koval po amerykańsku


walmord

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.plejada.pl/169603,2,szyc-zagra-z-matthew-mcconaugheyem,wideo.html

 

prześmieszny news, Szyc może zagra w filmie kumpla Funky Kovala ale o komiksie słyszy pierwszy raz w życiu i w ramach zainteresowania projektem sobie go "wyguglał", szaleństwo!

 

http://komiksomania.pl/newsy/borys-szyc-zagra-w-funky-kovalu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jeżeli chodzi o ekranizację to jestem zupełnie spokojny :) usłyszałem o tym pomyśle już dawno, podobno umowa z autorami komiksu daje producentom 5 lat rozpoczęcie zdjęć a już ze 2 poleciały, jeszcze jest nadzieja. Ale dziwi mnie że Szyc, rocznik '78, dopiero teraz usłyszał o istnieniu Funku Kovala, to co on robil za młodu? Przypomina mi się jak w jednym z wywiadów na temat Jeża Jerzego wspomniał ze o tym komiksie pierwszy raz usłyszał dopiero jak mu zaproponowano dubbing. Człowiek funkcjonujący na codzień w polskiej popkulturze mógłby bardziej znać się na rzeczy.

a co do plot, to jeżeli już robi się przymiarki castingowe, ciekawe kto zagra Brendę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy się wychowywał na komiksach, niestety:) Pamiętaj że to jednak niszowa forma sztuki w Polsce. A 3 lata to już niewiele. Bez naprawdę mocnego zainteresowania producentów nie ruszy. Jestem raczej sceptykiem. Małgorzata Socha na Brendę, a piosenkę przewodnią niech wyśpiewa Brodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin tez ma mnostwo fanow i jest grono zapalencow a produkcja filmowa byla...

Tak zla ze nawet jej nie widzialem zeby nie psuc sobie wrazen z ksiazki :D Fragmenty mi wystarczyly.

Polacy wymyslaja fajne historie, maja swietnych operatorow ale, wybaczcie, nie widze jakim cudem mielibysmy nagle zrobic swietnego Funky'ego majac na koncie Seksmisje jako najlepszy polski film SF ever :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewniam że nie miałem na myśli polskiej myśli produkcyjnej z polska myślą reżyserską i polska tradycją filmu s-f :D Chodziło mi tylko i wyłącznie o produkcję amerykańską/hollywoodzką. Film o Funky Kovalu potrzebował by jednak ogromnego CG, efektów specjalnych, gigantycznej postprodukcji, która, żeby było np taniej i dzięki temu film w ogóle powstał, mogła by zostać wykonana chociaż częściowo w Polsce, np w takiej Alverni, bo na pewno znalazło by się sporo fascynatów którzy dali by z siebie wszystko żeby tylko pracować przy Funky Kovalu.

 

A co do polskiej produkcji s-f/fantasy, to niedawno zaniepokoił mnie news, że Patryk Bega ma zamiar reżyserować trylogie o Thorgalu

 

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=62351

 

i że ma być to produkcja polska gdzie jeden film będzie kosztował około 20 mln zł. Pomijam fakt osoby Patryka Vegi i jego osiągnięć reżyserskich, ale 20 mln na wypasiony film fantasy to chyba żart, nikt chyba nie chce drugiego Wiedźmina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do polskiej produkcji s-f/fantasy, to niedawno zaniepokoił mnie news, że Patryk Bega ma zamiar reżyserować trylogie o Thorgalu

 

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=62351

 

i że ma być to produkcja polska gdzie jeden film będzie kosztował około 20 mln zł. Pomijam fakt osoby Patryka Vegi i jego osiągnięć reżyserskich, ale 20 mln na wypasiony film fantasy to chyba żart, nikt chyba nie chce drugiego Wiedźmina.

 

Przecież napisali pod tym linkiem: SAM Patryk Vega, to chyba nie ma się czego bać ;)

 

A co do ostatnich produkcji to przecież grozi nam jeszcze Bitwa Warszawska cała w czyde za 27 mln złotych... To dopiero science fiction...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się w Borysie to, że jest on nieładny a dokładniej, że jest nieładny niefajnie gdyby był tak nieładny jak ja albo np: Willem Dafoe to było by fajnie. Do roli pasował by być ktoś ładny albo nieładny fajnie:/

Edytowane przez Kulki
takie tam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że Borys będzie grał Trolla, przyjaciela Kovala - takiego w goglach z czterema rękoma? :D

chyba raczej Drolla, ale Szyc z goglami na twarzy przez cały film jeszcze by się obronił, no i z 4 ręcami :)

 

Co do ekranizacji Szninkiela to musiała by to być mega superprodukcja fantasy i to dosyć niepoprawna politycznie bo tam w treści było mnóstwo żartów z chrześcijańskiej mitologii i ogólnie była to mocno antyreligija historia. No i te fantastyczne sceny erotyczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności