Skocz do zawartości

Dwutygodniowy Speedsculpting #22: The most disgusting face in the world


Vega

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość fishinthewater

@lukanus - no ladnie pojechales. Fajowa geba.

Temat tez calkiem spoko. Dobrze ze tym razem wystarczy tylko (albo az) sama facjata.

Z checia dolacze do zabawy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie ;) czekamy na was! :) a temat wydaje mi się piekielnie trudny i ciężko będzie "żyri" dogodzić. bo co to znaczy obrzydliwy? komuś podoba się pewna panna, a ktoś inny nazywa go rzeźnikiem, że się za nią "bierze"; ktoś potrafi patrzeć jak Bear Grylls wcina padlinę, a ktoś inny zwraca wtedy swój posiłek. poza tym ciężko zrobić coś obrzydliwego i nie otrzeć się przy okazji o banał. w dobie internetu chyba mało co może kogoś jeszcze zaskoczyć. dlatego liczę, że raczej nie będzie strasznie, tudzież obrzydliwie w tej edycji, ale powinno być przynajmniej zabawnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

a to logo to juz na stale czy co speed bedzie inne? bo do tego regulaminu obecne logo pasuje. No i w koncu wszytko ladnie i czytelnie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim, moj debiut w speedsculptingu :)) obiecuje tu czesciej zagladac.

 

2.5h ze screenami, postram sie cos jeszcze rzucic bo referek w pracy mam kilka ktore tez zreszta serdecznie pozdrawiam :PP

 

ss01b.jpg

Edytowane przez rzuq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

No nie no mogl chociaz poczekac do dedlajna. Wiedzialem ze jak @Kirian cos wrzuci to nie bedzie .... we wsi! No to moze sonda dzisiaj ? xD

 

szacun!

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Vega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że moda na jechanie po kaczorze minęła wraz z pierwszymi "efektami" naszego obecnego rządu. Widać nie, a szkoda... No nic, czekamy, aż pod dywan nie da się wcisnąć już więcej brudków i się rządzący z tej usypanej pod nim góreczki sturlają :P Oby wszyscy ze wszystkich partii :D

 

Zastanawia mnie też ten angielski tytuł. Nie dało się po polsku? Może się czepiam, ale jakoś mi się to nie podoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się ;] Np. Mafida, Klicek, Morte, Zeet, Hatt3r, itd. są wstanie zrobić lepszą, porównywalną lub gorszą główkę :) Osoby wymienione reprezentują podobny poziom więc jeszcze wszystko się może zmienić :P Np. Morte jak zobaczy co zrobił Kirian to pewnie wystartuje :) Często trwała rywalizacja między nimi (o ile dobrze pamiętam) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie zastanawiala ta moda na nienawidzenie Kaczora(nie zebym na niego glosowal), a na przyklad dzisiejszy rzad nie jest przez nikogo praktycznie krytykowany...

tylko mnie nie wyzywajcie od PiSowcow czy cos, bo ja ogolnie nie znosze polityki i zwiazanej z nia brudow...

Chodzi o to zeby nikogo nie oceniac powierzchownie i nie mieszac z blotem jak sie nie zna osobiscie.. kuniec wywoda

mam nadzieje ze ta moda na gnojenie minie i zakroluje rzeczowy obiektywizm ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności