Skocz do zawartości

Finished 2D: Casebook of Victor Frankenstein


Milena Mlynarska

Rekomendowane odpowiedzi

Ilustracja okładkowa do książki Petera Ackroyda "Casebook of Victor Frankenstein" poczyniona dla wydawnictwa Zysk i sk-a.

Cała ilustracja:casebookofvictorfranken.jpg

By farawaytale at 2010-10-13

 

Część frontowa :

casebookofvictorfranken.jpg

By farawaytale at 2010-10-13

 

Opinie i konstruktywne komentarze mile widziane.

Więcej na www.millushka-portfolio.blogspot.com

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tortur dobrze mówi, tu trzeba pokazywac typo :)

na początku mi sie nie podobało ale jak sobie przypomniałem ze autorem była kobieta i oryginal doktora byl lekko emo-zgejony to nawet fajnie to się komponuje. a teraz pokaz typo by moc wylac nieco jadu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że zazwyczaj ktoś pokazuje ilustracje i odnośnie ilustracji interesuje go komentarz. Okładka z typografią to bonus który nie jest istotny. Są portale poświęcone typografi i designowi i tam skupienie się na tym aspekcie jest wskazane. Sarkazm bije w zachwianie proporcji w ocenie pracy kiedy nazwisko autora jest chętniej komentowane niż ilustracja która jest meritum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko pracka. Co prawda Dr. Franek-sztajn jakiś taki metroseksualny ale może miał taki być. Na siłę można by się czepiać różności ale jak wchodzę do księgarni i oglądam okładki innych pozycji to się zastanawiam kto ten chłam zatwierdził. Nawet się chyba wyróżniać będzie (przynajmniej jak dla mnie)bo ostatnio robiłem sobie test :D w empiku co najbardziej przyciąga uwagę na półce w pierwszej chwili - wyszło że żółty :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że zazwyczaj ktoś pokazuje ilustracje i odnośnie ilustracji interesuje go komentarz. Okładka z typografią to bonus który nie jest istotny. Są portale poświęcone typografi i designowi i tam skupienie się na tym aspekcie jest wskazane. Sarkazm bije w zachwianie proporcji w ocenie pracy kiedy nazwisko autora jest chętniej komentowane niż ilustracja która jest meritum.

Zgadzam się, ale jak się pokazuje okładkę w całości (z typografią) to trudno nie oceniać tego jako całości. A fakt jest faktem - wydawnictwa często bardzo dobre ilustracje zabijają wręcz amatorskim podejściem do liternictwa (niestety ilustrator nie ma zazwyczaj nic do powiedzenia tutaj...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że zazwyczaj ktoś pokazuje ilustracje i odnośnie ilustracji interesuje go komentarz. Okładka z typografią to bonus który nie jest istotny. Są portale poświęcone typografi i designowi i tam skupienie się na tym aspekcie jest wskazane. Sarkazm bije w zachwianie proporcji w ocenie pracy kiedy nazwisko autora jest chętniej komentowane niż ilustracja która jest meritum.

 

jeeeeezu, ogranicze komentowanie bo ironicznie twoje wynurzenia na temat typo wystarczająco rozcieńczyły topic. Proponuje ci żebyś ograniczył sie do digarta. Tam będziesz miał na temat, zwięźlę i zawsze pozytywnie.

 

Okładka mi sie podoba, poprawna kompozycja, fajny klimat. Bardzo fajnie zniewieściale wyszedł ten młodzianin. Na minus troche obydwie postacie razem wyglądają jak nalepiona naklejka na tło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno taka okładka mocno zachęca do kupna. Tło tylnej części nie jest może super ciekawe ale to nieważne, domyślam się że nie była to też najfajniejsza część obrazka do malowania ;D Za to front - cudności - malujesz śliczne twarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna praca. Nie wiem czy to wina/zasługa tego że okładkę robiła kobieta, ale sporo jej w niej czułości, czegoś takiego co facet by pewnie zlał. Tak mi się wydaję, jak patrzę na te postaci. No ale może pierdzielę. Jedno co bym zmienił to pierwszy plan. Jakieś takie koślawe i mało ciekawe te sprzęty. Może by je wygasić albo delikatniej potraktować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności