Skocz do zawartości

Postać 3d: Pre DW 'War General'


Kirian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki Soda, bedziemy kontrastowac;)

Macie jakis pomysl na co wydac 700 trisow?:D za malo przeznaczylem na model przy retopo:((

 

edit: ma ktos moze pomysl czemu alpha w viewporcie 3dsMaxa pokazuje mi na krawedziach mesha czarne krawedzie?(jak pod kolanami i rekawy)

husariolow5.jpg

Edytowane przez Kirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola-f zgadzam sie z Toba, a co bys zmienil? widocznie jeszcze za slaby jestem by zrobic ten model, w paru miejscach brakowalo mi skilla/pomyslu

ale zawsze go chcialem zrobic, i bardzo sie ciesze ze mam go juz 'z glowy':)

n-pigeon no to sie ciesze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrafię nigdy tego opisać. Zwykle zbywam to uwagą o komplementarności, nie wiem czy słusznie. Chodzi o to, ze wyglada jak zwykły NPC z jakiegos dobrze wykonanego cRPG. Brak mu jakiejś dopełniającej postać wizualnej koncepcji, ktora ją uwiarygadnia i pobudza wyobraźnie. ZObacz - skryte oczy sugerują postać mroczną lub działającą w cieniu, sylwetka sugeruje kogoś ostantacyjnie wojowniczego, ale brakuje agresji, ktore współgrałyby z ukrytymi oczami a zamiast tego mamy zbroję z ornamentami przywodząca na myśl strój paradny. Nie skleja się to do końca.

 

Jedyne co teraz o nim wiadomo, to ze uzywa tego samego rozjaśniającego kremu pod oczy co Edyta Górniak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna postać, aż się napatrzeć nie mogę :]

 

Odnośnie uwag ola-fa to faktycznie można by bardziej określić tą postać, ale tak też mi pasuje. Wygląda jak wojownik, który się dochrapał wysokiego stanowiska w armii, ale ma niezbyt jasną przeszłość ;]

 

Jedyne co mi nie bardzo leży to wielkość oczu, dałbym trochę większe i niżej osadzone, bo tak głowa wydaje mi się bardzo mała.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie mocna postac. Wykonanie jest przepiekne, dobrze przerysowane proporcje, czyste formy, detalu w odpowiedniej ilosci. Cudo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)dziekuje za froncika

 

ola-f- rozumiem Cie, postać zdecydowanie nie pełna, tez z powodu braku miecza/skrzydeł

 

breja- dzieki:) glówka mała, ogolna lekka stylizacja hero-comics like(patrz darksiders) ale tez nie zabardzo... chciałem zeby ciagle wygladał realistycznie

nie ukrywam ze to troche moje alter ego;]

 

lucek- miecz nie zdażył sie dopracować;) dlatego uznałem ze puki co go nie bedzie, by nie popsuł całości

nie tylko Diffuse only, ale takze FULL FLAT render :), masa modeli na konkurs byla z dziesiatkami swiateł glowów i bajerow, a flaty juz gorzej

np http://www.gameartisans.org/contests/minis/finals_polycount_3d_4142.html

 

Kusanagi- thx Mate:) pokazuj ziomom z kanady, jak cos jestem chetny..

 

Słowiak- dzieki:) docelowo do folio dokończe mu kose, i moze skrzydła

 

Luki Luki- fajnie ze sie podoba:) no w paru miejscach, tworząc go kompletnie nie wiedziałem w co bardziej iść

 

Faceless- dzieki:) też załuje ze sie nie zrobiłem

 

Soda- szkoda ze Ty sie nie wyrobiłes;/ koncept byl fajny i oryginalny

 

PAINbringer - dzieki:)

 

Morte, Jonasz_Real-dziekuje, przyjemność po mojej stronie:)

 

Natas- pewnie wina kaptura;]

 

MaxymilianMax- Max, pewnie nie zauważyłes, model ma tylko 2500 triss+only diff

dzisiejsze modele postaci maja ok 12 000 czyli 5 razy tyle + pare kolejnych map jak normal, specc itp!

 

dziekuje za support:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to zajeb... dobrze że zrezygnowałes ze skrzydeł

Olaf chyba dobrze podsumował. Ogólnie troche zabrakło koncepcyjnej czy scenariuszowej spójności. A z detali to butki.. męskich nie było? :)

 

Ale generalnie jak najbardziej świetna robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności