Skocz do zawartości

Tygodniowy Speed Modeling 21: Klatka


velendil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No no, ale o 21 mi chodziło... No może inaczej sprawę interpretuje, nie sugeruj się tam mną ;)

 

Szkoda że nie mam czasu, wyszkrobałbym już coś... W niedzielę może coś pyknę. Oby mnie nikt z pomysłem nie wyprzedził :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Trochę kichowate ale co tam mój pierwszy speed, od czegoś trzeba zacząć, czas 30 min bo z oświetleniem się coś bawiłem. w ogóle to najpierw myślałem, że temat to...

...21 Klatka... więc tak zostało :) :)

Mam nadzieję, że teraz się wyświetla.

to pozmieniam tylko jak znajde chwilkę czasu a może jeszcze coś dorobię.

21klatkagit.jpg

Edytowane przez batexior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 klatka tez moze byc : )

 

"bo z oświetleniem się coś bawiłem"

tutaj dajemy clay'e, czyli render jakoby bez swiatła (w tutorialach na tej stronie jest opisane jak oswitlec tzw. clay'em, także nie ma co tracic czas na wyborne oświetlenie )

 

Pozdrawiam i zachęcam do czytania zasad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja pierwszy raz coś wrzucę :) fajna zabawa - choć w takich chwilach człowiek widzi jak wiele jeszcze... się nie umie :) moja "klatka" poniżej. pzdr. aha - 80 minut.

 

 

klatka.jpgklatka.jpg

 

 

klatka.jpg

Edytowane przez marcinW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziekowal, juz na samym poczatku przyszedl pomysl do glowy, lecz dopiero teraz wydziergalem, duzo sie motalem, poniewaz razem z modelowaniem musialem pilnowac waznego renderingu sieciowego zdalnie na kompie z pracy, blebleble, tak wiec zeszlo wiecej niz jakbym robil na 'luzie'

 

najdluzej poszlo na reke, chcialem ja jak najwierniej odwzorowac, a takie rzeczy prawie zawsze robie w zbrushu, tak wiec trza bylo sie przestawic :]

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzil dzięki. dłonie zrobiłbym trochę lepiej ale w życiu nigdy nie robiłem rzeczy związanych z częściami ciała więc to był pierwszy raz. do tego tak się babrałem z prosta bryła monitora, ze na ręce poświeciłem 80 minut. pozostałe 10 uznałem, że już więcej z nich nie wycisnę hehe.

 

plasti - za to Twoja dłoń jak dla mnie wymiata. chciałeś jak najwierniej odwzorować - moim zdaniem się udało. dobrze, że nie miałeś więcej czasu hehe ;) jak do tej pory najfajniejsza praca :)

 

podoba mi się też klatka xmass'a - taka czysta :) no ale poza regułami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas na mnie, pomyślałem o takiej scence:

 

klatka2102.jpg

 

Czas: 80 minut.

Przepraszam za śmietniki :)

 

EDIT: No velendil namówiłeś mnie, ale zgadzam się na jedynie na brak postprodukcji renderów ;)

Edytowane przez Godzil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysio, wytłumaczysz mi powiązanie modelu z tematem? W sensie... że ktoś "uwięziony" na wózku?

 

Klatka ogranicza. Jak dla mnie klatka moze byc alkohol, narkotyki czy wozek, wszystko z tych rzeczy ogranicza. Ludzie z bezwladnoscia nog sa wiezniami wozka inwalidzkiego, a wozek to klatka, tak bynajmniej w moim przekonaniu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności