Skocz do zawartości

Dwutygodniowy Speedsculpting #24: Rubensowskie kształty "Kobieta" (+18) gryzon


Vega

The winner is...  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. The winner is...



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dlaczego w speedsculptingu jest zawsze tak mało prac a w speedpaintigu zawsze jest ich od cholery? dziwne, bo wydawało mi sie że cyfrowe rzezbienie jest rownie fascynujace jak cyfrowe malowanie, a tak malo ludzi sie tym interesuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miszczualmavera: daje radę chociaż to nie jest taki rubensowski kształt.

 

A ja nie miałem czasu :( nad czym bardzo ubolewam i chciałbym prosić aby ktoś ze zwycięzców pchał na ruszt tematy typowo cielesne ! :) Szkoda że taka biedna frekwencja była. Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głos na miszcza.

 

@gryzon nie wydaje Ci się, że może właśnie owe tematy cielesne jakkolwiek potrzebne i ciekawe, są powodem tak niskiej frekwencji w konkursie? Tzn. temat, choć zacny, część zainteresowanych przerósł, część dłubie do DW V, a innym pewnie wydał się nieciekawy, w sensie że nie ma tu zbytnio miejsca na twórczy nieład, eksperyment i fantazję, które kompensują ewentualny brak "skilla". Ot panna przy kości, anatomia,anatomia, anatomia... Świetne i potrzebne ćwiczenie, duże wyzwanie, ale mniej chwytne niż "zwierzęce cyborgi zbudowane z zabawek erotycznych" pomysłu RaVirra. Tak ja to widzę, choć może dlatego ,że zwyczajnie sam nie miałem pomysłu i umiejętności, a jak pokazał miszcz, można i ładnie, i z pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm....

lepszy"jakis" anizeli zaden-dzieki!

Sorry. Nie chciałem Cię urazić. Zrobiłeś najlepszą pracę, nie ma wątpliwości, dlatego tez oddałem na Ciebie głos, mimo że nie przepadam za Twoim stylem. Czyli użyłem swojego racjonelanego systemu dedukcji, a nie emocjonalnego :P To chyba uczciwa ocena ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za głosy oddane na krągla panią-Podziekowal!

"styl":D-chyba sprawa drugorzedna w temacia cyfrowego lepienia. Dobra znajomosc narzedzi i zdolnosc odtwarzania,to sa historie najbardziej przydatne w tego typu dzialaniu...

Temat:Kobieta -portret

...wszystko jedno czy ladna ,czy brzydka,mloda czy stara.

4h to czasu w sam raz by skoncentrowac sie na detalu...

Milego lepienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności