Strona 399 z 406 PierwszyPierwszy ... 299349389394395396397398399400401402403404 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3981 do 3990 z 4054

Wątek: miniNEWS oraz dyskusje

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Wyglada pieknie. Juz widze jak bardzo wzrosnie produktywnosc dzieki mozliwosci ogladania godzinami w RT tego co sie zrobilo w pierwsze 2 godziny tego dnia.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

to juz vray niepotrzebny...
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN

Zbrush Fanboy
    Awatar Monio
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez olaf Zobacz posta
    Juz widze jak bardzo wzrosnie produktywnosc dzieki mozliwosci ogladania godzinami w RT tego co sie zrobilo w pierwsze 2 godziny tego dnia.
    Jak odliczysz setki godzin na import-eksport pomiędzy tuzinem programów i czas zmarnowany na tweaki bo "w Marmo wyglądało inaczej" to i tak będzie na plus.

Tak for real, proste shadery PBS pojawiły się w niektórych pakietach jakiś czas temu ale prawdziwy viewport PBR na jak razie ma tylko Modo. Ciekawe ile jeszcze wycisną w Eevee po siggraphie. Jest duża szansa że będziemy mieli najlepszy viewport.
    3D Artist w SONKA / Qubic Games.

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Monio Zobacz posta
    Ciekawe ile jeszcze wycisną w Eevee po siggraphie. Jest duża szansa że będziemy mieli najlepszy viewport.
    Trzymam kciuki

Member
    Awatar JediWebster
    Podziękowania

Domyślnie

Będzie można renderować obrazek z Eevee do passów? Gdyby "tak" spokojnie może zastąpić Cycles w prostych wizkach

Member

Podziękowania

Domyślnie

No te light probes wygladaja srogo , nie jestem w temacie wiec powiedzcie mi ogólnie viewport performance podskoczy w 2.8 ? Czy dalej sculpty z 3dc nawet po decimate beda mi krztusic Blendka ;D

Member

Podziękowania

Domyślnie

Nie sądzę żeby to za bardzo szkoczyło. Moim zdaniem wydajność to taki "trade off" Blendera.
    Musisz mieć maga kompa, żeby śmigać jak np. marvelous w symulacji albo zbrush w sculpcie na odpowiedno słabszym i starszym sprzęcie.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez michalo Zobacz posta
    Nie sądzę żeby to za bardzo szkoczyło. Moim zdaniem wydajność to taki "trade off" Blendera.
    Musisz mieć maga kompa, żeby śmigać jak np. marvelous w symulacji albo zbrush w sculpcie na odpowiedno słabszym i starszym sprzęcie.
    niemasz racji. Wydajnośc viewporta wzrośnie i to bardzo. W ogóle tyle zajebistych rzeczy nowych jest a wy wrzucacie jakieś stare filmiki

https://twitter.com/QS2435/status/882967873764737024

https://twitter.com/plasmasolutions/...35232361639937

Member
    Awatar Vaticinator
    Podziękowania

Domyślnie

[Lekki Offtop]
    Ja tak z innej beczki. Na blenchmark.com pojawił się w zestawieniu procesor AMD pod nazwa kodową 67ef:cf (to podobno Vega). Wynik jest bardzo zadowalający, bo lepszy niż 1080Ti. Ceny kryptowalut lecą od wczoraj na łeb na szyję, może w końcu ceny kart też wrócą do stanu sprzed kilku miesięcy.

Member

Podziękowania

Domyślnie

A ja bym tak bardzo się nie cieszył bo to psuje mój misterny plan jeśli chodzi o GPU... AMD/NVIDIA miały puścić karty specjalnie dla górników. Ich jedyną różnicą od standardowego wydania miał być brak wyjść wizyjnych. Taka karta jest niesprzedawalna właściwie na rynku wtórnym wiec ich cena będzie śmieszne niska, a dla nas taka karta jako druga przeznaczona tylko do obliczeń to super sprawa. Szczególnie ze miały to byc karty przeznaczone do ciągłej pracy, zoptymalizowane pod kontem zużycia energii. Niestety jak padnie teraz hossa na crypto-walutę to tych kart nie będzie i mój misterny plan zakupienia takowej na rynku wtórnym za jakieś poł roku pójdzie się paść..

Uprawnienia umieszczania postów