Strona 404 z 407 PierwszyPierwszy ... 304354394399400401402403404405406407 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4031 do 4040 z 4063

Wątek: miniNEWS oraz dyskusje

Member
    Awatar McGavish
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Wygląda na to, że coś jak Mesh Fusion z MODO może zawitać w Blendku. Na razie działa destrukcyjnie i dla niewielkich filletów, ale wygląda bardzo obiecująco i warto śledzić rozwój:
    https://blenderartists.org/forum/sho...ender-solution
    https://blenderartists.org/forum/sho...-after-Boolean

Zbrush Fanboy
    Awatar Monio
    Podziękowania

Domyślnie

Maciek - Read The Fucking Manual

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Monio Zobacz posta
    Maciek - Read The Fucking Manual
    przepraszam cie bardzo ale co ma manual do tego, którego zresztą czytałem. i niewidze tam niczego co by rozwiazywalo problem

Member
    Awatar drakul
    Podziękowania

Domyślnie

#Monio,jako że się dobrze orientujesz w development blendera czy jest możliwość żeby w blenderze przywrócili właściwe szukanie pod spacja, bo to co jest obecnie można uznać za bezużytecznie - ilość funkcji jaka tam jest zindeksowana to ułamek ułamka. Ewentualnie gdzie zgłosić ten problem, a raczej komu.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez drakul Zobacz posta
    #Monio,jako że się dobrze orientujesz w development blendera czy jest możliwość żeby w blenderze przywrócili właściwe szukanie pod spacja, bo to co jest obecnie można uznać za bezużytecznie - ilość funkcji jaka tam jest zindeksowana to ułamek ułamka. Ewentualnie gdzie zgłosić ten problem, a raczej komu.
    zgłaszałem.. zanim to weszło do officialnego.. dostałem odpowiedź że było tam zadużo opcji hahaha. blender robi się coraz gorszy.. eh... wyszukiwarka która ma zadużo opcji śmiech na sali. ale może monio spyta to będzie inaczej.

oni pokasowali takie opcje jak copy material to others zajeło mi 2 dni na znalezienie gdzie ta opcja jest w blenderze xD. jako przycisk

Member
    Awatar Idaho
    Podziękowania

Domyślnie

Fajny ficzer pojawił się wczoraj w MACHIN3tools, usprawniający Surface Snap objektu. Dostępny jest pod spacebarem.
    https://github.com/machin3io/MACHIN3tools
    a tutaj jakby ktoś chciał zobaczyć jak to działa "dłuższą drogą".

a przy okazji polecam sprawdzić viewport blendera 2.79. Zdziwiłem się jak wyświetlił mi displacement we viewporcie (o ile dobrze pamiętam nie było tego wcześniej )
    https://twitter.com/pitiwazou/status/905891872127815681
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	surface_snap_2.png
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	173.9 KB
ID:	104314  

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Maciek Jutrzenka Zobacz posta
    blender robi się coraz gorszy.. eh...
    Pewnie dlatego coraz wiecej ludzi go uzywa.
    Cytat Zamieszczone przez Maciek Jutrzenka Zobacz posta
    oni pokasowali takie opcje jak copy material to others zajeło mi 2 dni na znalezienie gdzie ta opcja jest w blenderze xD. jako przycisk
    Google ci nie dzialalo przez dwa dni? Bo po wpisaniu "blender copy material button" to mi wyskakuje jako pierwszy wynik...
    https://blender.stackexchange.com/qu...-of-a-material
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member
    Awatar JediWebster
    Podziękowania

Domyślnie

Wiadomo że możesz wszystko odszukać w google jednak wywalenie opcji z wyszukiwarki opcji jest zwyczajnie słabe, to narzędzie bardzo przyspieszające pracę, teraz skoro nie będzie w szukajce wszystkiego dochodzi zastanawianie się "czy tą opcję zlikwidowali czy skasowali z szukajki"?

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Zeby byla jasnosc - nie bronie niedorobionej opcji w Blenderze. Bo faktycznie - albo opcja jest i dziala porzadnie albo lepiej zeby jej w ogole nie bylo do momentu az zostanie doprowadzona do porzadku. Narzekania - sluszne - na wyszukiwarke pod spacja slychac od bardzo dawna i trudno sie nie zgodzic z faktem, ze tylko komplikuje sprawe taka niepewnosc w wynikach wyszukiwania.
    Kwestionuje tylko fakt, ze @Maciek Jutrzenka szukal przez dwa dni czegos co zajelo mi kilka sekund (sprawdzilem z ciekawosci). Zwyczajnie nie wierze w to, ze potrzebujac czegos siedzial 48 godzin probujac znalezc na sile przycisk, mimo ze wiedzial jak to zrobic skrotem To takie szukanie dziury w calym - wymyslona historyjka na poparcie tezy, ze jest tragicznie a dodatkowo coraz gorzej. "Uo matko, matko, tego Blendera to sie normalnie uzywac nie da! Kieeeedys, to bylo dobrze!" I takie tam.
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member
    Awatar JediWebster
    Podziękowania

Domyślnie

Jasne, nie chciałem pisać tego w formie naskakiwania, to pierwsze info gdzie slyszę że mają zniszczyć jeden z moich ulubionych ficzerów i aż mi ciśnienie podskoczyło! A że ktoś nie umie używać google to kwestia wprawy, następnym razem znajdzie już w 2h, poźniej w 2minuty itd.

Uprawnienia umieszczania postów