Strona 403 z 407 PierwszyPierwszy ... 303353393398399400401402403404405406407 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4021 do 4030 z 4064

Wątek: miniNEWS oraz dyskusje

Member
    Awatar Ajgor
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Cytat Zamieszczone przez Idaho Zobacz posta
    A ja właśnie przestałem zastanawiać się nad MODO, nie wiem czy widziałeś
    To samo w Blenderze:

https://www.youtube.com/watch?v=IcEyVliO4qY
    --
    Pozdrawiam.
    Ajgor.
    http://bandtamp.wix.com/tamp - Strona mojej rock'and'rollowej kapeli

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Monio Zobacz posta
    To tylko twoje wrażenie wynikające z braku rozeznania ...
    Hej dzięki za długi post, i linka przeczytam wszystko i dam znać co o tym myślam. po prostu miałem okazję przez chwilę pogadać z developerami. i no zadałem kilka pytań i na każde była odpowiedź, We don't know yet. co mnie trochę przeraziło... bo potem są takie kwiatki jak np obecnie w VSE nie można robić offsetu wstecz ale można do przodu, WTF?! Innymi sprawy te całe czyszczenie UI kiedyś w wyszukiwarce pod spacją było wszystko a teraz praktycznie niema tam nic. Na pytanie dlaczego zostało usunięte, dostałem odpowiedź bo było zbyt wiele rzeczy. yyy serio? wyszukiwarka która ma zbyt dużą bazę? tha faq?

Member
    Awatar Idaho
    Podziękowania

Domyślnie

bevel shader
    No panowie, jak niedługo to wejdzie do oficjala to będzie jazda MODO naprawdę ma coraz mniej do zaoferowania
    https://blenderartists.org/forum/sho...rd-edge-shader
    a tutaj win build imho jest kapitalnie
    https://blenderartists.org/forum/sho...=1#post3230347

to plus hardops, box cutter i blender wymiata

Member

Podziękowania

Domyślnie

ściągnołem sobie najnowszą wersje 2.79 RC2 aby potestować sobie denoisera i nowy poprawiony alembic.. mojemu ździwieniu okazało się że nowy Blender nie wczytuje alembicków które stary blender wczytywał! nie no zajebisty ten progres.

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Maciek Jutrzenka Zobacz posta
    ściągnołem sobie najnowszą wersje 2.79 RC2 aby potestować sobie denoisera i nowy poprawiony alembic.. mojemu ździwieniu okazało się że nowy Blender nie wczytuje alembicków które stary blender wczytywał! nie no zajebisty ten progres.
    Nie ma rady - musisz kupic Maye. Jesli przez ten caly czas dalej nie kumasz jak dziala zglaszanie bugow i po co jest RC to mysle ze nie masz co sie dalej meczyc na Blenderze.
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

ale Alembic z Mayki sie wczytuje, bo sprawdzalem. Po co komu Alembic pomiedzy Blenderami.
    Wazne, zeby f te i we fte dzialalo :-)
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN

Member

Podziękowania

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kryzys Zobacz posta
    Ta, widzialem ta "pierdole" Mam nadzieje ze znajdzie sie w Blendku kiedys (w zasadzie juz jest ale nie publicznie).
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Nezumi Zobacz posta
    Nie ma rady - musisz kupic Maye. Jesli przez ten caly czas dalej nie kumasz jak dziala zglaszanie bugow i po co jest RC to mysle ze nie masz co sie dalej meczyc na Blenderze.
    no ale sorry piszą ze poprawili alembic i nie powinno być żadnych problemów.. już jest RC2... a on nawet nie potrafi wczytać czegoś co wcześniej wczytywał?

- - - Połączono posty - - -

Cytat Zamieszczone przez Boris Zobacz posta
    ale Alembic z Mayki sie wczytuje, bo sprawdzalem. Po co komu Alembic pomiedzy Blenderami.
    Wazne, zeby f te i we fte dzialalo :-)
    ke? mówie o alembicu z houdiniego.

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Maciek Jutrzenka Zobacz posta
    no ale sorry piszą ze poprawili alembic i nie powinno być żadnych problemów.. już jest RC2... a on nawet nie potrafi wczytać czegoś co wcześniej wczytywał?
    Rozumiem frustracje, ale wez zglos buga, zlinkuj pliczek i pomozesz wszystkim
    ― Ernest Hemingway

Uprawnienia umieszczania postów