Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Jingle Slave czyli Uwaga, Uwaga, Nadlatuje...


peter_f

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Niniejszym chciałbym złożyć wszystkim użytkownikom naszego forum najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Spędźcie je w ciepłym gronie swoich najbliższych, najedzcie się do syta i zapomnijcie na chwilę o istnieniu kompów. Słowem - analogowo, jak nasi dziadowie zwykli.

Pozdrawiam serdecznie

Piter

 

Po kliku w obrazek - skala 1:1

 

P.S. Wiem, że tekstura porozciągana ale to na szybciora było ;)

 

santanewsmall.jpg

 

 

logosanta.jpg

Edytowane przez peter_f
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za życzenia chłopaki i za komentsy :) Pardon, że niedopracowany ten obrazek, ale w 3 godzinki nie dałem rady więcej. Miały być jeszcze elfy imprezujące wewnątrz i płomienie z przegrzaych silników, ale... no cóż może w przyszłym roku. Niech Wam gwiazdka świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne !! Super pomysl i wykonanie, szkoda ze zapomniales dopisac tego rudolfa na siliniku, bo pomysl nieziemski, moglas w PSie chociaz to dorzucic :) Wesolych Swiat

 

PS mozesz opisac jak zrobiles envir tzn to miasto na dole, te swiatla i tak samo snieg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki WIELKIE chłopaki :) Cieszę, się, że Was rozweseliłem :) Chyba faktycznie dorzucę, ten napis 'Rudolf' dziś wieczorem, żeby domknąć temat ;)

 

Pawelkos: tło to wyrendzona w scanlinie na plane'nie tekstura (rozdziałka około 9000px) złożona ze zdjęć satelitarnych, reszta to photoshop, bo jak wspomniałem robiłem to bardzo szybko i na ustawienia w maxie po prostu nie było czasu. Śnieg to bazgroły w shopie, zmultiplikowane w nieskończoność i tylko poukładane w plany (najmniejszy śnieg na najdalszym planie, większy w środku, na pierwszym planie zblurowany (radial blur). To chyba tyle :) Dzięki i pozdrawiam.

Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności