Skocz do zawartości

Tygodniowy Speed Modeling 23: Sprzęt AGD


Smoku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam ;) ja po raz pierwszy biorę udział w speed modelingu a wiec mam nadziej ze wszystko dobrze zrobiłem nie mam pojecia czym jest clay czy jakoś tak domyslam sie ze siatka pokazanie siatki ale to nieważne ;p

czas pracy wykorzystałem na maxa ale sadziłem ze więcej detali zrobię no ale cóż :)

 

 

 

 

allm.jpg

@edit okey już poprawiłem :)

Edytowane przez Modzal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się przyłącze. jest to moje pierwsze podejście do speed modellingu dlatego jesli cos zepsułem to sorki. Siatki takie dziwne bo niektóre rzeczy robiłem po ms (nie wiem czy można było modelować taką metodą, jak nie to sie usune z bitwy)No to lecimy z tym tostem:DTost w pełni wymodelowany(noise/displace, zero tekstur:D, dlatego też taka gesta siatka na nich:D)Aha jeszcze czas, robiłem to jakoś 60-70 minut (z renderem :d).

forummg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chodziło mi własnie o zmianę warty w speedzie :) Tu coś ode mnie, nie wiem czy powinienem startować skoro ostatnio wygrałem jakby ktoś miał coś na przeciwko, to nie dodam tego do sondy :)

80 minut bo max dalej odmówił współpracy "

zelazko.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dopiero co dołączyłem do forum, pierwszy post. W razie błędów w zrozumieniu zasad itp. proszę o zwrócenie uwagi.

 

Grafiką zajmuję się od niedawna, wcześniej coś próbowałem, ale Blender wystraszył mnie interfejsem. Teraz jednak podszedłem jeszcze raz i jest dobrze.

 

A to moja praca:

max3fastmodelling23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja zapodam takiego wariata, moja żona twierdzi że niema lepszego sprzętu AGD jak mnie niema, oby nie kłamała :)

 

Time: 20 minut

 

84072645.jpg

 

Sorry za wstrzymanie Speed 18, ale w syberyjskim lesie jedyna sieć do jakiej miałem dostęp to rybacka.

Edytowane przez stach13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Smoku za zamieszanie wiem że takie pierdoły potrafią wyprowadzić człowieka z równowagi ale źle zrozumiałem opis regulaminu a później Twoją podpowiedź :) i to jest właśnie świetny przykład przewagi rozmowy face to face nad pisaniem na forum czy gadulcu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra model sklepu RTVeuroAGD króty wymodelowałem jes na laptopie u wuja więc jeśli mi go nie przyśle do 00:00 to tylko taka mikrofalówka.

Oryginał znajduje się u mojej babci w kuchni :) To jest wierna kopia.

mikro.png

72 min z zegarkiem w ręku.

pzd. Daniel.

 

//edit: Zapomniałem o małym wgłębieniu na górze :P

Edytowane przez pirx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności