Skocz do zawartości

[Kryzys] zawiecha


Gość szarak3d

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szarak3d

Ciężkie dni , ciężkie noce, ciężkie tygodnie napędzane milionami litrów kawy niezbędnej do ukończenia projektu życia. I widok niebieskiego ekranu alarmuje zmęczone, zamglone oczy. Dochodzi swiadomość iż efekty ciężkiej pracy nie zostały zapisane.

A do tego kofeina pompowana w żyły razem z krwią może oznaczac tylko jedno - KRYZYS

 

Heavy days, heavy nights and heavy weeks, fuelled only by millions of litres of coffee that were

needed to get the project of a lifetime completed. The sight of the blue screen alerts and awakes the tired, blurry eyes. With the knowledge that there is no back up, the caffeine infused blood pumping through his veins means only one thing – CRISIS.

finalcd.jpg

Edytowane przez szarak3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość szarak3d

macie racje ale chyba jednak zrobie z zachwianymi proporcjami bedzie śmieszniej później powyginam jeszcze tu i ówdzie mam nadzieje że wyjdzie coś ciekawego pozdrawiam i szczęśliwego nowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

a narazie troche twarzy tak zgrubsza pozniej calosc postaram sie podciagnac w zbrushu w miare mozliwosci bo specjalista niejeste biped ztylu to bedzie poza bochatera ktory wlasnie traktoje kompa z buta ciagnac w reku kabel z rozpedzona klawiatura na jego koncu :) bynajmniej takie jest zalożenie:)99831726.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

Ok poprawilem troche ksztalty mam nadzieje ze teraz lepiej no i troszke wyraz twazy tylko od tego ciaglego wpatrywania to sam niewiem czy sie nadaje czy nie zabardzo zombi-owaty? :) 94797745.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

Smoku to tak samo jak moja żona tylko ze ona wtedy wrzeszczy na mnie zebym wstawal i wylonczyl budzik bo nigdy go nie slysze :)

a tu maly update. 68977799.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, wyraz twarzy fajny, ja osobiście zmienił bym kadr w taki sposób aby było widać co się dzieje na monitorze (np. bluesceen, error message, wirus itp) wtedy widz będzie bardziej wiedział dlaczego ten facet się wkurza, teraz równie dobrze może być wkurzony bo zobaczył na internecie, że znowu nam VAT podniesli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

dzieki za komentarze. poza narazie taka bo bochater ma kopac wlasnie kompa i w reku ma ciagnac kabel z lecącą klawiatura, najpierw zrobie kompa i zobacze jak bedzie wyglądac ale chyba faktycznie coś tam pozmieniam, najpierw poskladam wszystko do kupy i zobaczymy :) monitor tez bedzie raczej widoczny z przodu bo ma sie o niego rozbijac lecaca klawiatura, tak narazie postawilem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluzowałbym mu krawat, rozpiął koszulę, zakasał rękawy, aby wskazywałoby to na kryzys po długich godzinach pracy. Jeśli w scenie brakuje już tylko pudła komputera z najważniejszych przedmiotów, zmieniłbym kadr na bardziej dynamiczny (i węższy). Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

dzieki za wskazówki popracuje jeszcze nad tym. myslalem jeszcze o malym akwarium w ksztalcie kuli i rozlewającą sie woda z zlota rybka w locie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

cucsoniuss- no cos w tym jest tylko niebardzo mi sie chce tyle zmieniac. powiedzmy ze bochater jest nerwowy:) albo moze troche popracuje jeszcze nad tematem i naprzyklad zobaczyl w moitorze debetowy stan konta albo przegral wszystko na gieldzie jeszcze sie pomysli zato podoba mi sie bardzo pomysl z filizankami napewno ich niezabraknie dzieki. przekrwione i odledne oczy tez postaram sie zrobic. Co do rozbitej matrycy monitora to raczej nie bo chcę żeby monitor wyświetlal cos jeszcze chyba ze lecące kawalki jeszcze by cos tam mrugaly sie zobaczy jeszcze. dzieki za komentarze i podpowiedzi a tu maly up. 60390662.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

Dzisiaj ofiara padla rybka i kilka filiżanek(trzeba jeszcze kilkudziesieciu i porozmieszczac dobrze:) ) i napewno pytanie banalne dla wielu jak zrobic zeby bylo widac miniaturke?32843013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno pytanie banalne dla wielu jak zrobic zeby bylo widac miniaturke?

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=34648 - w dolnej części posta.

 

Zdecydowanie czuć ruch (chociaż myślę, że powinieneś nadać trochę dynamiki lewej ręce) i gniew - kryzys jest w pełni widoczny. Z uwag chyba jedynie to, że nie za bardzo rozumiem sens stawiania akwarium na biurku obok komputera ;) Ale rozprysk wody wyszedł moim zdaniem świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij o kablach i krześle! Dodałbym jeszcze rozbujany żyrandol (mógłby być źródłem ciekawego oświetlenia sceny) i kosz na śmieci z masą papierków, walających się również po ziemi, ewentualnie z tyłu jakiś kalendarz/tablicę korkową z jakąś datą zapisaną na czerwono, jako deadline. Na podłodze można by było jeszcze umieścić telefon odłączony od gniazdka. Dobrze Ci idzie, oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda z realflowa? popracowałbym jeszcze chwile nad meshem bo taki ciastowato/kulkowaty troche jest. Chociaz wrazenie może sie zmienic jak bedzie jakis materiał

A może mógłbys mu rozedrzeć gebe bardziej? Coś jak to. Sory za wklejke. Teraz niby krzyczy ale emocji w tym nie ma za bardzo. Jakby śpiewał w chórze. To chyba kwestia proporcji rozwartej paszczy do całej głowy

Edytowane przez pabulo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może do lecącej wody dodasz w podobny sposób lecącą kawę? Może fajnie wyglądać woda mieszająca się z brązowym płynem.

 

Najpierw myślałam że u rybki dziurki od nosa to oczy, a oczy to jakieś nauszniki, ale tymczasem miałam olśnienie (jak dojdą tekstury to wszystko będzie jasne). Zriguj ją i koniecznie trochę wykręć, jest zbyt symetryczna (albo daj jej chociaż bend modifier)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym taką sugestie dla Ciebie: zastylizować obrazek na screena z kamery przemysłowej, która zarejestrowała pracownika w kryzysie - można by dać fish eye kamerkę a w AE jest nawet taki gotowy preset - chyba old movie który mógłby się tutaj sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

Dzieki za wszystkie komentarze i uwagi napewno sie przydadza, narazie poprawilem troche wyraz twarzy(texturke jak sie uda to postaram sie zrobic puzniej) i ciachnolem jakies tam krzeselko, kosz papierki i inne detale tez beda o ile czas oczywiscie pozwoli a na suficie mam w planie lampe z wiatrakiem w ktory wplatana jest myszka, pomysl z kawa tez mi sie podoba zobaczymy co z tego wyjdzie, woda z materialem wydaje mi sie ze wyglada nienajgorzej(mesh oczywiscie bo material do poprawy) co do widoku z kamery jakos niejestem przekonany bo chce by praca byla "kolorowa" pozdrawiam91110323.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał ryby :)

 

Ja bym płytkę zrotował, bo wygląda dwuwymiarowo.

 

Fałdy na koszuli są zbyt regularne i przypominają fale na morzu.

 

W domu musze na oknie sobie ustawić tak filiżanki. Jaka oszczędność miejsca :)

 

Fajna pracka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymodelowałeś krzesło to je przewróć albo przechyl, nie może stać tak w kącie niedotknięte zawiechą.

 

Spróbuj może wykrzywić ciało w łuk, teraz poza jest trochę sztywna.

 

Bardzo podoba mi się pomysł z wiatrakiem i myszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

MariushO cos tam czasem dzialam tylko z czasem kiepsko. dzieki za komentarze Narazie tak to wyglada, materialy w duzej czesci do wymiany lub dopracowania, troche problemow mam z oswietleniem, strasznie pixeluje w mniejscu zarowek, myszka tez do poprawy jakas plastelinowa wyszla ale to chyba wina materialu. jeszcze dloga droga do konca a czas goni mam nadzieje ze dam rade skonczyc, pozdrawiam

64681583.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybka dostała za mało światła, przynajmniej jakieś rimlight jej daj (taki jasny brzeżek), jak lampa z sufitu jej nie dosięga pod właściwym kątem to dodaj jakiś dodatkowy spotlight (nie musi być realny o ile będzie mniej więcej w tym samym kierunku co główna lampa).

Pixle na żarówkach możesz ostatecznie w postprodukcji poprawić, nie traciłabym na to teraz zbyt wiele czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe fajna pracka :) Poeksperymentuj moze jeszcze z ustawieniem kadru. Przesunal bym kamere w dol - tak na wysokosc kolan z targetem w gore i oddalil dosyc od calej akcii. Te przerazona rybke blizej kamery :)

pozrawiam

soshka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pomyslełem czy nie byłoby lepiej gdyby zamiast blue screena, było cos konkretniejszego, tzn. tak żeby od razu wiadomo było o co chodzi - osoby nie wtajemniczone w blue screen mogą ponmyśleć że po prostu cos programował w turbo pascalu :) może jakis duży napis 'error' czy coś w tym stylu, no i jeszce bym sie przyczepił do światła, tzn. coś trzeba jeszce dodać bo jest za ciemno poza środkiem, zabałaganiłbym bardziej pokój, troche rzuca mi się w oczy pustka po lewej i prawej stronie, po prawej mozna zegar dac wyżej a niżej np. jakąś tablicę korkową z jakimis kartkami przyczepionymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody!

 

Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

Dzieki za nominacje zarowno jurii jak i forumowiczom za opinie i porady, mam nadzieje ze uda mi sie skonczyc i zycze tez powodzenia pozostalym. A narazie maly up. niejestem jeszcze pewny co do ilosci filizanek czy zrobic ich znacznie wiecej czy zostawic tylko kilka a reszte zastapic jakimis innymi szpargalami, musze tez zrobic kalendarz, ktory wyznaczal by date czyli dzien przed dead line, ktory wisi na tablicy (troche niewyrazny wyszedl) fruwajace kartki tez do poprawy- za duza czesc kadru zajmuja jakis przewrocony smietnik chyba bedzie w ich miejsce jak ktos chyba sugerowal wczesniej:) no i postac i materialydo dopracowania, oby czasu starczylo.

Pozdrawiam.

55169179.jpg

Edytowane przez szarak3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z filiżankami - w dechę!

Ja bym wywalił napis error, bo to dla przygłupów. Dzieci z podstwaówki wiedzą co oznacza niebieski ekran w windowsach.

Super pomysł z datą na tablicy. Ten papierek na pierwszym planie to wogle bym podpalił.

Wiem, wiem, sam se podpal, bo już nie mam czasu, ani atłasu. :-) Mam to samo.

Jeśli chodzi o koncepcyjne podejście do tematu to jesteś moim faworytem - praca śmieszna i na temat.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nr1 jeżeli chodzi o "kryzys"..sam miałem kilka takich ;).

Kilka uwag szarak3d. Kubki trochę mogą być pobrudzone...za czysto wyglądają. Trochę kawy tu i ówdzie da klimat.

Napis ERROR zupełnie nie pasuje.. niebieski ekran i tak jest bardzo widoczny i jednoznaczny, bo taki kolor nigdzie więcej się nie pojawia.

;)

Czarna obudowa komputera jest taka sobie. I światło trochę kuleję..Ale i tak ta praca jest moim faworytem. Walcz!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

dzieki za opinie i rady tylko niewiem czy z czasem podolam. Arius filizanki z checia bym pobrudzil ale na texturowanie wszystkich tak aby niewygladaly jednakowo chyba niestarczy mi czasu wiec moze pozniej je lekko w postpro ciachne. Aniu postaram sie jeszcze troche powalczyc z ryba tylko ciezko mi uzyskac polysk z swiatlem od tylu. Jerzzz dlonie obie takie same ale faktycznie wyglada jak by byla troche zamala. Teraz biore sie za postac narazie na szybkiego poszly spodnie texturka + normalmapa. Mam nadzieje ze do wieczorka ciachne calosc postaci.

Pozdrawiam.

spodniecopy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

weeckendowe zmagania:) niewiem jeszcze co z wlosami nigdy nierobilem wiec narazie takie cos mi wyszlo ale moze w powietrzu lecacy tupecik bedzie lepszym rozwiazaniem i nietrzeba bedzie specjalnie przywiazywac wagi do ulozenia wlosow? :) zostaly jeszcze rece skarpetki moze troche buty no i zęby jak starczy czasu, niemowiac o calej reszcie sceny :) a i nieznam sie na krawatach wiec sugestie co do koloru mile widziane:)

Pozdrawiam.

72478985.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności