Skocz do zawartości

Tygodniowy Speed Modeling 24: JOYSTICK


maciek.m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak więc przedstawiam efekt mojej pracy

czas równe 90 min. ( nie zdążyłem zrobić wtyczki nad czym bardzo ubolewam ale czas to czas bo na tym to polega)

Lata wczesnej młodości i nie zapomniane godziny spędzone nad "mario" i "tank'ach"

pozdrawiam.

gotowynastronejoy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 minut. nie zdążyłem dokończyć :/ jeszcze z 15-20minut i pewnie by się udało. no ale jest skorpion hehe ;D dostałem takiego na komunię - zupełnie inny wymiar grania w mortal kombat 2 ;D to były czasy :))

 

fajne modele Panowie! pzdr

 

skorpion.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manipulator - sam zbuduj swój joystick:) był kiedys taki artykuł w Świeci Atari czy podobnej gazecie jak zrobić to z gwoiździa, kapsla i małego układu. rysowane z pamięci:) i wiem że brakuje jeszcze jakichś scalaków i przewodu, nie zdążyłem :)

 

57611337.jpg

 

46063157.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam jeszcze swoja pracke najlepszego joya na jakim mialem okazje grac - QuickShoota QS-137f. Czas modelowania z tworzeniem referek z prawdziwego joya ~86 min. Model oczywiscie nie ukonczony, tworzony w lightwave.

 

finalho.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Ziper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra misiaczki już chyba czas na sonde i nowy temat.

temat był do 18 a ostatnia praca wrzucona o 21 :)

 

Dokladnie o 19:16 :) Temat zobaczylem przed 18, myslalem ze sie wyrobie na czas, niestety ciagle ktos mi zawracal glowe to przedluzylo sie o nieco ponad godzinke. Mysle ze ten maly delay nie powinien miec zadnego znaczenia biorac pod uwage tygodniowy czas trwania speeda i 90 min na tworzenie modelu modelu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z drugiej strony można powiedzieć, że był aż tydzień na modelowanie a Ty się spóźniłeś :) mi osobiście to nie przeszkadza i spokojnie mógłbyś wziąć udział - aczkolwiek zasady to zasady i zdecyduje założyciel bitwy. Generalnie lepiej napisać coś w stylu "sorry za spóźnienie, weźcie mnie pod uwagę w sondzie", niż z przekonaniem pisać, że Ci się należy :) Twój model-joystick fajny. powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz juz robie sonde, sorki za male opoznienie nie mialem dojscia do kompa. Prace wzuce wszystkie zarowno Zipera jak i cortesa. Jesli w kogos odczuciu 15 min wiecej modelowania bądz opoznienie o godzinke dyskwalifikuje ta osobe, to poprostu niech nie bierze go pod uwage :) Sonde juz doddaje za momecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności