× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 18 z 22 PierwszyPierwszy ... 813141516171819202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 218

Wątek: ZiN

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    A piece of candle...

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Up

szkice z warsztatów Potęgi obrazu

ostatnie speedy:
    Koty

Kto od miecza wojuje od miecza ginie

Alien

Fanartowa gęba mutka z fallouta jako projekt na koszulkę (tak dla picu)

Koncepciki budynków i jednostek do gierki strategicznej:

Poprawiona trochę kolorystyka tego co już było

Randomowa gęba

pzdr

Member
    Awatar jameli
    Podziękowania

Domyślnie

Podoba mi się oświetlenie świeczek i tło spadającego pana (choć on jest trochę "obły" :p) Fajny ten ostatni rysunek i super wyszła kora drzewa, ale trawa jest bardzo plastikowa - może warto zrobić albo znaleźć do niej jakieś pędzle, żeby była jednak masą, a nie tylko pojedynczymi źdźbłami? Nie chcę się wypowiadać co do zbroi bo nie znam się aż tak... Przepraszam za skojarzenie, ale głowa tego grubego Pana wygląda trochę jak z masy solnej :p Pzdr

Member
    Awatar WojtekFus
    Podziękowania

Domyślnie

Mi najbardziej podchodzą concepty z gry :) Fajna perspektywa, treściwa kreska, może tylko przesadziłeś trochę z ilością tekstury.

Pozdrawiam!

Member
    Awatar Igi
    Podziękowania

Domyślnie

Ogólnie ok, na plus, choć do paru rzeczy bym się przyczepił np. do kolorów, czasami używasz za dużo czerni i obrazek robi się płaski. Co do kobiety kota, obczaj sobie ilustracje Serge'a Biraulta http://www.sergebirault.fr/portfolio.php
    przyobserwuj jak używa czerni. Jego "czerń" ma zawsze jakiś*ton innego koloru, pasującego do całej gamy. Zwróć uwagę*na odbicia w latexowych kostiumach :D

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki za pozytywny odbiór, ale najważniejsza jest krytyka, staram się poprawiać stare prace, bo na nich najwięcej można się nauczyć, także cierpliwości.

jameli - plastikowość mnie prześladuje, dostrzegam pod tym pojęciem wiele definicji, przez co ciężko mi się czasem skupić na dokładnym rozwiązaniu tego problemu. Tymi pojedyńczymi rozblurowanymi źbłami trawy chciałem jeszcze bardziej zwiększyć głębię. Wiem, że to bardziej fotograficzny niż malarski zabieg, ale jakoś akurat tu nigdzie nie symulowałem pociągnięć pędzla więc uznałem to za dopuszczalne. Wrzucam wersję bez tego ekstramalnego pierwszego planu:

Oczywiście mam pędzle symulujące futra/trawy etc, jednak z uwagi na to, iż to pierwszy plan chciałem, żeby była to dość zróznicowana materia i żeby było tu nieco więcej detalu niż tylko zielona masa. W ten sposób potraktowałem za to dalsze plany.

WojtekFus - cieszę się, że się podoba. Chyba akurat to kosztowało mnie najwięcej pracy i czasu. Te tekstury to taka stylizacja tylko na rysunki na papierze z jakichś starych ksiąg, czy coś w tym stylu.

Igi - Rozumiem o co Ci chodzi, często to wina balansu koloru i poziomów, które stosuje pod koniec pracy, zapominam, że się histogram trochę za bardzo rozjeżdża. W kobiecie kocie, nie użyłem natomiast czerni w żadnym miejscu. Możesz wziąć i sprawdzić pipetą ;) Podglądałem podczas swojej pracy artystkę, którą wymieniłeś. Ona fajnie to stylizuje. Ja natomiast nie chciałem tego bezmyślnie odgapiać. Komponując odbicia na tym materiale trzeba sobie wyobrazić całe studio oświetleniowe po drugiej stronie kamery. Jako, że to pierwsza tego typu moja praca, użyłem prostych świateł. Jak moja świadomość sie nieco poszerzy, będę z tym więcej kombinował.

A tu coś nowego - trochę inspirowany koncept strażnika lasu:

Planuje w przyszłości stowrzyć krótki cykl takich stworków w tym stylu rysunkowym.

pzdr
    Ostatnio edytowane przez ZiN ; 14-11-12 o 13:26

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Witam, wrzucam 2 nowe obrazki do waszej oceny.

pzdr

Member
    Awatar KaliditusZaliditey
    Podziękowania

Domyślnie

Wszechstronny zawodnik, na tej stronie wymiatają te koncepty do gierki strategicznej, mnie podoba się też ten milioner, oko też całkiem. Z 3d to opowiadałbym się za większą ingerencją na samym renderze, ale szacun ,że dysponujesz już takim narzędziem i pewnie będziesz je doskonalił.

Member
    Awatar kamesanin
    Podziękowania

Domyślnie

aż czuję oślizgłość tej ośmiorniczki:D

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki za opinię!

Tu sprzed kilku tygodni:

a tu sprzed kilku dni... storytellu bym się tu nie doszukiwał, chciałem po prostu poćwiczyć malowanie zwierząt a i enviro przy okazji.

pzdr

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów