× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 21 z 25 PierwszyPierwszy ... 1116171819202122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 241

Wątek: ZiN

Member
    1x Challenge Corner
    Awatar telthona
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Hej!
    Bardzo fajny pomysł ze zrobieniem własnego bestiariusza, i totalnie rozumiem założenia stylu. Myślę, że znajdziesz to czego szukasz, jeśli sam postawisz się w "roli" takiego podróżnika, szkicującego w notatniku. Więc bierz notes, długopis i ołówek i rusz się na jakąś wieś poszkicować owce, krowy i kozy (zoo też może być) i zobaczysz jak trudno się szkicuje zwierzęta które non stop są w ruchu. Praktykując takie właśnie rysowanie prawdopodobnie metodą prób i błędów utworzysz styl, który jest zarówno informacyjny jak i luźny. Możesz też pobawić się w botanika i zbierać liście i rośliny ze sobą do domu, i starać się je dokładnie przerysować. W ten sposób zobaczysz jak odmienny jest rysunek botaniczny od szkicowania zwierząt i rysowania ze zdjęć. Styl rysunkowy sam Ci się przy tym uformuuje.
    { blog| |dA| |tumblr| |artstation| |FB }

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Odkurzamy. Ostatnie kilka latek zajmowałem się bardziej programowaniem niż digitalem, ale tak leży sobie tablet na tym biurku, więc pomyślałem, czemu by nie wrócić do ćwiczeń?

Autoportret1:

Autoportret2:

Jakaś nieudolna próba ze stworzeniem własnego światła na pdst. fotki z neta, chyba i tak wyszło płasko, ale będziemy mam nadzieję się z tym rozkręcać. refka

Przy okazji, chciałbym Was spytać na jakich monitorach pracujecie? Ja mam 19" NEC'a, ale rozmiarowo to dla mnie trochę przymało. Moglibyście polecić jakieś dobrą 24" odpowiednią do takiego malowania?

Member
    Awatar Piotr Jamroz
    Podziękowania

Domyślnie

Niedawno przesiadłem się z przestarzałej kwadratowej 19 calówki na NEC MultiSync EA275wmi. Co prawda to nie 24" ale jak najbardziej polecam jeżeli masz trochę więcej miejsca.

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Miejsca mam dużo jak i trochę floty do wydania. Oczywiście nie chodzi tu o kupno czegoś uber drogiego, ale żeby było wygodne w użytkowaniu, lepsze od tego sieciówkowego crapu z defektami matrycy.
    Jakiś czas temu kupiłem Dell U2412M, "pięknie" świeciły mu rogi jak na załączonym poniżej obrazku. Jakość zdjęcia fatalna, ale chyba widać o co chodzi. W rzeczywistości te rogi świeciły tak jasno, że już po chwili przyzwyczajenia się do ciemności widziałem, że mam oświetlone pół pokoju... Oczywiście monitor niezwłocznie zwróciłem do sklepu i tak odpuściłem temat na jakiś czas. Tutaj ludzie muszą jednak pracować na porządnych monitorach stąd moje pytanie. Dzięki Piotr Jamroz za sugestię, dodam go do listy podczas rozważań.

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

mały update, te pierwsze są dość stare, ale wrzucam chronologicznie

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Na produkcji kolejny glut więc wrzucam WIP'a. Wstępny szkic przedstawia wynik nieudanych eksperymentów genetycznych - taki trochę personal project do mojej gry. Tymczasem jadę z kolejnym etapem, czyli linerart w dużo wyższej rozdzielczości.

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Uff, srogi to temat jednak, męczę się z tym ciut za długo, ale cóż... prace w toku.

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Wrzucam kolejne stepy i chyba finał (choć pewny nie jestem, na chwilę obecną nie mam pomysłu co z tym dalej zrobić co dodać/zmienić/usunąć) te łańcuchy w tle mi trochę nie pasują, ale co Wy o tym sądzicie?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów