× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 5 z 22 PierwszyPierwszy 1234567891015 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 219

Wątek: ZiN

Member
    Awatar misiekINblue
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    haha wchodzę na forum i pierwsze co mi sie rzuca z miniaturek w oczy "Giru" z Dragon Ball :), rzeczywiście Twoja pracka jest bardzo do niego podobna ;)

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Dobrze wszyscy cisną :D Też bym chciał mieć tyle czasu na rysowanie, ale ledwo wyrabiam teraz ze studiami. Oblężenie tematami jak nigdy. W ramach porządku wrzucam ostatnie działania.

Speed władca przestworzy

Speed miasto

Mechanoid bojowy (tu nie za bardzo wstrzeliłem się w założenia ChC, bo miał być koncept, a wyszła ilustracja :P Nie doczytałem tego co trzeba w odpowiednim czasie, ale pierwsze koty za płoty jak to się mówi)

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Postanowiłem powalczyć trochę z komponowaniem postaci na obrazkach (chodzi o skróty, perspektywę, itd), zanim zacznę je wykańczać. Gdyż jak wiadomo najlepszy render nie uratuje tego co konstrukcja zepsuje. Dzisiaj więc coś takiego:

Może wy rzucicie na to świeżym okiem i powiecie co tu nie gra. Chciałbym uzyskać troche wiecej dynamiki bohaterów w rysunkach.

Później wrzucę jeszcze kolejne próby jak coś zmaluję.

Pzdr.

Çaydanlık
    Srebrna Galeria 3D Award 3D Award
    Awatar Ania
    Podziękowania

Domyślnie

Ten pan w powietrzu ma zbyt wiele kierunków, nogi tak a ręce siak, mało dynamiczny.
    Nie wiem jak u ciebie wygląda workflow w tej chwili, ale spróbowałabym zacząć od bardzo luźnych szkiców tylko na dynamikę jak w animacji, zaznaczając łuki ( http://www.justsomeanimator.com/webs...k11_sketch.jpg ), i generalnie olać detale (zapinki w butach...) i może też olać obrysy bo to chyba nie ma być malowanka dla dzieci.

Robot i uliczka wyszły ci lepiej, w uliczce co prawda perspektywa się trochę nie zgadza przy balkonach, za to kolorki przyjemne, i przez ten bardziej swobodny szkicowy styl łatwiej wybaczyć błędy niż w tym ostatnim.

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki za podpowiedź Ania.

Poczytałem trochę o dynamicznych pozach i wszędzie jest ujęte, aby przesadzać, przesadzać i jeszcze raz przesadzać. Robić łuki, finezyjne linie itp.

Dzisiaj coś takiego:

Ten pan po lewej nie był w ramach ćwiczeń, ale powstał w międzyczasie więc go dorzuciłem.

Chyba najlepszym sposobem na naukę dynamiki w postaciach będzie podpatrzenie jakichś komiksów typu X-man.

Member
    Awatar QbisieQ
    Podziękowania

Domyślnie

Miastowy speed bardzo fajnie wyszedł, Mech jak dla mnie za sterylnie namalowany, moim zdaniem dużo ciekawiej i lepiej wyszła namazana praca z miastem, ostatnie szkice b. fajne

Member

Podziękowania

Domyślnie

a drogi ZiNnie gdzie to czytałeś o tych dynamicznych pozach bo chętnie też bym się z tym zapoznał :)

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

A proszę bardzo, np. tu http://destructorv1.deviantart.com/a...art-1-42506187

To taki mini flash tutorial, jest tam kilka ciekawych wskazówek :)

Pzdr.

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

parę szkiców z wolnych chwil

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

W ramach ćwiczeń proporcji, światła, materiałów itd.

Uwagi mile widziane.

EDIT: odchudziłem szyję ;)
    Ostatnio edytowane przez ZiN ; 07-05-11 o 20:59

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów