× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 1 z 22 12345611 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 218

Wątek: ZiN

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie ZiN

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam wszystkich forumowiczów. Od dawna śledzę co się tutaj dzieje, ale dopiero dziś postanowiłem, że założę konto i pokażę coś swojego.Tablet mam 3 lata - Intuos 3, grafiką i rysowaniem zajmuje się 4 lata, wcześniej praktycznie nic. Ogólnie, to mało rysuje, ale od jakiegoś czasu śledząc owe forum na bieżąco mobilizuje się do pracy. Ostatnio stworzyłem dwie ilustracje, które póki co są na razie szczytem osiągnięć "digitalowych". Mam nadzieje że kolejne będą lepsze. Ucząc się malować, staram się w każdej pracy skupić na czymś innym a sumę doświadczeń przekładać na kolejne arty.Pracka wcześniejsza:
    I ostatnio stworzona, właściwie pierwszy raz zabawa z kolorem. (taka bardziej konkretna zabawa):
    Załączone obrazki Załączone obrazki  
    Ostatnio edytowane przez ZiN ; 12-08-17 o 12:27

Member
    3x Challenge Corner
    Awatar Status
    Podziękowania

Domyślnie

Napisałeś, że masz za sobą 4 lata pracy nad rysunkiem i grafiką. Pokaż nam te 4 lata. No i mobilizuj się codziennie.

Co do ilustracji: tarcza mi się podoba. Anatomia... masz ogólnie pojęcie, że coś powinno być, ale nie bardzo wiesz gdzie. Podejrzewam, że przeglądając forum widziałeś takie pojęcie: "refka". Używaj ich i ćwicz, ćwicz, ćwicz.

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Powiedzmy że od 4 lat dopiero mam właściwie świadomość czym jest rysowanie i czym jest grafika. Natomiast nie siedziałem w tym po uszy, raczej obserwowałem jak inni sobie radzą a sam próbowałem czegoś niestety dosyć rzadko. Kilka razy coś na miesiąc... tabletu używałem raczej do innych rzeczy niż rysowanie, na studiach jakieś projekty, i tymi rzeczami nie chciałbym się za bardzo chwalić, bo to były niezdarne początki. Jeśli chodzi o malowanie w kompie to uściśliłbym to do o wiele krótszego czasu. Chciałbym malować więcej, ale niestety dużo obowiązków nie pozwala mi na to.

Po za 2d bawię się też trochę 3d, ogólnie to obczajam programy, sprawdzam jakie efekty jak zrobić, tak na własny sposób, nie zawsze z tutoriali.

Wrzucam kilka starszych prac, stworzone na przełomie kilku ostatnich miesięcy. To nie są obrazki wybrane z co lepszych, tylko po kolei jak powstawały.

Barbarzyńca

Jakiś stworek

Demon

Zniszczone miasto
    Ostatnio edytowane przez ZiN ; 16-01-11 o 11:57

Banned

Podziękowania

Domyślnie

jak na 4 lata to trochę wypada to średnio

ale trza iść do przodu

Member
    3x Challenge Corner
    Awatar Status
    Podziękowania

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Status - nie, wbrew pozorom :P Inspiracją było to

http://imperiumtapet.pl/site_media/w...2b7c5e8227.jpg

ThoR_ - pewnie, że średnio, ale z perspektywy malowania więcej niż ze 3 razy na miesiąc. Ja malowałem dużo rzadziej. Bardziej sprawdzałem metody rysunku i style niż jakieś konkretne prace. Chciałem wiedzieć co się jak robi, żeby potem wiedzieć jak szybciej osiągnąć jakieś efekty bez meczenia się zbyt długo nad tym. Mam jakąś tendencję do rozmalowywania się na wielkie scenerie, ale uznałem, że zanim nie poznam metod działania to nie ma co się za to brać. I właśnie na to poświęciłem jakieś 2,5 roku hoho, z dużymi przerwami. Dopiero teraz chcę się tym poważnie zająć. Czerpię wiedzę z tego forum a także z malarstwa tradycyjnego. Anioł na tle armagedonu to właściwie moja pierwsza praca w której pobawiłem się jako tako kolorem.

Pracować będę na pewno więcej, a efekty mam nadzieję, że niedługo zobaczycie.

Member
    Awatar Pawel Lipka
    Podziękowania

Domyślnie

Na pewno jest w obrazkach ogolnie pojete bogactwo roznych elementow. Brakuje natomiast lepiej zdefiniowanej i bardziej naturalnej formie. Takiej ogolnej logiki formy typu "twarz ma taki material, a futro taki"...wiem, ze w zaleznosci od stylizacji to odjezdza w rozny strony, ale warto skupic sie na tym, bo takie spostrzezenie mogloby latwo dodac czegos wartosciowego do calosci. Byc moze jednak zmierzasz w tereny zupelnie mi nie znane i nie jest to madra rada z mojej strony.

Pozdrawiam,
    Pawel

Zapraszam chetnych na szkolenia ONLINE "Tworzenie filmu animowanego"

Çaydanlık
    Srebrna Galeria 3D Award 3D Award
    Awatar Ania
    Podziękowania

Domyślnie

Stworek bardzo pozytywnie odstaje od reszty. Światło się na nim dobrze rozkłada, jest cień własny (którego na innych pracach brakuje), jest zdefiniowany materiał. Z głowy czy się na czymś wzorowałeś?

Tego miasta o którym była mowa mi nie wyświetla.

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ania Zobacz posta
    Z głowy czy się na czymś wzorowałeś?
    Zawsze rysuje z głowy, jednak muszę się nauczyć wykorzystywać referencje. Zazwyczaj do moich wizji nie mogę znaleźć odpowiedniej fotki.

Member
    Awatar ZiN
    Podziękowania

Domyślnie

Zauważyłem, że inni wrzucają swoje plakaty to i ja wrzucam swoje z poprzedniego semestru - temat zadania "Kontrasty, najlepiej żeby były nietypowe".

Strona 1 z 22 12345611 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów