Skocz do zawartości

Dwutygodniowy Speedsculpting #26: "Demon"


Vega

The winner is...  

86 użytkowników zagłosowało

  1. 1. The winner is...

    • Sevox
      0
    • Marqson
      0
    • NASTRASH
    • Indian
      0
    • Slowiak
    • Morte
    • JoseConseco
    • F/X
    • Rowr
    • Lukanus
    • Uriel
      0
    • MC01
      0
    • Hatt3r
    • Papa Pio
      0
    • Vrocker
    • G0m0r
      0
    • Marvin
      0
    • ghostreader
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość fishinthewater

No ja mam 5 faworytów

@lukanus, @Morte, @Hatt3r, @F/X i @Vrocker

Szkoda @Vega że nie dałeś multichoice w tej sondzie. Prześpię się z tym i oddam głos jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głos na Lukanusa, chociaż jak dla mnie to twoja pierwsza główka lepiej przypadła do gustu, no ale druga tez daje rade :D

Morte, masz skilla jak mało kto, no a przez to bezsensu jest ze taka zrzyna tematu, sorry ale to tak jakbyś przerysował czyjąś prace 2d, mozna pewne elementy ale całość... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

- Sevox – Zacna twarza ładnie wykonana, ale kojarzy mi się ze Startrekiem – troche za mało nikczemny

- Marqson – Karykaturalne podejście do tematu – w porządku, acz mało detaliczne

- Nastrash – Demon wygląda sympatycznie... taki poczciwy staruszek – chodźcie dzieci opowiem wam bajkę

- Indian – Pracka chyba trochę spoza tematu... bardziej w stronę „duch” czy „banshee”

- Slowiak – Karykatura – swym spojrzeniem mówi „jestem zakochany” - nieobliczalna bestia :D

- Morte – Noooo... he he... Morte... tak tak...chyba tak...

- JoseConseco - Nie ogarniam obrazu, ale temat bardzo na czasie – podobno coraz więcej dziewczyn z podstawówki zachodzi w ciąże

- F/X – Skalna bestia najwyższych lotów – to na pewno, ale czy demon?

- Rowr – Prawdziwe monstrum mrożące krew w żyłach – przerażający :D

- Lukanus – piękny detal – nie mogę wyjść z podziwu jak to robisz, design troche przypomina mi chupacabrę (chyba przez ten podbródek – wbić się w kozę i ssaaaaać), świetna robota

- Uriel – Uśmiech i tona zmarszczek – taki…. demon stary pryk

- MC01 – ciekawy styl... choć sam demon wygląda trochę na niepełnosprawnego

- Hatt3r – kawał solidnej roboty – ciekawy wygląd, bajeranckie szpony, tylko ja odbieram to bardziej jak kosmitę niż demona

- Papa Pio – to już wasza brocha

- Vrocker – interesujący design – taki trochę drzewcowy – w piekle go niestety nie widzę – zwłaszcza z tym krzyżem na klacie – ale gdyby zinterpretować gościa jako potępionego kleryka – to wypada idealnie

- G0m0r – hmmm.... Imp.... chociaż nie... bardziej jaszczuroczłek...

- Marvin – Dungeon keeper witaj... wyjątkowo obleśny demon, ale taki właśnie miał być

- Ghostreader – wbrew prostocie wykonania wygląda dość przerażająco

 

Werdykt przewidywalny, ale musiał być taki – Demon Mortego to kwintesencja zła i demonizmu - monumentalny cokolwiek to znaczy... choć rzeczywiście inspirowany baaaardzo podobną pracą...

Edytowane przez Papa Pio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na morte za nabardziej dopracowany model.

Co do komentaża Papa Pio, ta dziewczyna wygląda jak by była w ciąży ale miał to być spuchnięty brzuch od głodu (jak u biednych dzieciaków z Afryki). Jako, że wierzę w opętania więc zrobiłem dziewczynę z egzorcyzmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie smuccie, wazne ze sie uczy od lepszych, a nie klepie stolcuchy jak 90% tego watku, przy tym czegos sie uczy.

 

to nie walka o zlote kalesraki, przynajmniej takie mialo byc zalozenie tego watku ;)

 

Djud fajna motywacja dla ludzi którzy próbują coś zrobić własnego i oryginalnego :-) Nie każdy od zaraz był mistrzem sztalugi i pędzla. No chyba, że Ty jesteś obdarzony geniuszem talentu to szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę "mistrzu", że tym przydługawym esejem pełnym bzdur nadal obrażasz ludzi, którzy starają się zrobić coś od siebie? Ty tego chyba jednak nie ogarniasz jak widzę. Ja osobiście wolę oglądać, jak to się*wyraziłeś "klocuchy", niż kolejną kopię-kopii skopiowaną z innej kopii. Rzygam kopiami. Taki osobnik, który wg. Ciebie klepie "kloca" w Zecie z czasem nabierze własnego stylu i nie będzie to kolejna kopia kopii a swój własny warsztat obsługi Zeta można sobie robić do szufladki.

Tutaj trzeba trzymać jakiś poziom. To nie jest konkurs "Zrób Sobie Kopię" drogi "mistrzu" Djud tylko konkurs na wyobraźnię, kreatywność.

I TAK osobiście cenię bardziej osobę gdy widzę, że tworzy coś własnego. Gdzie tu jest własne myślenie, szlifowanie własnego stylu? Co to ma być sztuka dla sztuki? Konkurs kto szybciej skopiuje i to jeszcze na bezczela z czyjegoś innego speeda? To już jest moim zdaniem szczyt obłudy. ROZUMIEM - inspirację... ale nie kopię*prawie 1:1!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Hej

Jest taki pomysł aby zorganizować nowy konkurs dla sculpterów.

Było by to coś w stylu ChalangeCorner z działu 2d i Hardcore Modeling Challenge z CGTalk.

Jeden temat bez limitu czasowego poza terminem oddania finalnej wersji.

Każdy z uczestników założył by temat w Speedsculpcie i pokazywał by tam swój progres.

Dzięki temu Ci słabsi i Ci, kótrzy dopiero zaczynają swoją przygodę w sculpcie mogli by podpatrywać mistrzów i mieli by więcej czasu na rzeźbienie. To co jedni robią w 4h inni robią w 8. Każdy na bank na tym coś zyska.

Speedsculpt by się toczył swoim torem a taki miesięczny challange swoim.

Tematów było by max 12 w roku jeśli terminy był by miesięczne.

Duże zainteresowanie tematem Demonem więc dlatego pytam.

Jeśli @Vega się zgodzi to poprowadzi pierwszy konkurs i ustali zasady.

Czekamy na wasze opinie.

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neaniver -> ale totalnie minąłeś się z tym co Djud chciał przekazać. Ok, użył mocnych słów ale jeśliby przefiltrować i wyciągnąć merytorykę to to ma po prostu sens.

Stolcuch o jakim mówił to brak formy, detal naciukany bez pomysłu, źle wykonany itd.

 

Własny styl to świetna sprawa ale umówmy się - tak samo jak nikt nie lubi patrzeć na brzydkich ludzi tak samo nikt nie chce oglądać "własnego stylu", który jest technicznie i warsztatowo też brzydki.

 

Kopia kopii? To też Djud opisał dokładnie w swoim poście, co miał na myśli, do czego to miałoby prowadzić. Czytaj ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neaniver - nie chce mi sie nawet gadac o jakies filozofii czy konkurs na kreatywnosc, czy na podcwiczenie reki czy cokolwiek innego. Poza tym jesli juz zarzucasz mi plagiat to Van den Bogartowi meila pisz, bo o ile ja na tej stronie szukalem glownie pomyslu jak rozwiazac rogi, on raczej wzial i zjechal kropka w kropke.http://www.autodestruct.com/images/ds_samael2.jpg(3 w dolnym rzedzie-koncepty z darksiders). W watku speedsculptingu filmiki zostaly zalinkowane i tam tez powiedzialem to samo. no ale trolle wiedza lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Slowiak - jak najbardziej za ! Tylko teraz czy uczestniczenie w 2 konkursach na raz się wyklucza ( bo jednak jest to szansa dla słabszych, lecz z 2 strony mniej chętnych, rozdzielenie to na 2 może nie zadziałać ) czy nie. Tak czy siak, świetny pomysł, mam nadzieję, że wypali ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Najpierw gratulacje dla @lukanusa!świetnie ziom:) jak już ochłoniesz po tym zwycięstwie to zapodaj następny temat :)

 

Co do tego challange'a gadałem z chłopakami na maxowym 'Czacie' i postanowiliśmy poczekać z tym jeszcze trochę, pomyślimy po następnym speedzie. Obecnie niektórzy mają sesję no i w trakcie jest Bitwa Kryzysowa więc trochę dużo by było na raz. Co do uczestnictwa to raczej nic się nie wyklucza, będzie można tu i tu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności