Skocz do zawartości

Wrocław Enter 2011


CzAk1

Data zlotu Max3D.pl Wrocław Enter 2011  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Data zlotu Max3D.pl Wrocław Enter 2011



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Cornelius Scipio

Panowie taki news :) Rozmawiałem z osobą odpowiedzialną za marketing Wrocławskich studiów technologii wizualnych.Jeżeli zorganizowalibyśmy ponowny zlot w drugiej połowie roku we Wrocławiu, to może się on odbyć w Wytwórni Filmów Fabularnych, czyli tam gdzie w tej chwili zwożą cały ten sprzęcior :D

 

pzdr.

Edytowane przez Cornelius Scipio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 19 spotykamy się na rynku przy fontannie (tej z tymi szklanymi dziwnymi...dziwnymi).

Tak około...20-25 minut będziemy czekać na spóźnialskich i grono będzie się powiększać. Na 19:30 mamy rezerwację w pubie. Spóźnialscy będą mogli tam do nas dołączyć.

 

Odpowiadając od razu na pytanie dlaczego nie możemy zacząć w pubie. W pubie będzie już jakaś większa grupka osób, a na zlocie najczęściej ludzie się nie znają z twarzy. Łatwiej będzie skumać, że "ta nieokiełznana banda typa pod fontanną to na bank grupa grafików".

 

Jeśli potrzeba nr tel. to proszę o PMa.

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: niech ktos wezmie aparat , jakies pamiatkowe zdjecie sie cyknie :)

 

O toto! Wspominałem juz o zestawie foto słowiakowi, ale jeśli są jacyś chętni na zrobienie archiwum zlotu to zachęcam.

 

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wszyscy na liście :]

Czekam na Was o 19tej na rynku. :]

Pozdro.

 

jestem Ja

slowiak

Cornelius Scipio

Milla

voyager

piksar

SWRSC

Touch (?)

kannu

telthona

Noiprox

Valery

pionix

Fargate

peter_f

Blejsoid

!Ewert

Plugawiciel

pressenter

sucharek

GrzegorzPrzybys

 

asblaze, chudy, Chwastek, Coyote, Fargate, JohnZi, KoMic, kpulka, lukasz1330, maksymilion, narwik, Thunder, tob01, Vega głosowali w sondzie jako osoby zainteresowane.

 

Do tego może pojawić się około 6tka gości. Może więcej. Ciężko powiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domu :-) dzięki wszystkim którzy się pokazali - było bardzo fajnie co potwierdza Agatka :D. Szczególne pozdrowienia za ciekawą dyskusje idą do: asblaze'a, kannu, pionixa, świerszcza i jego kompana, czakiego i dla reszty

 

[edit]

We Wrocławiu zloty najlepiej wychodzą! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Także melduję się bezpiecznie w domu :) .Było bardzo miło i jeżeli zlot ogólnopolski to tylko we WRO!!

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko. Frekwencja dopisała dzięki czemu był to największy zlot na jakim byłem, i chyba jeden z większych we Wrocławiu. Gdzieś tam próbowałem zliczyć wszystkich...ale nie pytajcie mnie, bo nie pamiętam xD

 

Dzięki wszystkim, którzy wpadli. Mam nadzieję, że wszyscy świetnie spędzili czas tak jak ja ;]

 

Super, że w końcu poznałem słowiaka, wrocławskiego druha :> Miło było poznać telthona i Noiprox, którzy przyjechali aż z Wawki. Bardzo cieszę się również, że pojawił się pionix i peter_f- dzięki za miłą, choć krótką niestety rozmowę. Super, że wpadł sucharek i GrzesiekPrzybys, a nawet zawitał na moment Grześka brat. Mistrzowsko, że pogawędziłem również kannu. Sympatycznie było również zobaczyć Plastique i Agatę- super, że Wam się podobało ^^.

Oczywiście dopisali stali goście zlotów, czyli Fargate, voyager i zlotu nie odpuścił również Valery. Pojawił się również !Ewert, szkoda jednak, że tak szybko gdzieś zniknął :) Cieszę się ze spotkania i rozmowy z Plugawicielem i jego przemiłą partnerką. No zlot wpadł również SWRSC z kumplem- mam nadzieję, że będziecie stałymi bywalcami wrocławskich zlotów pomimo odległości jakie macie do przebycia.

Oczywistą oczywistością była dla mnie również radocha jaką czerpie ze spotkania z Millą i innymi naszymi znajomymi :]

Pojawiło się też sporo osób, których nie było na wcześniejszych zlotach, a którzy mam nadzieję, będą częściej się pojawiać ;) Wpadł m.in asblaze, oraz żółty. Miło było Was poznać. Corneliusa Scipio już z pewnością zapamiętam :]

 

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. Na zlocie było jeszcze kilku gości. Szkoda, że nie z każdym udało mi się dłużej pogadać, ale tak to już jest, że ciężko ogarnąć całość.

 

Dzięki wszystkim za przybycie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicach drugiej garstka najwytrwalszych wyruszyła w świat, szukając knajpy ciekawszej niż opustoszała już Kołyska. Po wejściu do maniany i zrezygnowaniu z niej udaliśmy się do nieba.

 

Co było dalej nie wiem, gęsta niebiańska atmosfera (tłum ludzi i gwar) w połączeniu z raczej drogim browarem szybko skłoniły mnie do ulotnienia się.

 

Zlocik całkiem przyjemny, choć nie mam porównania do poprzednich.

Jakoś wyszło że z nikim z 2d się nie zgadałem, do nadrobienia na następnym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Aaa było jeszcze kilka innych historyjek, ale z tego co widziałem Sloviak pozbierał i pogniótł :D Jedną chyba dostała pani kelnerka ;)

 

SWRSC: Pamiętaj, Legia-Śląsk 1:2 :D

CzAk1: Miałem zapytać, gdzie wyposażasz się w takie koszule ? Bardzo ciekawy styl :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Milla się odezwała tutaj, bo również chciałem jej podziękować za obecność na spotkaniu, oraz za pomoc przy organizacji. Mocno mnie wsparła w tym projekcie. Dziękuję jej również za ogarnięcie sytuacji na początku zlotu, gdyż ja miałem spory poślizg.

 

CzAk1: Miałem zapytać, gdzie wyposażasz się w takie koszule ? Bardzo ciekawy styl :)

 

pzdr.

 

Takie koszule dopadam w normalnych sklepach w Centrach Handlowych ;) Można je czasem dorwać gdzieś w małej ilości na wieszaku w jakimś kącie, bo mało jest takich dziwaków jak ja, którzy w czymś takim chodzą po ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałem bardzo podziękować za obecność wszystkich i za ciepłe przyjęcie. Żałuję, że nie mogłem pogadać ze wszystkimi, szczególnie z płcią przeciwną. Mam nadzieję, że nadrobię za rok. Ogromne dzięki wszystkim (szczególnie Świerszczowi, Voyagerowi, Lokiemu, Fargatowi, Szymonowi i całej zacnej reszcie).

Czak1: pokłony dla Ciebie za organizację i za to co robisz dla społeczności forum.

 

 

P.S. Przepraszam za chwilowe moje nieobecności spowodowane moimi odpływami do Morfeusza, ale organizm wymagania swoje posiada i nic na to poradzić nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super! Czas tak szybko minął że nie zdążyłem wszystkich poznać i pogadać. Repeta by się zatem przydała;)

Dzięki wszystkim za ciekawie i inspirująco spędzony czas.

Btw... ostatnia knajpa była czadowa!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będzie trzeba coś zorganizować chyba jeszcze raz ;)

 

Pojawiła się propozycja od noiproxa, by się jeszcze zebrać na jakieś spokojne piwko jutro wieczorem. On i tathlona są jeszcze we Wrocku i byłaby okazja jeszcze pogawędzić.

Nie wiem na ile plan wypali, ale w razie gdyby byli chętni to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

 

Pytanie do licznie zgromadzonych wrocławiaków.

Czy gdzieś na terenie wrocławia(poza asp) można sobie porysować z modela(w przystępnej cenie)? Ewentualnie czy byli by chętni, zorganizować grupkę ludzi regularnie spotykających się by gdzieś porysować tak jak na przykład odbywało się to w wawce?

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności