Strona 34 z 37 PierwszyPierwszy ... 24293031323334353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 369

Wątek: betty

Member
    Awatar wajktor
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Ja Ci kibicuję. Jeszcze to trochę warsztatowo ogarniesz (głównie kolory), odpalisz sobie ładne profesjonalne portfolio i nie opędzisz się od klientów. Masz indywidualny styl.

Ale w ostatniej pracy coś mi nie gra. Nie ma typowych dla Ciebie ekspresji, lineartu etc. Chyba za dużo inspiracji pop-concept-artstation-artem. Ale to tylko moje zdanie! :)

Envirki spoko, choć skromne.

Member
    Awatar BetiiX
    Podziękowania

Domyślnie

@wajktor - dzieki :) a ostatnia praca byla rysowana miesiacami, kawaleczek po kawaleczku, i gdzies po drodze sie pogubilam. no ale tez cos zrozumialam i strach przed jakimikolwiek kolorowymi ilustracjami przelamalam.

a skoro o kolorach, to jeden widoczek na postawie thumbow ktore wrzucalam wczesniej, plus, tradycyjnie, szkice.

Member
    Awatar BetiiX
    Podziękowania

Domyślnie

taka mala, przedswiateczna wrzutka szkicow przeroznych.

pozdrawiam!

Member

Podziękowania

Domyślnie

Fajniej się przegląda Twoje szkice odkąd zaczęłaś je dodatkowo kolorować :), tylko coś podejrzanie wygląda ta przedostatnia choinka xD.
    Za wszystkie błędy anatomiczne serdecznie żałuje...

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Świerkus erektus :D

Member
    Awatar Rain
    Podziękowania

Domyślnie

Bardzo fajne postacie - podoba mi się stylizacja. Celowo stosujesz takie nienasycone i 'ponure' barwy ? Bo przy niektórych postaciach moim zdaniem potęguje to ich charakter - jak mamy dwóch pierwszych ziomków z #333 a niektóre aż się proszą o bardziej nasycone barwy jak np te wesołe drzewa z świerkusem erektusem na czele :D

Member
    Awatar BetiiX
    Podziękowania

Domyślnie

@kazikowy dzieki, @graft haha, dobre xD @rain powiedzialabym ze specjalnie te kolory sa takie przymulone. a swierkus erektus chyba nie bylby zadowolony z bardziej nasyconych barw :P

Wesolych Swiat :D mam nadzieje ze mijaja wam przyjemnie :) Kilka szkicow ode mnie, chcialam jakas ilustracje skonczyc, no ale coz.. corka nie pozwolila.

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie

lubiem te twoje buźki :D
    www.facebook.com/kalberos | http://kalberos.blogspot.com/ | teczka2d | artstation
    jeśli myślisz, że jesteś w czymś zajebiście dobry, pamiętaj, ale to zawsze pamiętaj, że gdzieś żyje jakiś azjata, który jest o niebo lepszy od ciebie

Member
    Awatar BetiiX
    Podziękowania

Domyślnie

ooo, dziekuje slicznie kalber. nawet nie wiesz jak takie komentarze pomagaja gdy dolek artystyczny lapie.
    jako, ze pewnie niewyrobie sie ze skleceniem zadnej wrzutki jutro, chcialam juz dzis zyczyc wam udanego 2017, pelnego polamanych olowkow i przegrzanych cintiqow ;) znaczy sie.. duzo weny i cierpliwosci!
    tradycyjnie, szkicowe roznosci ode mnie plus cos wykonczonego.

pozdrawiam!

Member
    Awatar Kalberos
    Podziękowania

Domyślnie

Więcej wiary w siebie Betty :D Szampanskiej imprezy :D
    www.facebook.com/kalberos | http://kalberos.blogspot.com/ | teczka2d | artstation
    jeśli myślisz, że jesteś w czymś zajebiście dobry, pamiętaj, ale to zawsze pamiętaj, że gdzieś żyje jakiś azjata, który jest o niebo lepszy od ciebie

Uprawnienia umieszczania postów