Strona 7 z 38 PierwszyPierwszy ... 2345678910111217 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 376

Wątek: betty

Member
    Awatar BetiiX
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    i kolejny cartoonkowy tluscioch. nieskonczony bo sie znudzil i uznalam ze nie mam co tracic czasu na dopieszczanie. tak ze 40-50minut chyba..

wieksza wersja niz zwykle zamieszczam, taki rozmiar jest lepszy(czytelniejszy)?

Member
    Awatar Marvin
    Podziękowania

Domyślnie

Hej.
    Nie jestem jakimś wybitnym specjalistą ale kilka rzeczy napiszę:

1. Jak już rysujesz martwą to staraj się rysować kompozycję złożoną z kilku elementów tak by zaznaczyć relacje pomiędzy nimi itp. + najlepiej rysować na dużych formatach min. B1.
    2. To może tylko moja opinia ale szraf złożony z prostopadłych do siebie linii nigdy nie wygląda dobrze .

pozdrawiam.

Member
    Awatar emmilius
    Podziękowania

Domyślnie

No teraz jest dla mnie bomba =]. Po maxowemu doradzę, wkuwaj anatomię bo kartonki masz fajne. Od czasu do czasu miło by było zobaczyć jakiegoś digitala w którym możesz próbować łączyć to co potrafisz. No chyba że malujesz/rysujesz 4fun i nie spieszno Ci lub też nie jest Twoim celem robienie tego za pieniądze.
    Przejrzałem sobie Twoją teczkę jeszcze raz od początku. Nie widzę niczego co ma związek z perspektywą. To warto poruszyć. Pozdo =]

Member
    2x Challenge Corner
    Awatar Rotcore
    Podziękowania

Domyślnie

hehe faktycznie, fajne rysuny i cartoony... może niekoniecznie sposób cieniowania mi odpowiada ale jest nieźle, fajnie by było kolor jakiś zobaczyć digitalowy, pozdro mate

Member
    Awatar BetiiX
    Podziękowania

Domyślnie

ojejka, niespodziewalam sie tylu odpowiedzi w teczce. bardzo dziekuje :)!

@Marvin chwilowo mam problemy z miejscem i rysowaniem na duzym formacie - na wykladzinie sie nie da,a bieganie wokolo stolu jest niepraktyczne. musze skombinowac deske. no i od wrzesnia wracam do collegu wiec bede miala dostep do pracowni :)

@emmilius anatomie wkuwam po kawaleczku, ogolnie ciezko idzie bo nigdy tak naprawde sie do tego nie przykladalam (na architekturze krajobrazu tego akurat nie potrzebowalam heh). za pieniadze rysowac bym chciala ale kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac (przegladam tigerprintsa http://tigerprint.typepad.com/ , CA, imagineFX ale to chyba nie tedy droga). z digitalem jest mi ciezko sie przelamac, choc mojego malego wacomika lubie. ale mam nadzieje ze po urlopie sklece serie digitalowych cartoonkow do portfolio.. perspektywa.. mam cos w szkicownikach bo na collegu przerabialismy, choc zbytnio poki co uwagi nieprzywiazuje.. ;)

@rotcore cheers mate!

wrzucam kolejna czesc meczonej od paru miesiecy fruwajacej muszelki i chyba dam sobie spokoj bo tylko czas marnuje :/ (wiem, nadziubalam bezsensu niepotrzebnych linii)

Member
    Awatar BetiiX
    Podziękowania

Domyślnie

wrocilam z urlopu i powoli skanuje szkicownik, pierwszy zestawik ponizej ;) pisaki kreslarkie i dwa olowki.

Member
    Awatar BetiiX
    Podziękowania

Domyślnie

kolejne paski szkicow urlopowych, wracam do cwiczenia anatomii i rysowania bardziej skomplikowanych martwych niz pojedyncza papryczka (no ale papryczka w 100% eko, dzialkowa;)

Member
    Awatar BetiiX
    Podziękowania

Domyślnie

odkurzylam moj zestaw copicow i innych markerow i maznelam na rozruszanie ponizszy szkic w kolorze. wiem, daleka droga przedemna.

rysownik niedzielny
    Awatar maciekG
    Podziękowania

Domyślnie

fajny koncept :)
    wolę wersję szkicową co prawda..w kolorowej przydałoby się popracować jeszcze nad światłocieniem żeby bardziej bryłę wyciągnąć..pomyśl nad jakimś konkretnym źródłem światła może

Member
    Awatar chudek
    Podziękowania

Domyślnie

w szkicach masz przebłyski, mi się najbardziej podobają te "kreskówkowe".
    jakby jeszcze były trochę bardziej brylaste :)

Uprawnienia umieszczania postów