Strona 35 z 37 PierwszyPierwszy ... 253031323334353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 369

Wątek: betty

Member
    Awatar BetiiX
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Dzieki kalber :)
    Skromna wrzutka, ale ze skonczona praca i kilkoma szkicami (corce dwa latka stuknely drugiego, trzeba bylo uwiecznic). Komentarze milo widziane, jak zawsze zreszta.

Çaydanlık
    Srebrna Galeria 3D Award 3D Award
    Awatar Ania
    Podziękowania

Domyślnie

Bardzo sympatyczne rysunki, zwłaszcza te czarnobiałe.

Kolory nie zawsze dobrze robią tym pracom, chociaż w ostatnim poście jest częściowo jakby lepiej. Myślę że kolory powinny takim pracom dodawać uroku, wnosić coś nowego, a tu jest raczej odwrotnie.
    Kombinacje kolorów nie zawsze ze sobą grają. W #216 strasznie zgrzycą, na poprzedniej stronie też niektóre są okropne. Niekiedy używasz jakiegoś mocnego kontrastu który nie jest uzasadniony i nic do pracy nie wnosi, np. róż na koszuli w #205 na poprzedniej stronie. Często jest agresywny kolor tła, a postać szarawa. Można oczywiście malować krzykliwe tło, ale wydaje mi się że to powinno być jakoś uzasadnione charakterem obrazku lub historią którą chcesz opowiedzieć, u ciebie takiego uzasadnienia nie widzę, np. w #212 postacie ledwo wybijają się z tła a myślę że powinny. Wiele postaci ma zbyt szarą twarz, chociaż w najnowszym jest ok.
    W wielu pracach mam wrażenie że zmieniasz odcień (hue) koloru między różnymi obiektami, ale nie zmieniasz saturacji ani jasności, i to trochę spłaszcza prace. Natomiast cieniując jeden obiekt, zmieniasz jedynie jasność, a niekiedy warto zmienić odcień (jeśli odbija się inny obiekt, albo po prostu żeby zróżnicować kolory skóry).
    W ukończonych pracach całkiem na dole poprzedniej strony (dziewczyna-rycerz, dziewczyna w stroju kąpielowym itd.) masz glance (białe punkciki) na każdym ubraniu i każdych włosach, a pasuje to właściwie tylko na stroju kąpielowym. Ubrania wyglądają przez to jak z gumy.
    Tu jest dosyć dobry artykuł na temat kolorów, http://www.blenderguru.com/tutorials...anding-colors/ skoro jesteś na uczelni artystycznej to pewnie masz to w małym palcu, więc raczej tak dla inspiracji/przypomnienia.
    I jeszcze te dwa warte przeczytania
    http://max3d.pl/tutoriale/297/art-tu...-wersja-polska
    http://max3d.pl/tutoriale/298/walka-...em-tutorial-2d

Może powinnaś, zanim zaczniesz kolorować rysunek, zrobić obok kilka szybkich testów samym kolorem - szerokim pędzlem ogólny zarys postaci bez detali, kolorowe plamy bez lineartu, po prostu kilka kolorystycznych wersji tematu, żeby sprawdzić jak które kolory działają, które ze sobą wyglądają dobrze a które nie, i czy da się kolorem wnieść coś nowego do tematu.
    Ostatnio edytowane przez Ania ; 11-01-17 o 12:30

Member
    Awatar BetiiX
    Podziękowania

Domyślnie

wielkie dzieki Aniu. Z kolorem ciagle walcze i choc teorie znam to z praktyka kiepsko. Staram sie coraz wiecej uwagi na to wszystko zwracac i testowac co z czym pasuje.
    Szkice przerozne by post pusty nie byl.

Member
    Awatar DPFantasy
    Podziękowania

Domyślnie

Masz swój styl, w którym jesteś naprawdę dobra!
    Ta praca moim zdaniem wymiata: http://i103.photobucket.com/albums/m...ps5oakajw1.jpg
    Ma swój klimat, coś takiego jak mroczna bajkowość, tak wiem dziwnie to brzmi ;P
    Ostatnio edytowane przez DPFantasy ; 30-01-17 o 10:01

Member
    Awatar BetiiX
    Podziękowania

Domyślnie

dzieki @DPFantasy :)

Nieprzemyslana do konca illustracja plus kilka szkicow w tej wrzutce.

Member
    Awatar BetiiX
    Podziękowania

Domyślnie

Znowu sie zebralo roznosci, jedna skonczona illustracja i kupka szkicow (Maori wojownika mam zamiar skonczyc, jako ze leci na CDC z fejsbuka).

Ostatnio edytowane przez BetiiX ; 24-02-17 o 23:36 Powód: musialam dorzucic Usagi bo na ksiezycu zostala

Member
    Awatar mlecz
    Podziękowania

Domyślnie

Śliczna ta pani elfka z pierwszego obrazka, ma bardzo ładnie namalowane włosy. :D Wojownik Maori się dobrze zapowiada i jest fajnie wystylizowany (ta kwadratowa głowa mnie urzekła)!

Member
    Awatar BetiiX
    Podziękowania

Domyślnie

Dziekuje slicznie! Maori wojaka nie udalo mi sie na czas ukonczyc, ciagle czeka, ups!

Mala wrzutka szkicowych roznosci, pozdrawiam!

pozdrawiam!

Member

Podziękowania

Domyślnie

Fajna kreska. :-) Lekka, wyrazista i charakterystyczna :-)
    „Ja nie tworzę, ja tylko pracuję.”Teczka 2D:

Member
    Awatar BetiiX
    Podziękowania

Domyślnie

@picasso dzieki!
    Skromna wrzutka na weekend, tradycyjnie juz spedzany przeze mnie w pracy.

Pierwsza z postaci, ktore staralam sie wyprodukowac na czas na Artstationowy 'challenge'. Coz.. wyszlo inaczej, ale chociaz mam teraz kilka prac do wykonczania.

Szkicowe roznosci, jak zawsze, po wiecej taki luznich rzeczy odsylam na instagram.

Uprawnienia umieszczania postów