Skocz do zawartości

betty


BetiiX

Rekomendowane odpowiedzi

@polka dot - dzieki :)

 

Mermay minal raczej udanie, skonczylam na czas jedna syrenkowa illustracje, druga zaczelam i dlubie powoli.

11_zpsiyyurb6e.jpg

Teraz lece z nowym zadaniem - przez caly czerwiec postanowilam szkicowac dzieciece illustracyjki uzywajac tematow z jednej z list na instagramie (#doodlewithkaroline). Wiec jesli macie wysoki poziom cukru to radze opuscic te teczke. Za prochnice tez nieodpowiadam.

sketch%20a%20day%201%20%20330_zpsr1bqkrg7.jpg

sketch%20a%20day%201%20%20343_zpspcmislhp.jpg

sketch%20a%20day%201%20%20342_zpswdu85g23.jpg

sketch%20a%20day%201%20%20341_zpsvvfcqjwy.jpg

sketch%20a%20day%201%20%20336_zpsmctcxxko.jpg

sketch%20a%20day%201%20%20339_zpsvotmhw1m.jpg

sketch%20a%20day%201%20%20333_zpss177knep.jpg

sketch%20a%20day%201%20%20338_zps4jbp4rph.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze tu cisza panuje, ale jednak pochwalic sie musze swoimi 28 dzieciakami, bo naprawde fajnie taki zestaw wyglada. Mam zamiar kilka kolejnych szkicow wykonczyc, bo calkiem fajne pomysly. No to, lecim z tym cukrem ;)?

28%20june%20kids_zpsyp6fhhog.jpg

sketch%20a%20day%201%20%20360_zpslvksqgen.jpg

sketch%20a%20day%201%20%20361_zpszbhckxbz.jpg

13_zpszj5c9fla.jpg

sketch%20a%20day%201%20%20366_zpssx2tki4p.jpg

sketch%20a%20day%201%20%20368_zpslne7gbd6.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WaxTheFox a no i troche szkoda, ale mowi sie trudno i zyje sie dalej :)

@Kalber ja mam devianta juz od 13 lat, ale jakos malo tam wrzucam. chyba powinnam sie cofnac 10 lat i wrocic do rysowania gejow i kingdom hearts.

@graft a moge, kolejne tam wrzuce jak nie zapomne xD

@olaf photobucket mi dzialal od 2005 roku, w sumie nadal dziala, tylko teraz zeby uzywac tych obrazkow na innych stronach musisz placic fortune. wiem, moja wina i lenistwo.

 

A tak zeby tu pusto nie bylo, szybki szkic swietujacy taki fajny numer. 400 obrazkow od stycznia 2016, ale czy sie czegos nauczylam.. hm... lece dalej!

sketch_a_day_1_400.jpg

A tak przy okazji wspomne, ze niedlugo startuje z moim wlasnym komiksikiem na tapastiku, jak juz sie pojawi to oczywiscie podlinkuje dla zainteresowanych.

 

ps. tak, Ala kiedys tak piekla ciasto, otworzyla forme tortowa i ciasto nam zaczelo wyplywac na podloge. Dzieci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Graft no ale skad to wydedukowales wszak fruwajace gofry sa elementem popkultury od lat 80-tych! (nie, ja wcale nie mam obsesji na punkcie ST, oj nie ;)!)

Obiecana ilustracja, jeszcze jedna czy dwie sa zaplanowane w tej serii.

22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą ilustracją D: z jednej strony podobają mi się wszystkie elementy, szczególnie dziecko bo już Ci świetnie wychodzą, a z drugiej przeszkadzają mi te dwie perspektywy (stół/krzesło, dziecko/podłoga, kwiaty/zabawki). Wiem że to może być celowe więc nie jest to minus przy pracy tak mocno stylizowanej.

 

Widziałbym to jako ilustracje w jakieś książeczce dla dzieci ale tu by się przydała opinia jakiegoś dziecka, pewnie ono by się nie przejmowało takimi pierdołami jak perspektywa ^^

Edytowane przez Kazikowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kazikowy nawet niezauwazylam tego krzesla dopoki o nim nie napisales. I od miesiaca mnie irytuje wlasny brak kompetencji!

 

Przedswiatecznie lecimi dalej z ilustracjami i szkicami. Udalo mi sie ukonczyc na czas Artstejszonowy czalendz i jesli ktos chce wszytskie karty postaci zobaczyc odsylam do swojego profilu na tejze stronie, a tutaj daje tylko grupowe zestawienia.

A co do szkicow, to dodam jeszcze ze mialam faze na rysowanie ze zdjeciowych referencji w celu powiekszenia mojej modowej wiedzy, w koncu ile czasu moga te wszystkie postaci nosic tylko koszulki i spodnie. Link do pintrestowej tablicy, jakby ktos tez mial ochote fatalaszki poszkicowac https://www.pinterest.co.uk/betiix/outfits/

23.jpg

artstation_underwater_challenge_line_up_creatures.jpg

artstation_underwater_challenge_line_up_humanoids.jpg

sketch_a_day_1_463.jpg

sketch_a_day_1_464.jpg

sketch_a_day_1_465.jpg

sketch_a_day_1_469.jpg

sketch_a_day_1_472.jpg

sketch_a_day_1_471.jpg

sketch_a_day_1_476.jpg

sketch_a_day_1_480.jpg

sketch_a_day_1_475.jpg

I coz, to raczej ostatnia aktualizacja teczki w tym roku wiec pozostaje mi zyczyc wszystkim Wesolych Swiat, Cintiqow pod choinka i Szczesliwego Nowego Roku wypelnionego mnostwej rysunkowej fantazji i fajnymi, dobrze platnymi i przyjemnymi zleceniami :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas tu troche odswiezyc teczuszke, bo zaczely sie zbierac swieze poklady cukru.

Na poczatek dwie ilustracje, ktore w tym roku udalo mi sie zrobic.

1.jpg

2.jpg

I troche szkicowych slodkosci. Biore udzial w instagramowym 'czalendzu' i prawie codziennie rysuje jakas Disneyowa ksiezniczke. Glownie z ciekawosci jak mi to wyjdzie, bo naprawde malo fanartuje. A llama/alpaca to dla balansu.

sketch_a_day_488.jpg

sketch_a_day_489.jpg

sketch_a_day_493.jpg

sketch_a_day_490.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzam teczke bo mam o jedno dziecko wiecej, czasu o wiele mniej i nadal nieumiem ladnego zdjecia szkicom zrobic.

sketchbook_01.jpg

sketchbook_02.jpg

sketchbook_06.jpg

sketch_a_day_554.jpg

Jest tu wogole ktos jeszcze?

A, i dodam ze wrocily wszystkie stare posty i mozna patrzec na moje okropne digitale z przed lat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przejrzałem sobie twoje malunki i doceniam to że uparcie trzymasz się swojej charakterystycznej stylistyki, jest mistrzowska w swojej prostocie ;) Co do frekwencji na maxie to z tego co zauważyłem ludzie tu wpadają co jakiś czas tylko po to by w międzyczasie odświeżyć teczki i z powrotem znikają w czeluściach grup na fb i innych instagramach, a szkoda, fajnie było by trochę ożywić to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! Nad kolorem ciagle pracuje, zauwazylam ze ilustracje nadal mam tendencje 'brudzic' ale chociaz metode kolorowania sobie wyrobilam. Teraz tylko trzeba znalezc czas na wieksze rysowanie :).

A by post nie byl bez artow wrzucam troche cukru.

12.jpg

9.jpg

14.jpg

ali_ventures_baby_sister.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności