Skocz do zawartości

[Kryzys] biggest rodent[finished]


ttaaddeekk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sculpt bardzo fajny. Czy docelowo skała wisi poziomo, czy jest przechylona? Bo w tej chwili wygląda mocno przechylona do tyłu (bardziej niż na szkicu), a myślę że lepiej by wyglądała poziomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody!

 

Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucek woda jest zrobiona aaOcean, taki skrypcik pod XSI na to material 100% reflection i prosta texturka.

Ania- oprócz za dużego speca jest tutaj masa baboli, żeby skończyć w terminie musiałem niestety sporo odpuścić, no ale nie mam w zwyczaju nie kończenia a to wymaga poświęceń ;)

 

 

wazne

Sama kapibara jest poskleja z paru zdjęć i zmapowana na prosta geometrie w celu złapania światła kierunkowego.

Nie wiem czy to zgodne z regulaminem, bo z jednej strony można to potraktować jako teksture która zajmuje jakies 3%obrazka . Z drugiej zaś, nie robiłem jej futra, modelowałem oczu itp. Wiec oddaje ta kwestie do decyzji moderacji

 

FINAL

kapibara_final2203.jpg

 

i awaryjny link:

http://img864.imageshack.us/i/kapibarafinal2203n.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to nie problem. Ważne, aby dzisiaj zamieścić pracę finalną. Tekstury przecież nie są zabronione. Więcej o tym było zdaje się w uwagach o bitwie.

 

Praca w tej kategorii musi być 3D, siatkę zamieściłeś wcześniej to dobrze. Widać co jest 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttaaddeekk gratulacje!

 

II miejsce, ale tak blisko pierwszego. Naprawdę minimalna różnica, ale cieszę się, że jest taki użytkownik, który w prawie każdej bitwie od dawna bierze udział :) To mam nadzieje nie była Twoja ostatnia bitwa. A praca ląduje u mnie na tapecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności