Skocz do zawartości

[Kryzys]: Wielki Głód


Thalion

Rekomendowane odpowiedzi

Wielki Głód nadszedł, czas w którym przyjaciel walczy z przyjacielem o ostatnie okruchy pożywienia. Człowiek człowiekowi staje się wilkiem, jednym słowem - Kryzys.

 

The time of The Big Hunger has come, friend fighting with a friend for the last pieces of food. A man is a wolf to another man, one word - Crysis.

 

 

bitwa_max3d_kryzys_.jpg

 

detal:

http://i192.photobucket.com/albums/z139/thalion_art/bitwa_max3d_kryzys_hd.jpg

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------

 

 

 

wersja pod nominacje:

bitwa_max3d_krysys_06.jpg

 

 

 

 

---

Bitwy max3d.pl to świetna okazja, do ruszenia głową i wspólnej zabawy. Nie wiem czy uda mi się dokończyć, to co rozpocząłem, ale w ramach rozrywki postanowiłem przyłączyć się do bitwy

 

Klęska głodu, jeden z wielu kryzysów jakie mogą dotknąć każdego z nas (ale oby nas nie dopadły ;) )

 

szkic:

bitwa_max3d_krysys_sketch.jpg

 

wipy:

bitwa_max3d_krysys_color_sample_.jpg

 

bitwa_max3d_krysys_wip01.jpg

 

bitwa_max3d_krysys_wip02.jpg

Edytowane przez Thalion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem poprzedni step byl lepszy. W ostatnim strasznie przepaliles kolory. Masz spalone drzewo i spalone kroliki na pierwszym planie;) W Twoich speedach tez widac te tendencje i nie wiem, czy to jest taki styl, ktory chcesz okielznac, czy po prostu patenciarskie tricki i naduzywanie plam wyciagnietych rim lightami...;) Wydaje mi sie, ze to ma troche krotkie nogi, ale z drugiej strony jest to zawsze jakis styl...

A wracajac do tej pracy to tak czysto wizualnie wydaje mi sie, ze traci ona na tym przepaleniu. Szczegolnie drzewo.

 

pozdrowki i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wszystkie komentarze!

 

lordbiernac - w wielu aspektach masz racje, z pewnością przepaliłem to drzewo, ale teraz nieco to koryguje. Co do stylu, hmm każdy ma swój, pewne maniery/patenty... wiadomo z wszystkiego trzeba korzystać z umiarem. dzięki za rady!

 

kolejny wip, ostatni przed wyłonieniem czołówki:

bitwa_max3d_krysys_06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody!

 

Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności