Skocz do zawartości

Dead Island cinematik


WWWoj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Najpierw patrze "oooo raaaany, znowu zombie... 'oryginalnie', pfffff!"

 

A potem obejrzalem.

 

Rewelka pomysl, fajne wykonanie, swietny klimat. Prawde mowiac spodziewalem sie pod koniec szybiego przewiniecia calej akcji w normalnym tempie i we wlasciwa strone ale... czy ja wiem? Tak bardziej kopie i uczlowiecza bohaterow. Musze pogrzebac cos wiecej o samej grze bo pierwsze slysze.

Super robota panowie - kto by to nie byl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny klimat, genialny pomysł i wynonanie... no nie genialne ale bardzo przyzwoite ;) Czasem animacja postaci coś mi szwankowała. Ciekawe jak by to się prezentowało puszczone od tyłu. Czyli od przodu ;) Normalnie chyba sobie sciągne, przemontuje i zobacze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a już się bałem że Techland odstąpił od tego projektu... trzymam za to kciuki już ze 2 lata a może i dłużej... pomysł z podziałem zombie na warstwy skóra/mięśnie/kości genialny w swej prostocie... ach cieszy się paszcza... Rozumię artursadlos że bierzesz udział w tym przedsięwzięciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego jak czego, ale tego to się potym trailerze nie spodziewałem :) Świetny pomysł na montaż, a wykonanie na światowym poziomie. A DI mogło by już w końcu wyjść, ile można na to cacko czekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie. Wczułem się mocno. Jako młody tata świetnej córy przejąłem się filmem. Miejscami sztywno, miejscami genialnie. Montaż od tyłu z przerywnikami we właściwą stronę jest rewelacyjny. A gra pewnie będzie już bardziej typowa.

No nieźle ludzie trzymali gębę na kłódkę, pogratulować dyscypliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne! gratuluje!

 

Mnie tylko męczy jedno, mimika bohaterów... nie widzę za bardzo strachu wściekłości zawziętości żalu.. w zasadzie nic nie widać po nich, taki dziwny uśmieszek grymasowy mają na twarzach. Wiem że to kosmicznie trudne, ale po prostu ten element mi odrobinę przeszkadzał w całości. Poza tym genialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chlopcy, ten cinematic afaik nie zostal zrobiony w Polsce;)"

 

Reanimator - to to nie było robione przez polskie studio ?

 

pozdro

 

czaps

Edytowane przez czaps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość e=mc^2
hehe no swiatowy poziom :D

 

pewnie, że światowy poziom

i fajnie jak się widzi znajome rzeczy w takim cinematiku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra, pomysł na ten klimat, jak projekty, na których opiera się miedzy innymi cinematik były robione przez Techland, mogę zdradzić, ze w gra ma o wiele więcej mocnych stron, trailer ma zaciekawić :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecierz widac bylo od poczatku ze to robota mega pro i z calym szacunkiem do Techlandu ale chyba ciezko by bylo aby cos takiego powstalo w firmie ktora nie miala do czynienia z tiserami wczesniej. Trailer robi mega furore na wszystkich forach zwiazanych z grami .Szkoda tylko ze cos takiego nie powstalo wlasnie w Polsce.

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,9124369,Swiat_zwariowal_na_punkcie_zwiastuna_Dead_Island.html

Edytowane przez DeC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do końca właśnie tego nie wiadomo, co powstało tutaj co nie. Nie wiadomo czy ktoś z osób z Polski nie uczestniczył w tym. Ja mam nadzieję, że zostanie przerwana ta zmowa milczenia i ktoś coś więcej o tym napisze :)

 

Nie zmienia to faktu, że faktycznie na świecie dużo się o tym mówi i sam trailer robi furorę więc i tak gratulacje dla Techlandu. Na pewno firma została zauważona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności