Skocz do zawartości

Dead Island cinematik


WWWoj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

matizlob - dzieki, Axis to porządna firma, mają kilka fajnych rzeczy na koncie z tego co pamiętam. Zdradzicie jeszcze chłopaki czy w grze mozna uratowac tą rodzinę czy konczy sie zawsze jak na trailerze ? ;)

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy posucha w animacji? Platige serwuje coraz to nowe rewelacje do tego świtez i jeszcze pare innych ciekawości. Cinematiki gier zazwyczaj robią zewnętrzne studia,

a gry w kraju mają się coraz lepiej co widać, wydawca zainwestował grubą kasę w trailer nie bez podstaw.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak przeczytalem artykul : http://www.filmweb.pl/news/Po+sukcesie+zwiastuna+gry+%22Dead+Island%22+b%C4%99dzie+film-70610 a pozniej obejrzalem trailer to cieszylem sie jak glupi i bylem taki szalenie dumny z naszych ze odwalili taka swietna robote ze miazga... a pozniej dowiedzialem sie ze za trailerem stali szkoci... dawno sie tak mocno nie rozczarowalem... smutek, zal, gorycz.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gra Polska. A nie wiem czy faktycznie też nie uczestniczył tam nikt z Polaków przy tym. Na razie ciężko o tej informacje. Ale widziałem, że ciekawe rzeczy pojawiają się na forum w galerii 2D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kompleks. Ludzie chca byc dumni z rodzimych zespolow, chca, zeby one odnosily sukcesy. Tak jest ze wszystkim, czego glownym objawem jest hype na Adama Malysza, Roberta Kubice, czy chocby Tomka Baginskiego:) Wazne, zeby to bylo nasze - polskie i zeby swiat o tym mowil, bo wtedy mamy poczucie, jakby mowili o nas samych.

 

Takze gdy "cinematik techlandu" zdobyl rozglos i uznanie, ludzi rozpierala duma. Gdy okazalo sie, ze wykonali go szkoci - pojawil sie zal, ze to nie "nasi".

 

A ja sie ciesze z dobrej decyzji Techlandu i z sukcesu Axis Animation:)

 

 

 

edit:

 

 

przyklady z naszego podworka:

 

- komentarz pod filmem z Bulletstorma:

 

Bulletstorm ain't made by Epic Games.

It's just distributor in this case.

The game is made by polish team "People can fly"

Keep it in mind :)

- komentarz pod screenami z Wiesia:

 

I`m proud I`m Polish.
itp. itd.

 

Nie oceniam tego negatywnie, nie wartosciuje. Ot nie przypominam sobie podobnych manifestow innych narodowosci;)

Edytowane przez Reanimator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kompleks. Ludzie chca byc dumni z rodzimych zespolow, chca, zeby one odnosily sukcesy. Tak jest ze wszystkim, czego glownym objawem jest hype na Adama Malysza, Roberta Kubice, czy chocby Tomka Baginskiego:) Wazne, zeby to bylo nasze - polskie i zeby swiat o tym mowil, bo wtedy mamy poczucie, jakby mowili o nas samych.

 

Takze gdy "cinematik techlandu" zdobyl rozglos i uznanie, ludzi rozpierala duma. Gdy okazalo sie, ze wykonali go szkoci - pojawil sie zal, ze to nie "nasi".

)

 

a niekórzy odsapneli z ulga

Edytowane przez DeC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, Axis i chłopaki od Hudego, a już chciałem być dumny z krajowców... czyli ciągle posucha

 

Axis swego czasu mocno wszedł w Houdiniego, ale raczej do fxów i ciężkich renderów (mieli kilka takich wojennych kawałków). To mi wygląda na renderer Modo (może poza postaciami?). Tak zgaduję, ale zawsze można zapytać.

 

Trailer fajny, choć jakoś taki przewidywalny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem ze to takie glupie cieszyc sie z polskich sukcesow ;P

Moze troche za ostro napisalem..

Nie traktuje tego jako haniebny czyn bo wiekszosc firm stosuje taka praktyke, to po pierwsze, po drugie inne kraje tez maja hype, wystarczy poczytac sobie pod filmikami z Mafii, albo Stalkera czy co tam jeszcze...

A po trzecie to fajny pomysl na gre, mam nadzieje ze to wypali

A po czwarte baardzo fajne jest zombie w bikini i ciesze sie ze jest to pomysl wymyslony przez polakow, aaach rozpiera mnie duma :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinematik genialny! A Techland raczej nie musi miec kompleksow, ze podzlecil, bo na swoim polu osiagaja olbrzymie sukcesy i moze lepiej, ze skupiaja uwage na najwazniejszym.

 

Naprawde dawno dawno nie widzialem tak kozackiego filmu. Przy tym ostatnie newsy i trailery Thor'ow czy innych wygladaja jakby byly uciete do pulapu emocjonalnego MiniMini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać cały świat zwariował na punkcie tego trailera (podobnie jak ja ;)) I nieważne, że zrobili to szkoci, skoro Techland im to zlecił i od odbierze wszelkie laury i zyski ze sprzedaży. Nic tylko się cieszyć.

 

Gra, film, zastanawiam się co dalej: reality show? To dopiero byłaby mocna rozrywka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności