Skocz do zawartości

Poznań - spotkanie grafików


Kris_R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Może wstępnie przyszły weekend? Damy sobie jeszcze tydzień na ogarnięcie tematu, może ktoś jeszcze da się namówić.. jakąś rezerwację gdzieś by warto było zrobić. Macie jakieś swoje ulubione miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.. wezmę ze sobą jeszcze 2 kumpli. Nie udzielają się na forum, ale mają dobre skille to może dadzą się jakoś wciągnąć :D Może gdzieś, gdzie będzie w miarę spokojnie, żeby dało się gadać po ludzku? Jakieś piwko też by się przydało walnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vega - pomysł nie jest zły. Ale trochę zależy od pogody. Jak będzie mróz albo będzie padał deszcz, to wtedy piwkowanie na dworze nie jest dobrym pomysłem :) Okolice Starego Rynku brzmią nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwko o 14 :D to raczej dobra pora na obiad? Chyba, że masz ochotę na jakieś spotkanie, trwające pół dnia aż do wieczora? :] ja myślałem gdzieś o okolicach 18/19... no ale jestem elastyczny. Więc na upartego i 14 może być, jeśli tak będzie wszystkim pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To już jakieś konkrety. To może sobota > dragon > 18.00?

 

p.s.

szkoda Vega, że Tobie nie będzie pasowało. Ale większość jest za wieczornymi godzinami, więc przegłosowane. Na pewno będzie jeszcze okazja żeby się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwujemy jakiś stolik, co by mieć pewną miejscówkę na parterze?

(na parterze jest lepsza muza niż w piwnicy i bliżej do baru :D a na piętrze nie

ma muzyki)

 

Mogę zamówić jak podliczymy plus minus na ile osób finalnie.

 

Pzdr

Elimo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - no to zarezerwuj Elimo. Lepiej z lekkim zapasem, niż żebyśmy mieli sobie na kolanach siedzieć :D Zaraz spróbuję podliczyć plus minus ilu nas tam będzie.

 

 

elimo

hkropinski

mlodas

gof

swrsc

Kris_R + Marcin Leśniak + Przemo Matejko (z tym, że jeszcze nie mam potwierdzenia od Marcina i Przema - zaraz do nich zadzwonię)

drumratio ?

Dominick ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Kris, więc jutro zrobię rezerwację na 12 osób, może ktoś się jeszcze zdecyduje. Jak będziecie przychodzić szukajcie stolików na nazwisko Świerczyński. Jutro do 13 dam znać na forum - co i jak.

 

Pzdr

Elimo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, SWRSC - pomogłeś mi kiedyś i zdziwiłem się, że i ja mam kolejnego i to młodszego brata :)

Ciągle mieścimy się w 12 osobową rezerwację - mimo tak licznej rodziny :)

 

Właśnie patrze, że w dragonie w sobotę jest impreza - wstęp wolny - więc może być ciężko, chyba dodatkowo zlikwidowali nr tel i jest tylko mail...grrrryy.....

 

Pzdr

Elimo

Edytowane przez elimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ludziki średnio orientujące się w tej całej grafice, zarówno 2d jak i 3d, traktujące to raczej jako hobby po pracy, będą miały o czym rozmawiać na tymże piwie? Jeśli tak, o najprawdopodobniej również bym się pisał.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności