Skocz do zawartości

Dwutygodniowy speedsculpting #28: 'Postać z bajki'


JoseConseco

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest błąd :)

 

1. Deadline 3 luty :) Deadline to 3 marzec :)

2. Jeżeli ankieta odbędzie się w weekend to deadline do 4 marca :) do godz. 20:00 i wtedy na weekend :) Bo tak to mamy 1 dzień wolny (pt.). 3 marzec to czw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Jak dla mnie temat kiepściutki, jak bym chciał coś robić w temacie Kryzys to bym robił coś na obecną Bitwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam,właściwie temat taki ogólny że mozna cokolwiek wyrzeżbic od zombie do smoka,dołożyć jakąś naciąganą ideologie i przejdzie:D

 

A najlepiej sexi laske bez stanika bo w kryzysie nie ma kasy na bielizne,to sie zawsze sprzeda:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że temat zmieniłeś. Kryzys jest chyba zbyt ogólny jak na konkursik tego typu. Na pewno dałoby się coś wyrzeźbić, ale... Trudne to było i tyle.

 

Postać z bajki, no to można coś pomyśleć ciekawego.

 

Pozdrawiam Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Taki temat już był ale jestem jak najbardziej za żeby go powtórzyć :D

Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

cukierek leci do kolegi Creatora! taa w zamiarze miala byc to Bella z Pieknej i Bestii.

@trybuh - klasyk disneyowskiej animacji, ja jak bylem maly uwielbialem wszystko, mala syrenka, krol lew, alladyn. Jak sam nie chcesz ogladac to przynajmniej pusc dzieciaczkom swoim o ile masz/ dorobisz sie w przyszlosci, bo warto. W tamtych animacjach byla magia. Tangled troche przywrocilo mi wiare w disneya, zobaczymy co bedzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morte nie znasz się i tyle. Najlepsza jest Anastazja i Pocahontas. Wtedy były filmy animowane a nie to co teraz - słoń i pszczoła w 3D, wielkie halo. A ile świetnych piosenek było z tych bajek, miazga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morte: zeby nie bylo ze wyjde na kogos plytkiego ktory swoja postawa manifestuje idee ze starsze filmy i bajki sa "be" a wszystko co nowe to "cacy", to naprostuje ze ja po prostu... nie cierpie bajek ;] nowych tez unikam jak ognia ;] nie dla mnie szreki, madagaskary itd. tak po prostu.. dziwne ale prawdziwe ;] jedynie co moge wytrzymac to simpsonowie i south park ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra.. o 4:45 dziś wstałem, żeby wreszcie ruszyć z tym bitem... 1,5 h i na razie efekt mocno kulawy, więc nie pokażę... o której jutro ten deadline?... może dziś wieczorem coś skrobnę i najwyżej jutro znowu wczesna pobudka... ale nie damy Mortemu wygrać walkowerem ;]... wygra przynajmniej ze mną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sru... Ode mnie obiekt westchnień wszystkich chłopaków w wieku 7-10

lat... Ideał kobiecości ze szczenięcych lat... podobno są nawet sekty które ją uwielbiają...

 

4 godziny wykorzystane - nie starczyło na stopy...

Jak zwykle Blender i mysz... no i oczywiście powalająca baza ;]

 

gadetnastron.jpg

Edytowane przez Papa Pio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun Papa Pio, za zrobienie całej postaci. Chyba bajki z tą postacią nie oglądłem ale wygląda bardzo dobrze. Tylko oświetlnie słabe, pewnie dałeś jej lampę prosto przed głową. Lepiej odsuń ją, unieś wyżej i zmień fallof na inverse linear - da ci bardziej miękkie oświetlenie, bez takich przepaleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jose nie oglądałeś Brygady RR? w sumie to dość stara baja... z Tym światłem to masz rację... będę musiał nad tym trochę popracować... choć to pewnie już przy następnych speedach

 

ieeeeemages.jpg

 

A tu jeśli się zakochasz i żyć bez niej nie możesz... znajdziesz towarzyszy w tej ciężkiej doli

 

http://gadzetomania.pl/2010/08/13/najdziwniejsze-gadzety-religijne-top-10/rosyjski-kult-gadzet-z-brygady-rr-ryzykownego-ratunku/top

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności