Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki Olaf :)

Paweł Grabowski - coś w tym jest hahah. Do ludzi brakuje mi czasem cierpliwości ;) Ale to trafne spostrzeżenia, będę zwracać na to uwagę przy kolejnych pracach. I temat dłoni przycisnę.

Ewichan - i tu jest pies pogrzebany, bo to 100% koza. Może przesadziłam z porożem, ale jako że to święta koza a nie taka zwykła, to zaszalałam. Na Wikipedii też ma rogi, żeby nie było -> Heidrun ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ilustracje do Earthcore i kolejne postaci przybliżające nieco Earthcorowe universum:

 

Jiggy Spacedust - postać opisana w briefie jako specyficzne indywiduum - "David Bowie w wersji fantasy". Melanż dziwaka, clowna i szkockiego wojownika z lutnią na plecach i śmiercionośnym łukiem w ręku. Potrafi oczarować głosem, ale biada temu, kto stanie mu na drodze. Podobno nikt nie wie, skąd się wziął, ale jego kuriozalny wpływ jest mocno odczuwalny na całej planecie.

JIGGY_900.jpg

 

 

Slave Master - przysadzisty typ z armią niewolników.

slavemaster_900.jpg

 

 

And last but not least - Steel Scavenger - czarnoskóry wojownik w zbroi skleconej z pozostałości naszej cywilizacji.

STEELSCAVENGER_900.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, ostatni supcio

 

może mała rada

na 2 pierwszych z tych ostatnich obrazków masz mocne źródła światła, ale tam gdzie uderza najmocniej jest blado/biało

może taki bym zamysł ale ja bym zdecydowanie poszedł tutaj w stronę ciepłych, nasyconych barw.

 

w 3 obrazku światło jest bardziej rozproszone, ale fajnie by było dodać jakiś drobny mocniejszy akcent, parę blików na krawędziach, trochę ostrzejszej czerwieni na znaku. sam dizajn typka jest tutaj bardzo dobry, fajnie by zatem było gdyby się trochę bardziej odcinał od tła.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności