Skocz do zawartości

Teczka 2D: 88grzes


88grzes

Rekomendowane odpowiedzi

Yo,

 

Wkońcu udało mi sie znaleźć troche wolnego czasu na założenie teczki (uff)

Prace starałem się dodawać chronologicznie

 

Od starych po dzisiejsze śmieci ;p

 

 

speediceenviro.jpg

fireraiser.jpg

darkangel1920x1080sharp.jpg

apokaliptycznybohaterca.jpg

archangelva.jpg

apocapliptycangel.jpg

icegueenlast.jpg

cgchallengehires.jpg

dragonhuntereh.jpg

redqueen.jpg

baptismoffire3smalldig.jpg

meinwonderlandfinalcopy.jpg

wadcaarenyiii300dpi.jpg

feniksfinal.jpg

street2copy10lastsmall.jpg

 

narazie tyle

Edytowane przez 88grzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 224
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

śmieci? nie rozumiem tego braku szacunku do swojej twórczości tak jakbyś pokazywał nic nieznaczące szkice albo ćwiczenia... nie czepiam się tylko zwracam uwagę na tego typu sformułowania bo czesto widuje takie określenia a oglądając prace jestem pod wrażenie ich jakości... taka skromność na siłę or something...

 

Masz skilla, może momentami za bardzo fotki/tekstury się w oczy rzucają w przypadku drugiego i laski z latarką... im dalej tym lepiej wyglądają te ilustracje, bardzo fajnie... mam tylko wrażenie, że w każdej pracy widać taki fotograficzny kontrast, za bardzo przybrudzone kolory i sporo czerni co też ma swój urok ale przez to wydaje się wszystko zbyt ciemne... ogólnie zacnie... bardzo podoba mnie się pani z feniksem i anioł w jeansach... pozdro i więcej szacunku do swoich prac w końcu to forum przeglądają również potencjalni pracodawcy... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ciekawi mnie czy ktoś wymyśli co by tu skrytykować bo ja nie wiem :)"

 

anatomia+to co napisal rotcore. swietnie sobie radzisz z kontrastem i kolorem, ale wlasnie ta 'sztucznosc' tekstur i fotografii troche pieprzy urok twoich prac. Z drugiej strony właśnie ta 'plastikowość' moze sie podobać.

 

A pozatym jest tu wszystko co chyba powinno byc w digitalowych prackach-sa wybuchy,czarodzieje, roboty, mocne kontrasty, teksturki, cycki..

 

 

Rotcore:

"śmieci? nie rozumiem tego braku szacunku do swojej twórczości" raperzy mówią na swoje utwory 'g*wno/dobre g*wno/kawał dobrego g*wna' , to nie brak szacunku, a raczej luźne podejscie do swojej tworczosci ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super, odpicowane do ostatniego piksela. Kolorki rozsadzają łepetynę.

Ale pierwsze co mi się rzuca w oczy to prawie w każdym obrazku zaburzona skala - w pierwszym ten mostek jakiś taki mizerny, w piątym ta lawa niby gdzieś daleko (taka mała) a zaraz pod jej nogami, w ósmym zaburzona odległość statku od panienki, w trzynastym (tym z feniksem) ręka tej pani sprawia wrażenie bardzo odległej i małej, w ostatnim panienka w porównaniu do tego mecha jakaś wielgaśna się wydaje. Wg mnie tylko przez to (i to co koledzy wyżej wspomnieli) Twoje prace tracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się jak kolega wcześniej jedynie czepiać twojej wymuszonej skromności, bo prace są naprawdę mega, kolory, dynamika, anatomia full serwis:)

Co do skromności zdarzy się komuś określić swoje prace mianem śmiecia bądź też popierdółki, niemniej szanuj Grzechu swoje prace, zwłaszcza kiedy na chleb(alo sportowe auto) ci dają;]

Niemniej taki już urok polskiego kraju, że czasem strach coś o sobie dobrego powiedzieć, żeby stos pseudo sprawiedliwych łap nas na ziemie nie ściągnął, no ale może nie będę przekraczał limitu stężenia offtopu.

Super prace man, obyś jak najwięcej znajdował czasu na wrzucanie nowych dzieł:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dekiel

baardzo fajne - koledzy cie juz wypunktowali, a ja sie z nimi zgadzam :) najlepiej wyszla ci przedostatnia :D - wlasnie dlatego ze nie widac w niej az tak wspomnianych bledow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pani z feniksem jest genialna. rasowa ilustracja fantasy z charakterną postacią i świetnymi kolorami.

wydaje mi się, że już to pisałam pod jakąś Twoją pracą ale się powtórzę - malujesz śliczne twarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie ostatnie prace i fanart do alicji burtona są na wyraźnie wyższym poziomie niż reszta :) ostatnia praca najbardziej mi się podoba, z wyjątkiem tego że żadna baba by z takiej bliskiej odległości nie zdetonowała niczego. wiesz. szkoda niszczyć sobie fryzure od pyłu i innych takich ;)

 

no i ma krzywe nogi, skoro tak dużo przestrzeni jest miedzy nogami. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Grześ!

Rozumiem skromność, co pozwala zachować wewnętrzną równowagę i na laurach nie osiadać (choć trochę w niej chyba kokieterii, aye? ;) ).

 

Do Twoich wcześniejszych prac zastrzeżenie miałem takie, że niemal wszystko jedną paletą i efektami świetlnymi malowałeś, jakby nie wychodząc poza sprawdzony i bezpieczny przepis na miodność. W myślach ganiłem Cię, że szkoda taki talent marnować na tanie chwyty.

Jednakże w pewnym momencie pomknąłeś do przodu (chyba za Basistki przyczyną), jest co podziwiać i tak trzymaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowsze bardzo ladne. Jedyna rzecz do ktorejbym sie przyczepil to dosc monotonne swiatlo w wiekszosci prac (czyt. zawsze jakies mocne zrodlo w tle, za skrzydlem, za grzybem, za ramieniem robota) i motion w scence z trollem/orkiem troche naciagany. Najciekawsza pani z ognistym(?) pierzastym ptakiem.

Fajne fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotcore - no może troche przesadziłem z nazewnictwem ;p Chodzi o to że "ukończona" praca nie jest tak naprawde nigdy ukończona, im starszy rysunek/grafika tym wiecej błędów widzisz ergo twój stosunek do własnych prac z czasem calkowicie sie zmienia :S Zamieściłem starsze grafiki bo mimo "warsztatowych potknięć" mniej wiecej przekazują klimat który miałem zamiar pokazać ;p

 

Aryk - dzieki :)

 

nicponim - teraz staram sie unikac zabiegów typu fotka-textura przy wykończniu. Ale czasem pracodawca wymaga tego foto-realistycznego efektu (plastikowość) i niestety przy krótkim terminie nie ma czasu na dziubanie detalu ręcznie.

PS. Przy nastepnym updacie wrzuce natalke :D

 

Florian P - dzienx bede miał to na uwadze :D Człowiek poprostu czasem za długo siedzi nad obrazkiem i nie widzi niektórych rzeczy ;p

 

Adaś0101 - Dzieki Adaś! :)

 

dekiel - dzieki :)

 

n-pigeon - wyłączyłem o.O? Nawet nie wiem ;p Na którym DA? digart czy deviant?

 

sucharek - dzieki :D

 

emmilius - spokojnie za jakiś czas bedzie tu niezłe śmietnicho :)

 

nao - niech zgadne ta na lawie? ;p

 

ortheza - hah dokładnie :D Ja tu sie bałem że zaraz bluzgi polecą a tu tyle dobroci ;p

 

telthona - dzieki :) musze przestudiować kobiecą nature ;p

 

Frank600 - dzieki :)

 

Reanimator - Dzieki :) Teraz już z Pieńska ;p

 

draegg - Siemanko :) Basistka duzo mi pomaga ;p Zawsze co dwie pary oczu to nie jedna.

 

peter_f, Nezumi - dzieki :)

 

Cpt.Obvious - przyznam że to troche z niechcenia ;p Póki co walcze z kolorem, ale powoli bede starał sie urozmaicać kompozycje, światło, etc.

 

Papa Pio, Swiezy, MariushO - dzieki chopaki :)

 

mam nadzieje że nic nie pominęłem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Od starych po dzisiejsze śmieci ;p"

 

idz i nie wracaj synku dopoki sie malowac nie nauczysz.

 

autopromocja na "0" tak kariery nie zrobisz... i nie usmiechaj sie, to powaznym problem.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Od starych po dzisiejsze śmieci ;p"

 

idz i nie wracaj synku dopoki sie malowac nie nauczysz.

 

autopromocja na "0" tak kariery nie zrobisz... i nie usmiechaj sie, to powaznym problem.

Nie chcę nic mówić, ale piszesz do osoby, która nie musi się martwić o kasę i zlecenia. I nie uśmiechaj się, to nie lizanie dupy czy mówienie na podstawie jego prac, tylko tak jest naprawdę

(choć sam też nie lubię takiego gadania ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWWoj, ola-f - dzieki ;)

 

n-pigeon - hmm kurde nie wiem o co chodzi, mi sie wszystko wyświetla ;p

 

syjon - dzienx za rady ;)))

 

noiprox - thx for backup :D

 

lolipop - poniżej link do wiekszej rozdzialki

http://img197.imageshack.us/f/apocalypto16801050.jpg/

 

 

 

Mały update. Wszystko robione dosyć niedawno i wszystko dosyć szybko ;p

 

nicponim - masz natalke ;p

comicgirlcopygfgcopy3co.jpg

 

soldiercopy3small2copy.jpg

 

oil1.jpg

 

winterlandscape3.jpg

 

pzdr

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta z mieczem ma niesamowity klimat i kolor, anatomia panny padła, ale calosc jest mega. a ta skała w oddali- no normalnie kosmos. Jak te pracki na pierwsze stronie były strasznie kiczowate, tak ta strona jest zrobiona ze świetnym wyczuciem. No oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ci wszyscy naslodzili ;] no w sumie slusznie bo masz talent i to duzy talent ;]

Chociaz nicponim czasem gada glupoty to teraz zgadzam sie z nim w 100%, faktycznie ta stronka jest zrobiona z wyczuciem, pierwsza technicznie super ale jednak byla troche kiczowata... hmm moze nie kiczowata co bardziej oklepana tzn. jwszystko to juz bylo, te same ujecia, tematyka itd. mysle ze jak bedziesz sie staral mniej nasladowac innych rysownikow a bardziej w prace wlozysz samego siebie to prace nabiora wiecej indywidualnych cech i przez to stana sie jeszcze lepsze, pracuj nad anatomia i wlasnym stylem, mniej inspiruj sie Omenem i spolka a bedzie git ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KhazadThard, nicponim, Marduk, dekiel - dzieki!

 

 

CzAk1 - Dzieki :_)

tutaj jest taki mały tutek który zrobiłem już jakiś czas temu.

 

http://cg.creativefan.com/create-spectacular-sci-fi-concept-art-using-digital-painting-techniques-walkthrough-of-the-day-we-left-earth-by-grzegorz-rutkowski/

 

Hmm... Nazywam się Grzegorz Rutkowski, mam 23 lata, mieszkałem w małym miasteczku a teraz w jeszcze mniejszym :D Zacząłem malować w 5 klasie podstawówki (oleje, akryle, pastele) od 4-5 lat tylko tablet (i ołówek ;p)

Poza tym interesuje mnie "za dużo" rzeczy, ale na szczęście najwięcej czasu znajduje na malowanie.

Nie wiem co jeszcze napisać ;p

 

tr3buh - Thx za rady :) Cały czas eksperymentuje (warsztat) dlatego bardziej może sie skupiam na dobrym technicznym wykonaniu niż na pomyśle.

Mam nadzieje że z czasem uda mi sie zbalansować te dwie kwestie ;p

 

 

Przy okazji wrzucam pare szkiców.

 

sketchbookcopy.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

sketchbookcopyyy.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

sketchbookgggcopy.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

sketchbookcghggopy.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

fgfdgdfg.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

pzdr

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profilek to um om am mniam mniam xD, fajny pomysł by tekturą zapełnić tak jakby pory w obrazie, taki tradycyjny wykończeniowy ambientowy lazerunek, zakochałem się, na bank Ci to ukradnę ;)

 

Rysuneczki też fajne :), jedyna uwaga to kolo w masce, tors za długi nogi za krótkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności