Skocz do zawartości

zasilacz do 2x 460gtx


Gość Chrupek3D

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Chrupek3D

panowie kutwa... nie pomyślałem... jestem spłukany, a w poniedziałek mam odbiór kompa.

 

Phenom II X6 1055T

Asus M4A89GTD PRO/USB3,

2x460gtx gainwarda

 

No i mam ten nieszczęsny zasilacz i-tec 700W kupiony na szybko, bo stary komp nie wstawał.

 

http://www.emarket.pl/komponenty-pc/i-tec-zasilacz-powergamer-700w-atx-2-3-modularny-aktywne-pfc-ps700w/p-c6201287

 

I teraz nie wiem co zrobić, czy włączać to wszystko na tym, bądz co bądz nowym zasilaczu, ale czyba niezbyt "markowym" :/

Czy zaczekać, sprzedać siebie, psa lub żone...i jednak kupić coś lepszego?

Nawet nie wiem, czy dam rade podłączyć dwie 460'ki. Poradzcie coś, bo mam zagwozdke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie wiem co poradzić, nie wstawiles zdjecia żony ;)

700 moze starczyc na styk, bez podkrecania mysle - ja mam 850 jednak. na benchmark pl masz test obciazenia watowego procw i kart wiec mozesz wstepnie sprawdzić. od biedy na poczatek bez podkrecania w najgorszym przypadku na jednej karcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

spróbuje na jednej... boje się, że spale wszystko ;)

 

ps. żony "jeszcze" nie mam, to była podpucha... jestem tak pomiędzy pierścieniem i niewolnictwem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

to jeszcze podpowiedzcie mi, czy tam trzeba połączyc dwa PCI-E (6) z zasilacza do jednej karty, czy może trzeba coś kombinować z napięciem 12v?

Widziałem na Youtube, że podłączają 2x PCI-e zasilacz/karta, ale wolę sie upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwo sprawdzic jak podlaczysz za mało, to wiatraki beda pracowac na fulla a karty nie rozpozna w systemie ;)

u mnie podlaczalem dwa, ale mialem z zasilacza kabelki, te dodane z pakiecie (w sumie jeden tylko a trzeba podlaczyc dwa) sie nie przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

ja będę musiał kombinować z dodanymi kabelkami, bo mam tylko 2xPCI-e (6) w tym jeden jest PCI-e (8)... ale dam rade :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności