Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

nazywam się Konrad, robię komiks, concept-art, animację. [...]

 

jaja sobie robisz :eek:

 

 

 

a zeby nie było ze spamuje czy jak sie to tam po hipstersku nazywa, to napisze krytyke jaką czennsto widze na tym forum ..konstruktywną ..

 

wow! bardzo ładne ..... kolory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sick dzięki za wylanie na mnie frustracji, mam nadzieję że Ci lepiej. Daruj sobie dalszą, jak to ująłeś, "krytykę". Ani mnie tym stąd nie przepędzisz, ani mi w niczym nie pomożesz.

 

Kontynuując teczkę trochę starszymi pracami:

 

thebatmansentrybymyszow.jpg

 

Rysunek wykonany dla Kolorowych Zeszytów na zabawę Batmans.

 

livestreamresults1bymys.jpg

 

kalendarz20116.jpg

 

Projekt grafiki promującej komiks, przygotowany pod kalendarz- stąd oszczędne, proste tło na którym umieszczone były napisy.

 

kociak26.jpg

 

Projekt okładki komiksu.

 

Tym razem bardziej komiksowo niż malarsko, za wszelką krytykę będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak serio czy jaja sobie robicie?

 

Koko - nie wiem co jest twoim celem. Czy chcesz rozwijać swoje umiejętności komiksowe czy chcesz teraz bardziej malarsko działać?

Jeśli bardziej malarsko to sugerowałbym pare rzeczy. No po pierwsze w ogóle omijać czarny szerokim łukiem jako kolor który prawie w ogóle nie występuje. Po drugie bardziej mieszać kolory ze sobą. Jeśli się spotykają w jakimś miejscu to je wymieszać, sprawić by na siebie bardziej oddziaływały. Moim zdaniem masz na razie mały problem z dobieraniem kolorów. Spróbuj może wybrać sobie jakiś obraz stary, nie wiem, Kossaka, Breugla, Chełmońskiego i dobrać sobie palete kolorów i pozniej wykorzystując je i ich pochodne malować swoje dzieła.

 

Pozdro Koko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności